Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1952. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni sipariş ettim gelsin oynuyacaz bakalım origin adım Arathorn41 eklemek isteyen olursa eklesin bu işler originden mi oluyor gerçi onuda pek bilmiyorum.
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    İnternet sağlayıcından oluyor. Evde aynı anda 2,3 İnternete girdiğin de daha çok olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun indi, gece veya yarın oynayacağım da ufak 3-4 sorum olacak.

Genelde oynadığınız serverlar hangileri ? Türk serverları var mı ? Ve benim gibi yeni başlayanlar serverlardan kick falan yerler mi ?

Hile olayı çok bulunuyor mu, yoksa hemen önüne geçiyorlar mı ?

Battlepack'ler xp kazanınca açılıyor sanırım değil mi, satın almak şart mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Oyun indi, gece veya yarın oynayacağım da ufak 3-4 sorum olacak.

Genelde oynadığınız serverlar hangileri ? Türk serverları var mı ? Ve benim gibi yeni başlayanlar serverlardan kick falan yerler mi ?

kendi adıma cevaplayacak olursam.

genelde alman serverlarında oynuyorum. 2-3 tane türk serverı var. yeni başladığın ve acemi oldğun için ban yemezsin büyük ihtimalle. Ama bazı serverlarda chat ekranında biri xx'e silah kullanmayı öğretsin, arka arkaya 10 defa öldü şeklinde yazı çıkabiliyor

hile olayı tabiki var. nerdeyse her oyunda chat ekranında fair fight'ın banlandığı 1-2 oyuncu görürsün. bununla birlikte punkbuster, ggc stream gibi korumaların da banladığı kişiler oluyordur. hiçbirine yakalanmayıp hile yapanlar da var. hile yapanlarla karşılaşmamak için en iyi yöntem spectator seçeneği olan serverlara girmen. birinin hile yaptığını düşündüğün an serverdan çıkıp spectator olarak girip hile yaptığını düşündüğün kişinin oyununu canlı olarak izleyebilirsin. eğer hile yapıyorsa kaydedip şikayet edebilirsin. Hileciler genelde bu serverlara pek girmiyorlar. tabi bazı hileciler o kadar usta ki, birinin onları izleyip izlemediğini görebiliyorlar ve ona göre davranıyorlar. her şekilde ben şimdiye kadar bf3 teki gibi 100-1 yapan, tek atan hileci görmedim. Hile olsa da, oyunun içine edecek kadar hile yapan yok yani.

battlepack'ler evet xp kazanınca açılıyor, sakın satın alma içinde zaten adam gibi birşey çıkmıyor. xp boost'lar, silah eklentileri ve skinler var. Silahları açmak için her silah sınıfıyla adam öldürmen gerekiyor. her silah sınıfının puanı ayrı. burda xp boost'lar işe yarayabiliyor. Çoğu işe yarar silah eklentisi için yine kullandığın silahla adam öldürmen gerekiyor. Açıkçası ben xp boost dışında battlepack'lerin pek yararını görmedim. ki o kadar xp boost çıktı ki. 140 level, hiç kullanmadığım swd sınıfı hariç bütün silahlar açık olmasına rağmen hala 50 tane %100 boost, 4-5 tane %200 bost ve sayısını bilmediğim kadar çok %50 ve 25 boostlar var. yani o kadar çok battlepack alacaksın ki, kesinlikle satın almana gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

6,7 ay öncesine kadar pinglerim 50 60 arası sabitti son 6,7 aydır ise 80 90 150 200 oyun oynanmaz hale geldi.Genede 1 el atayım diyorum yüksek ping yüzünden kick atıyorlar oyun içinde 999 oldugunu bile görüyorum bu sorun internet saglıyıcımdanmıdır yoksa var mı bi ayarı aylardır oynamak istiyorum ama bu pinglerle imkansız.

ramazan bayramindan beri ayni sikintiya sahibim. bazen cok iyi bazen ise cok yuksek pingleri goruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Bazen çok iyi derken 45 50 iken bi bakmışsın 250 olmuş o şekildemi bende öyle çünkü.En son bugün oyniyim dedim sinir oldum sildim oyunu gerçi BF1 de inmeyi bekliyor bende bakalım o nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Bazen çok iyi derken 45 50 iken bi bakmışsın 250 olmuş o şekildemi bende öyle çünkü.En son bugün oyniyim dedim sinir oldum sildim oyunu gerçi BF1 de inmeyi bekliyor bende bakalım o nasıl olacak

aynen. aksam 50 60 ile oynarken, ertesi sabah 160 170 seviyelerinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Oyun indi, gece veya yarın oynayacağım da ufak 3-4 sorum olacak.

kendi adıma cevaplayacak olursam.

genelde alman serverlarında oynuyorum. 2-3 tane türk serverı var. yeni başladığın ve acemi oldğun için ban yemezsin büyük ihtimalle. Ama bazı serverlarda chat ekranında biri xx'e silah kullanmayı öğretsin, arka arkaya 10 defa öldü şeklinde yazı çıkabiliyor

hile olayı tabiki var. nerdeyse her oyunda chat ekranında fair fight'ın banlandığı 1-2 oyuncu görürsün. bununla birlikte punkbuster, ggc stream gibi korumaların da banladığı kişiler oluyordur. hiçbirine yakalanmayıp hile yapanlar da var. hile yapanlarla karşılaşmamak için en iyi yöntem spectator seçeneği olan serverlara girmen. birinin hile yaptığını düşündüğün an serverdan çıkıp spectator olarak girip hile yaptığını düşündüğün kişinin oyununu canlı olarak izleyebilirsin. eğer hile yapıyorsa kaydedip şikayet edebilirsin. Hileciler genelde bu serverlara pek girmiyorlar. tabi bazı hileciler o kadar usta ki, birinin onları izleyip izlemediğini görebiliyorlar ve ona göre davranıyorlar. her şekilde ben şimdiye kadar bf3 teki gibi 100-1 yapan, tek atan hileci görmedim. Hile olsa da, oyunun içine edecek kadar hile yapan yok yani.

battlepack'ler evet xp kazanınca açılıyor, sakın satın alma içinde zaten adam gibi birşey çıkmıyor. xp boost'lar, silah eklentileri ve skinler var. Silahları açmak için her silah sınıfıyla adam öldürmen gerekiyor. her silah sınıfının puanı ayrı. burda xp boost'lar işe yarayabiliyor. Çoğu işe yarar silah eklentisi için yine kullandığın silahla adam öldürmen gerekiyor. Açıkçası ben xp boost dışında battlepack'lerin pek yararını görmedim. ki o kadar xp boost çıktı ki. 140 level, hiç kullanmadığım swd sınıfı hariç bütün silahlar açık olmasına rağmen hala 50 tane %100 boost, 4-5 tane %200 bost ve sayısını bilmediğim kadar çok %50 ve 25 boostlar var. yani o kadar çok battlepack alacaksın ki, kesinlikle satın almana gerek yok.

Anladım hocam çok teşekkür ederim.

1-2 soru daha var aklımda; En hızlı leveli hangi oyun modunda atlayabiliriz?

Birde bizdeki silahlar sanırım bir hayli güçsüz diğer 140 level adamlara göre, çünkü ben o adamı öldürene kadar bir jarjör harcarken, öldükten sonra onun silahını alıyorum, 2-3 mermiye direk iniyor adam, bu durum böyle mi, yoksa bana psikolojik olarak bir yanılsama mı geldi acaba?

• Rica ederim.

en hızlı leveli %200 boostu aktif edip (tabi varsa), alttaki serverlarda adam öldürmeden sadece bayrak toplayarak atlayabilirsin.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/8833dfee-99b7-492c-be4b-527d51a79403/666-FLAG-RACING-DONT-KILL-READ-rules-ultraB00ST-FAST-XP/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/e6fbea64-c174-4b3f-b90f-2c68f28ba2b1/TiMe-NEVER-KILL-FAST-FLAG-XP/

Bu serverlarda dikkat etmen gereken şey, kesinlikle adam öldürmeyeceksin, yanlışlıkla araçla ezip öldürsen bile direk banlanırsın. ikincisi bayrakları ve dolayısıyla puanları topladığında, leveli her şekilde atlarsın ama bayakları hangi araçla veya sınıfla topladığın da önemli. tankla toplarsan, tankın bütün eklentileri açılır. heliyle toplarsan, helinin eklentileri açılır. engineer ile toplarsan bütün roket atarlar açılır vs.

Silah konusunda ise sendeki silahla yerden aldığın silah aynıysa silahlarda kullanılan eklentiler etkiliyordur büyük ihtimalle. Eklentisiz bir silahta isabet, stabilite düşük olur. fazla seker. eklentiler silahları bayağı iyileştiriyor. Bir de yerden aldığın silah sendeki silahtan farklı olabilir. assault sınıfının silahları çok iyi. m416, f2000, aek 971 genelde en çok kullanılan silahlar ve cidden iyiler. engineer sınıfdaki pdw'ler bana göre hiçbir işe yaramaz. hepsini açmak için o kadar uğraştım. hiçbirini carbine sınıfındaki a91 kadar beğenmedim. Silahları dene, hangisinin kullanımı sana rahat gelirse onları kullan. Bir silahı sürekli kullandığında bütün eklentileri açılıyor ve silahı daha da iyileştirebiliyorsun.

• ben siege of shangai bölümüne giremiyorum su hatayı veriyor nedir acaba bilen var mı

ERROR
    Could not start, please verify that you have the latest version and can start the game from Origin.
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linklerdeki sunucular flag run ise bildiğim kadarıyla fairfight bann yeme ihtimali oluyor orada oynayanların.
    Ben hatırlatıyım gerisi size kalmış.

A91 mi dedi biri :)

A91 carbine kategorisindeki en iyi 3 tüfekten bir tanesi bence.

1- A91
    2- groz
    3- acw-r

Eğer mesafe artarsa AK5-c de güzel.
  • ben bir ara 4xp verdikleri dönemde flag run serverlarında %200'de aktif edip 70 levelden 140'a kadar geldim. hem bütün araçların eklentileri hem sınıfların bütün kitlerini açtım. ban yemedim. hatta o dönemde bu serverlarda 10 küsür kişilik sıralar oluyordu. servera girmek için bile bayağı beklemek gerekiyordu. genelde chat ekranını okuyan biri olarak kimsenin bandan şikayet ettiğini veya uyardığını görmedim. Ama yine de kesin birşey de diyemem tabi. Kullanmak isteyenlerin kendi riskleri. ben sorumluluk kabul etmem

genelde engineer veya assult oynayan biri olarak a91 ve m416 bf3'te en çok kill aldığım silahlardı. bf4'te görünce direk a91'i kulanndım. geçenlerde accuaracy yüksek diye pdw lerden cz-3a1 ile js2'yi açıp denedim de hem hasarı daha düşük hem çok tepiyorlar, kontrol edemedim. a91'e geri döndüm. accuaracy biraz düşük olduğu ve hızlı ateş ettiği için uzak mesafede aynen etkisiz kalıyor ama onlarda da sraw iyi iş görüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

bu oyunda helikopterin çok büyük bir üstünlüğü var. çok rahat 50-0 falan yapabiliyor. bundan dolayı eğer karşıda pro helici varsa, oyunun pek tadı olmuyor.

3'te de aydıydı durum.Uçak savar var ama heliye yaklaşıp kitlenene kadar heli tarıyor bizi...
  • Heliye smaw atın, ya da chat ten organize olup stinger atın, iki stinger isabet etse düşüyor zaten. Lazer ile kitlenin sniper oyuncakları ile, birisi füze atacaktır. Mbt law, sraw, igla, javelin, tow missile, laser guided missile sizin kitlendiginiz hedefi vurabilir.
    En kötü aa mine kurun farkedilmeyecek şekilde.

• Şu an SAR-21 kullanıyorum, tüm eklentileri açtım, bunun dışında iyi diyebileceğiniz bir silah var mı ?
  • Dostlar merhaba . Bf 4 de bi clan a nasil katilinilir bulamadim battllog sayfasinda yardimci olabilirmisiniz vede arkadasimin suan bulundugu clan a nerden girebilirim

• İlk defa bayrak alma bölümünde oynadım iki bölüm bitime az birşey kala windows çalışmayı durdurdu diye hata verdi üç level sayısız puan ödül heba oldu
  • Nickim Dranzerxm , oynamak isteyenler olursa birlikte girebiliriz, günde 1-2 saat kadar arkadaşlar oynuyoruz, çok da iyi değiliz tabi, yeniyiz henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

http://battlelog.battlefield.com/bf4/profile/edit/edit-soldiers/

Sonrasinda nereye giricez customize mi. Arkadasimi yada onun clanini goremiyorum burda ama

• 
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.