Şimdi Ara

battlefield 3 ve windows 8 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
5.988
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> battlefield 3 ve windows 8 sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    221 Mesaj
    merhaba arkadaşlar.. bir çokk arkadaş gibi bende çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ancak benimkinin farklı olduğunu düşünüyorum rus key değil aldığım oyun güncellemeden sonra bir kez normal şekilde oynadım ondan sonra oyun (rus keylerinde olduğu gibi corcupt hatası VERMEDEN ) direk çalışmayı durdurdu hatası veriyor servera bağlanırken oyun açıldığında.. uyumluluk modundan win 7 yi seçtiğimde açılıyor ancak normal win8 dekinden daha yavaş açılıyor ve oynarkende 10 ila 20 fps daha düşük ve kasmaya neden oluyor... varmıdır bi çözümü win8 de böyle bir sorun yaşıyorum şimdiden teşekkürler

|
    |
    |
    |
    win7 x64 kullanıyorum ancak UEFI boot için win 8 geçmeyi düşünüyorum. bf3 problem yok diyorsanız format falan atıp geçeceğim. daha geçme diyorsanız durucam win7 de. öneriniz? alıntılayıp cevaplarsanız sevinirim.
    |
    |

MONSTER® Q61MS-17624 , 19 Kasım 2012 Sipariş, 23 Mart 2013 teslim.
    CPU: Intel® Core™ i7-3610QM ||GPU:NVIDIA GeForce GTX 675MX 2GB GDDR5 256-Bit DirectX 11.1 ||
    RAM: 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz SODIMM Kingston||SSD:128 GB Corsair Force GS SSD || HDD: 750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ||
    DISPLAY: 17.3" Full HD (1920x1080) Mat LED Ekran
  • Yarbay
    8419 Mesaj
    bence de oyunun genel bir win8 sıkıntısı yok.
    sıkıntı olursa genelde sürücü ve ya bileşen kaynaklı, doğrudan win8 değil.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.