Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 VE GTX680 DÜŞÜK FPS SORUNU...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese selam,dün akşama doğru öylesine battlefield 3 oynuyordum..Altıncı yani comrades bölümünde, çatışma sahnelerinde 37 fps ye kadar düştü..Ancak normalde gayet iyi fps alıyorum.Sizce düşük fps almam normalmi..yoksa ekran kartında sorunmu var..

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Bu arada eklemeyi unutmuşum..Sistem özellikleri şöyle:

CORE I7 3770
    ASUS P8Z77-V
    8 GB KINGSTON HYPERX 1600Mhz
    CORSAIR TX750M 750W
    OCZ 120GB VERTEX 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi listone -- 24 Temmuz 2012; 9:05:56 >

• anlık fps düşüşleri olabilir bu gayet normal .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

anlık fps düşüşleri olabilir bu gayet normal .

O zaman bu oyunu ultra ayarlarda oynayanlar yada oynamak isteyenlere sağlam kart gerekiyor..gtx580 den aşağısı bazı yerlerde çuvallar..gtx680 37 lere kadar düşebildiğine göre gtx580 de 30 un altına inebilir ve anlık takılmalar yaşanabilir diye düşünüyorum..

Yanlışım varsa lütfen düzeltin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: listone

quote:

O zaman bu oyunu ultra ayarlarda oynayanlar yada oynamak isteyenlere sağlam kart gerekiyor..gtx580 den aşağısı bazı yerlerde çuvallar..gtx680 37 lere kadar düşebildiğine göre gtx580 de 30 un altına inebilir ve anlık takılmalar yaşanabilir diye düşünüyorum..

elinizdeki kart oyun için gayet yeterli en iyi kart bile olsa anlık düşüşler olabilir sistemde arka planda o an bir şey çalışır ondan etkilenir sadece ekran kartı olarak bakmayın meseleye oyunun tadını çıkarın sorun yok .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: listone

quote:

elinizdeki kart oyun için gayet yeterli en iyi kart bile olsa anlık düşüşler olabilir sistemde arka planda o an bir şey çalışır ondan etkilenir sadece ekran kartı olarak bakmayın meseleye oyunun tadını çıkarın sorun yok .

Anladım teşekkürler,

• Battlefield 3 hiç oynamadım ama crysis wars hastasıyım.Bazen ekran kartı ile ilgisi olmayan,tamamen bağlandığınız server ile ilgili olan donmalar ,gecikmeler ,fps düşüşleri olabiliyor.Bunu da aklınıza getirin derim ben.
  • V-Sync kapalı ise ani düşmeler olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.