Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 The Ultimate Shortcut Bundle ıcerıgını satın aldım ama ındıremıyorum....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kubisaray (2 mesaj) Lifetaker (2 mesaj) hitokiri_johndoesai (2 mesaj) yekialem (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> BATTLEFIELD 3 The Ultimate Shortcut Bundle ıcerıgını satın aldım ama ındıremıyorum....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    119 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    BATTLEFIELD 3 The Ultimate Shortcut Bundle ıcerıgını satın aldım ama ındıremıyorum....

|
    |
  • Yarbay
    4661 Mesaj
    indirebilceğin bir şey değil de ondan; oyundaki tüm kilitli eklentileri açan bir şey o aldığın şey
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ama tum kılıtler acılmadı, yınede acaba baska bır sey daha mı yapacagım....
    |
    |
  • Yarbay
    2929 Mesaj
    Böyle şeylere para vermeyin. Paranıza yazık. Benim 2 arkdaşımda bu şekilde kitleri açmak için para verdiler ama hiçbirinin açılmadı. REsmi bir satış açılması gerek ama gerek yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 15 Eylül 2012; 13:22:01 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    Müstehak olmuş diyeceğim. 100€ vererek herkesin oynayarak kendi çabasıyla yaptığı bir şeyi paranızla yapmaya kalkmışsınız. Zaten Ultimate Shortcut Bundle ile tüm silah eklentileri açılmıyor; sadece tüm silahlar sade olarak açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 15 Eylül 2012; 13:21:56 >
  • Yarbay
    2929 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Müstehak olmuş diyeceğim. 100€ vererek herkesin oynayarak kendi çabasıyla yaptığı bir şeyi paranızla yapmaya kalkmışsınız. Zaten Ultimate Shortcut Bundle ile tüm silah eklentileri açılmıyor; sadece tüm silahlar sade olarak açılıyor.

Origin deki satış bilgisine bakarsan tüm silah ve gereçlerinin açılacağını yazdığını görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 15 Eylül 2012; 13:26:49 >
    |
    |

• Binbaşı
    1759 Mesaj
    The Ultimate Shortcut Bundle = Pay 2 Play

Zaten Premium nedeniyle EA'e uyuz olmuştum; Battlefield 4'ü bundan da beter ve paralı yaparlar. Bir daha EA ve Origin'den nah oyun alırım. Steam bana yeter.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.