Teğmen
24 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
daha demin server girdim admin resmen terör estiriyor yok el bombası yasak yok şu yasak utanmasalar ateş etmek bile yasak diyecekler:)))
arkadaşlar oyunda dünden beri şu sorun baş gösterdi. oyuna giriyorum ve belli bir zaman sonra bu bazen 2 dk bazen 5 dk oluyor oyun duruyor kilitleniyor ses devam ediyor ve bir 3 4 saniye sonra geliyor görüntü tabi bu 3 4 saniye sanki ben donmuş gibi oluyorum herşey donuyor ama daha sonra gelincede 3 4 saniye geçmiş şekilde oyuna devam ediyorum. imzamdaki sistemi kullanıyorum.donanım olarak yetmeme gibi bir sorun olduğunu zannetmiyorum crome üstünden oynuyorum dün bir güncelleme gelmişti onu yaptım ve sonra bu şekilde oldu. acaba oyunda böyle bir sorun yaşıyan başka arkadaşlar varmı bu şekilde..sürücülerim günceldir dün çıkan sürücüyü kurdum. daha sonra bir önceki sürücüye dönüp denedim yine aynı. punkbuster onu bile güncelledim kafi gelmedi çıldıracağım yardımcı olacak birileri varmı... diğer oyunları denedim fıfa 2014 --- grıd2 gibi herhangi bir sorun almadım...
battlefield 4 premiumu origin den sipariş ettim kütüphanede gözükmüyor indirmeye ne zaman açılır.
BATTLEFIELD 3 The Ultimate Shortcut Bundle ıcerıgını satın aldım ama ındıremıyorum....
crysis 2 de türk server olacakmı bilginiz varmı
ben adsl kullanıcısıyım black ops oyununda aksamları oynayabılıyorum pıng durumum aksamları 120 150 arası seyredıyor acaba uydunete gecsem sorun ortadan kalkarmı yada adsl ayarları ıle sorunu cozebılırmıyım. bukundugum bolgede superonlıne yok o olsa dırek ona gececem ama yok acıl yardımlarınızı beklıyorum.....
call of duty black ops da flashbangs atamıyorum nasıl atacam pc kullanıyorum el bombasını ve mayını kullanıyorum ama flashbangs kullanamıyorum.....
şimdi ben elimdeki zotac gtx 460 a voltaj olarak 1,025 voltta 866 mhz ve 4200 ram hızında kullanıyorum ve fan %60 açık iken msı aftarburner deki testte 10 dk boyunca kaldıgında bıle 82 dereceyı buluyor daha fazlasını denemedım sızce kart stabıl olmusmudur yada baska hangı testler yapmam lazım oyunlarad kapanma olmadı 1 /1,5 saat metro durmadan oynamama rağmen....
zotac gtx 460 1 gb voltaj vermeden hangi hızlarda kullanbilirim kullanan varmı arkadaşalar ayrdımcı olursanı sevinirim....
zotac gtx 460 1 gb voltaj vermeden hangi hızlarda kullanbilirim kullanan varmı arkadaşalar ayrdımcı olursanı sevinirim....
Hakkında
Forum İmzası:
Intel® Core™ i7-3770K 3.5 Ghz // ASUS GTX 670 DC II TOP 2 GB // ASUS P8Z77-V LE P Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2400MHz // KINGSTON 6GB HyperX Genesis PnP DDR3 1600MHz // CORSAIR 240GB LS Serisi SATA 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma) // WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rp 64MB Cache harddisk // COOLER MASTER HAF 932 FULL TOWER SİYAH KASA // SAMSUNG 23" S23B350H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR // THERMALTAKE Tt eSPORTS Ultimate Oyuncu Klavyesi Türkçe // LOGITECH G9x GAMING LAZER MOUSE
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 126
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.159 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.