Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.396
Cevap
48
Favori
726.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turko3333

quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

milletde sadece dx11 'i toz içinmi alıyor sanıyorsun yemeyelim birbirmizi fark olacağı ortada arada fark varmı dicek tabi toz diye yuttururlar turko fanlığı bırak arada fark olmasa oyunu pc'ye çıkarmaz bile fark olacaktır baya 2005te çıkan alet pcyi nasıl versin

Ben fanlık yapmıyorum.Gerçekleri söylüyorum..Elbette fark olacka ben yok demiyorum..Ayrıca bak yine Adamın söylediklerini aktardıms en yine geldin ne diosun..2 oldu bu... PS3 5-6 senelik makina elbette fark oalcak fakat az bir fark...Eylülde beta gelince görücez ne olup olmadığını..

durup durup 2 toz fark olacak deyip duruyorsun yahu toz için sistemmi alınır

• Benim anlamadığım aa sadece dx11'de mi yapılıyor.O yüzden yapılan açıklamalr bana çok saçma geldi.Eğer b3'de dx11 iyi kullanılırsa konsol ile arasında baya bir fark olur.Misal crysis dx11 örneği gibi..
  • Crysis 2 için de hep aynı açıklamalar yapılıyordu. Fark olmayacak diye. Ama PC'de oynayan gördü farkı açıkca. Konsollarda oyun daha fazla satıldığı için tabii ki fark olacak demez adam. PS3 veya Xbox 360 zaten o devasa haritalarda o grafiği verebilseydi yapımcılar yeni nesil konsol, yeni konsol demezlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Benim anlamadığım aa sadece dx11'de mi yapılıyor.O yüzden yapılan açıklamalr bana çok saçma geldi.Eğer b3'de dx11 iyi kullanılırsa konsol ile arasında baya bir fark olur.Misal crysis dx11 örneği gibi..

Bu SS'yi göreli 4 oluyor koyma şunu artık bıktık DH ailesi olarak

• Herkes senin gibi 4 kere görmüyor.Görmeyenler için koydum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

quote:

milletde sadece dx11 'i toz içinmi alıyor sanıyorsun yemeyelim birbirmizi fark olacağı ortada arada fark varmı dicek tabi toz diye yuttururlar turko fanlığı bırak arada fark olmasa oyunu pc'ye çıkarmaz bile fark olacaktır baya 2005te çıkan alet pcyi nasıl versin

Ben fanlık yapmıyorum.Gerçekleri söylüyorum..Elbette fark olacka ben yok demiyorum..Ayrıca bak yine Adamın söylediklerini aktardıms en yine geldin ne diosun..2 oldu bu... 5-6 senelik makina elbette fark oalcak fakat az bir fark...Eylülde beta gelince görücez ne olup olmadığını..

durup durup 2 toz fark olacak deyip duruyorsun yahu toz için sistemmi alınır

Tüm Bu Yazlarıdan sadece bunu anlıyorsan daha konuşmaya gerek yok zaten..

• oynadığım laptop i7 2,67ghz 6gb ddr3 ram ve 1gb ekrankartı
    grafikler çok kötüydü bukadar beklemiyodum.oynanışta bir takılma yok ama grafikler gerçekten berbattı.
    cartmanrr arkadaşımın kodunu kullandım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan38 -- 28 Temmuz 2011; 22:17:17 >

• yaw 2 oyun lazım diyor

bad company 2 tamam oldu veteran o

Battlefield heroes oynuyorm iğrenç bir oyun bir türlü algılamadı onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

oynadığım laptop i7 2,67ghz 6gb ddr3 ram ve 1gb ekrankartı
    grafikler çok kötüydü bukadar beklemiyodum.oynanışta bir takılma yok ama grafikler gerçekten berbattı.

Grafikler HIGH'da iken mi böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer_terry

quote:

grafik ayarı yok ben bulamadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zafer_terry

quote:

grafik ayarı yok ben bulamadım.

ekran kartı nedir ?

• geforce gt 330m

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan38 -- 28 Temmuz 2011; 22:40:52 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan38 -- 28 Temmuz 2011; 23:01:04 >
  • grafik alfa sürüm olduğu için öyle,eminim.Şu beta bir Ps3 e gelse herşey açığa kavuşacak zaten .Ps3 deki en iyi grafikli fps olacağından bahsediliyordu.Bakalım..

Bu arada Ankara İzmir yolundan selamlar
  • Battlefield 3 bu senenin en iyi fps'si olacağını düşünüyorum ve oyunu almayı çok istiyorum ama...
    Pc'de almaya korkuyorum çünkü sistemin yetmeyeceğini düşünüyorum. Ps3'e alim diyorum ama bu seferde ps3'de kz2 dışında hiç fps oynamadım ve oynarken çok zorlandım. Geçenlerde cod:bo'nun demosunu indirip deneyim dedim ve daha rahat geldi oynaması. Bu sene ps3'de online oynayabileceğim bir fps kesin alacam ama mw3 mü yoksa bf3(gönlümden geçen bf3) mü almalıyım şaşırdım. Asıl sormak istediğim benim gibi ps3'de fps'de zorlanan bir kişiye bf3'ü önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

Battlefield 3 bu senenin en iyi fps'si olacağını düşünüyorum ve oyunu almayı çok istiyorum ama...
    Pc'de almaya korkuyorum çünkü sistemin yetmeyeceğini düşünüyorum. Ps3'e alim diyorum ama bu seferde ps3'de kz2 dışında hiç fps oynamadım ve oynarken çok zorlandım. Geçenlerde cod:bo'nun demosunu indirip deneyim dedim ve daha rahat geldi oynaması. Bu sene ps3'de online oynayabileceğim bir fps kesin alacam ama mw3 mü yoksa bf3(gönlümden geçen bf3) mü almalıyım şaşırdım. Asıl sormak istediğim benim gibi ps3'de fps'de zorlanan bir kişiye bf3'ü önerir misiniz?

Bad Company 2, MW2 ve Black Ops'ta kontroller Killzone 2'ye göre 10 kat daha rahattır bu kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Benim anlamadığım aa sadece dx11'de mi yapılıyor.O yüzden yapılan açıklamalr bana çok saçma geldi.Eğer b3'de dx11 iyi kullanılırsa konsol ile arasında baya bir fark olur.Misal crysis dx11 örneği gibi..

bf3'te dx10 bile olsa grafik farkı olacağına inanıyorum
    ayrıca madem foto bilgisayardan niye ss almadında fotoğrafını çektin

• Oyunu konsola alıcam ama single modunu ilk pc'de oynucam.Dx 11 bakalım neler vaadediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 29 Temmuz 2011; 2:05:31 >
  • Oyun eminim gold asamasinda cok daha iyi olacaktir simdi alpha oldugu icin oyle.Bu oyunu galiba hem pcye hemde konsola alacagim.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.