Şimdi Ara

Battlefield 3 için ekran kart tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11200-16-20g-hd7850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62360

Zorlamaya ne gerek var ki seneye + ram belki power yetmeyebilir o.c. bile yapamazsın o zaman yeterli olanı al sonra da yeni sistem toplarsın

• Kardeşim bende bu ay sonunda Powercolor 7850 PCS+ 2GB 256 Bit kartından alacağım. Çok araştırdım. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesFatihKoc

Kardeşim bende bu ay sonunda Powercolor 7850 PCS+ 2GB 256 Bit kartından alacağım. Çok araştırdım. Tavsiye ederim.

Hocam senin konuna da baktım 7850 özel soğutmalı versiyonunu ne yapacaksın paran varsa sistem dengeli olacaksa 7870 bütçe kısıtlıysa 7850 düz versiyon
  • Athlon II X3 mü işlemciniz? Öyleyse 7850'den bile tam performans alamayabilirsiniz. Ancak HD7770 ve HD6850 olur.
  • Değerli kardeşim, işlemci olarak 6100 alacağım. Düz derken anlamadım hocam kusuruma bakmayın. 7870 ise bilemiyorum. 520 Liramıydı öyle birşeydi. Tuzlu kaçar gibime geliyor kardeşim.
  • 6100 ve en ucuz 7870 almanız en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tautar

GTX 660 önerirmisiniz ?

Bende GTX 660 kullanıyorum. Yanlız benim bu kartı tercih etmemdeki sebeb performans değildi. Bende sana kesinlikle maddi açıdan ağır gelmiyecekse 7870 i tavsiye ederim

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/msi-r7870twnfrzr-2gd5oc-hd7870-twin-frozr-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=59817

Bu 3 kartın (7850 , 7870 , gtx660) test sonuçlarınada bu adresten bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_67942828/tm.htm

• Bi tane Nvidia çipsetli kart öneren olmaz mı ya ? Full ATI - AMD fanboyları arasında kalmışız biz anam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n3Xtg34r

quote:

GTX 660 önerirmisiniz ?

Bende GTX 660 kullanıyorum. Yanlız benim bu kartı tercih etmemdeki sebeb performans değildi. Bende sana kesinlikle maddi açıdan ağır gelmiyecekse 7870 i tavsiye ederim

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/msi-r7870twnfrzr-2gd5oc-hd7870-twin-frozr-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=59817

Bu 3 kartın (7850 , 7870 , gtx660) test sonuçlarınada bu adresten bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_67942828/tm.htm

Yardımların ve desteğin için çok teşekkürler.

• Arkadaşlar benım ımzadakı sıstemde 2x4 8 gb 1333 mhz ram var ramlerın 1333 mhz olması sorun teskıl etmıyor dımı 1600 mhz ram alsam hıssedılır degısıklık olmaz dımı oyunlarda falan
  • An itibari ile aşağıdaki linkteki ekran kartı alınmıştır. Herkese yorumlarından ötürü teşekkür ederim.

https://www.vatanbilgisayar.com/powercolor-ax7850-2gbd5-2dhpp-hd7850-pcs+-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62581

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 23 Mart 2013; 11:45:31 >
  • HD 7950
  • Arkadaşlar;

Powercolor HD 7850 PSC+ aldım. Fakat bazı arkadaşlar AMD Athlon X3 460 3,40 GHZ ile uyumlu olmadığını söylüyorlar. Şimdi birde işlemci mi değiştireceğiz.
  • quote:

Arkadaşlar;

Powercolor HD 7850 PSC+ aldım. Fakat bazı arkadaşlar AMD Athlon X3 460 3,40 GHZ ile uyumlu olmadığını söylüyorlar. Şimdi birde işlemci mi değiştireceğiz.

bir müddet kullanın. eski işlemcinizi.
    sizi tatmin etmez ise
    fx 6300 işlemcili vede anakart oalrak 970 tabanlı bir sistem toplayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Arkadaşlar;

sizi tatmin etmez ise

ASUS M5A78L-M LX AMD 760G(780L), DDR3, AM3, SATA3Gb/s, microATX

Anakartım bu değiştirmeye gerek var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Arkadaşlar;

sizi tatmin etmez ise

ASUS M5A78L-M LX AMD 760G(780L), DDR3, AM3, SATA3Gb/s, microATX

Anakartım bu değiştirmeye gerek var mı ?

http://www.asus.com/Motherboards/M5A78LM_LX/#specifications

http://www.cpu-world.com/CPUs/Bulldozer/AMD-FX-Series%20FX-6300.html

anakartınız 95 waat fx 6300 'zü desteklemekte.

http://www.asus.com/Motherboards/M5A78LM_LX/#support_CPU

anakart değiştirmenize gerek yoktur.

• Arkadaşlar merhaba;

Vatandan siparişini verdiğim Powercolor HD 7850 PCS+ ekran kartı stokta olmadığı için para iadesi yapacaklar.

Bende düşündüm taşındım, İşlemcimide değiştirmek istemiyorum. Ekran kartınada fazla para vermek istemiyorum. Bana sadece Battlefield 3 ü normal akıcılıkta High değerlerde oynatacak bir kart lazım. 6XXX serisi bir kart önerebilirmisiniz yoksa illa Battlefield 3 için 7XXX serisi bir kart mı lazım.

Bana ucuz ve BF 3 ü oynatabilen bir kart lazım.

Teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba;

Vatandan siparişini verdiğim Powercolor HD 7850 PCS+ ekran kartı stokta olmadığı için para iadesi yapacaklar.

Bende düşündüm taşındım, İşlemcimide değiştirmek istemiyorum. Ekran kartınada fazla para vermek istemiyorum. Bana sadece Battlefield 3 ü normal akıcılıkta High değerlerde oynatacak bir kart lazım. 6XXX serisi bir kart önerebilirmisiniz yoksa illa Battlefield 3 için 7XXX serisi bir kart mı lazım.

Teşekkürler.

İşlemci değiştirmek istemiyorsanız 7850'nin iptal edilmesi iyi olmuş. Elinizdeki işlemciye maksimum uyacak ekran kartı HD6850 ve HD7770'tir. Nvidia tarafında aynı paraya GTX650 ve GTX550 Ti alınabilir ama AMD tarafı bunlardan daha performanslıdır. Almanın bir manasını göremiyorum.

Son sürücülerle HD7770, HD6850 ile aynı hatta bazı oyunlarda çok ufak farklar atabiliyor. TDP'leri 6850 127w , HD7770 80 watt. AMD'nin 6 serisi için artık sürücü perf. geliştirmesini yapmayacağını düşünürsek HD7770 daha iyi bir seçim gibi görünyüor. İlla HD6850 alacağım derseniz o da olur fazla güç tüketmesi ve bundan sonra desteğinin zayıflaması dışında aynı kartlar.

Sapphire'in 7770 modelini önermem yalnız. Soğutucusu uyduruk biraz. ve malzeme kalitesi insanın içine sinmiyor. Asus, Gigabyte gibi seçeneklere göz atmanızda fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: flodd

quote:

Arkadaşlar merhaba;

Teşekkürler.

İşlemci değiştirmek istemiyorsanız 7850'nin iptal edilmesi iyi olmuş. Elinizdeki işlemciye maksimum uyacak ekran kartı HD6850 ve HD7770'tir. Nvidia tarafında aynı paraya GTX650 ve GTX550 Ti alınabilir ama AMD tarafı bunlardan daha performanslıdır. Almanın bir manasını göremiyorum.

Son sürücülerle HD7770, HD6850 ile aynı hatta bazı oyunlarda çok ufak farklar atabiliyor. TDP'leri 6850 127w , HD7770 80 watt. AMD'nin 6 serisi için artık sürücü perf. geliştirmesini yapmayacağını düşünürsek HD7770 daha iyi bir seçim gibi görünyüor. İlla HD6850 alacağım derseniz o da olur fazla güç tüketmesi ve bundan sonra desteğinin zayıflaması dışında aynı kartlar.

Sapphire'in 7770 modelini önermem yalnız. Soğutucusu uyduruk biraz. ve malzeme kalitesi insanın içine sinmiyor. Asus, Gigabyte gibi seçeneklere göz atmanızda fayda var.

Hakikaten doyurucu ve açıklayıcı bir bilgi, çok teşekkürler. Demek istediğimi anladınız en az maliyetle kabul edilebilir BF3 deneyimi. Çünkü oyunun optimizasyonunda bir problem var. Çok parayla alınacak bir ekran kartı bile bazı haritalarda can sıkabilir. Önerebileceğiniz 7770 link varmıdır acaba ?

Son olarak medium ve High olarak 7770 ile oyanannabilir mi ?

Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 25 Mart 2013; 11:14:41 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.