Şimdi Ara

Battlefield 3 GPU Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4850 optimum performansı verir.ancak arada 20 tl fln fark varsa 5770 tercih etmen daha iyi olur.dx11 destegi ile
  • hangisi daha cazip gelirse onu alıcam. çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.
  • artık bi headshot ss i koyarsın :)
  • ne demek aldığım gün kanlı bir headshot ss si yollarım
  • 9800gt yetersiz kalır diye düsünüyorum arkadaslarında önerisinde olduğu gibi HD4850 ve HD5770 cok iyi bir seçim olacaktır 500-550w bir psuda işini görür 9800 piyasada bulunan en eski üst seviye kart suan zaten yavas yavas kalkıyoda yerini HD4850ye bırakacak gibi duruyo :) emektar canavar gibi çalışıyor hala ama :)
  • 5770 al gitsin psuda sorun cıkmaz 420w ile 5770 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben pc almayı düşünüyorum konuyu hortlatmak istemezdim ama kusura bakmayın sizce ALİENWARE M14X İ7 işlemcili mi yoksa MONSTERhttp://www.monsternotebook.com.tr/W150ERQ-GT650M-MONSTER%C2%AE-Q61W150ERQ01.html mı lütfen yardım edin alienware 14 inç monster15.6 galiba alienware sıkıntı çıkarır mı 14 inç ya oyun rahat oynanırmı ?? çimdiden teşekkürler :D
  • alienware para tuzağı sakın alma onun yerine monsterden 50yıl eskimeyecek bir pc alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

9800gt yetersiz kalır diye düsünüyorum arkadaslarında önerisinde olduğu gibi HD4850 ve HD5770 cok iyi bir seçim olacaktır 500-550w bir psuda işini görür 9800 piyasada bulunan en eski üst seviye kart suan zaten yavas yavas kalkıyoda yerini HD4850ye bırakacak gibi duruyo :) emektar canavar gibi çalışıyor hala ama :)

peki şu ses yankı problemini nasıl çözebilirim? bende creative sound blaster 5.1 vx var. sorun bu kartta herhalde. hd 5770 in içinde ses kartı varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bedo045

quote:

9800gt yetersiz kalır diye düsünüyorum arkadaslarında önerisinde olduğu gibi HD4850 ve HD5770 cok iyi bir seçim olacaktır 500-550w bir psuda işini görür 9800 piyasada bulunan en eski üst seviye kart suan zaten yavas yavas kalkıyoda yerini HD4850ye bırakacak gibi duruyo :) emektar canavar gibi çalışıyor hala ama :)

peki şu ses yankı problemini nasıl çözebilirim? bende creative sound blaster 5.1 vx var. sorun bu kartta herhalde. hd 5770 in içinde ses kartı varmı?

4850de yok HD5770 HD7750 bu ikisini alabilirsin ikisindede var fiyat ve performanslarıda birbirlerine hemen hemen aynıdır

• quote:

quote:

quote:

4850de yok HD5770 HD7750 bu ikisini alabilirsin ikisindede var fiyat ve performanslarıda birbirlerine hemen hemen aynıdır

sanırım hd 5770 alıcam. psu yu nasıl alıcam alırken nelere dikkat etmem gerekiyor? her psu benim anakartıma uyarmı?

• her psu uyar merak etme..modüler bulursan daha iyi olur..ayrıca 80+bronze olsun en az
  • 80+bronze ne oluyor?
  • peki marka olarak ne önerirsiniz?
  • Buraya da yazarsınız artık performansını...

Strike at Karkand versiyonu mu....
  • quote:

peki marka olarak ne önerirsiniz?

thermaltake,corsair,cooler master,fsp,ocz,xigmatek,high power...yeterki everest frisby tarzı markalardan uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brevity -- 8 Haziran 2012; 1:56:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Buraya da yazarsınız artık performansını...

Strike at Karkand versiyonu mu....

iyi olan battlefield 3 ümün premium olması

kötü olan sistemimin kötü olması

güçkaynağını biraz araştırdım en önemli olan 12v , 3.3v ve 5v kanalıymış.(12v en önemli olan)
  • Bir şey olursa söylersin... Karkand ah...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.