Binbaşı
04 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Astra bölümüne ilk defa ugruyorum.Hayırlısıyla bi astra sahibi olmayı istiyorum.
Sıfırına yeticek param olmadıgı için 2010-2012 model arası J kasa düşünüyorum.
Ancak internet sitelerinde baktıgım kadarı ile J kasar Edition,Enjoy active,cosmo,sport olarak ayrılıyor.
http://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/11_Brochure_Library/02_Specsheets/astra_range_specsheet_01_2015.pdf

Sahibinden.com dan baktıgımda ise Enjoy active göremedim onun yerine enjoy plus var.Acaba 2015 te aracın donanım ismi mi degişti?

Kısacası sormak istedigim;

Opelin internet sitesinde yazan enjoy active özellikleri 2010-2012 modelde enjoy plus olarak mu sunuluyor yoksa enjoy plus sadece sahibinden.com un uydurması mı?
WoW cıktıgından beri oynuyorum ancak dönem dönem ara verdigim için su anda oyunda arkadasım kalmadı.Raid için levelling için sohbet için arkadaslar arıyorum.
Arkadaslar kaspersky lisanslı ürün kullanıyorum.Lisans anahtarımı kaybettim.Ancak bilgisayara yüklü durumda.Lisansı anahtarımı nereden bulabilirim?
arada bir dh ye girdigimde 2-3 saniye sonra modanisa diye bi siteye yönlendiriliyorum.Hayırdır?
Arkadaslar ps3'ümü satmaya karar verdim.Bunun için nelere dikkat etmem gerek?Psn hesabı silmeyi düşünüyorum.Ancak bunun yapılması zormuş.
Satarken nelere dikkat etmeliyim,ne yapmalıyım güvenlik acısında?
Fabrika ayarlarına alsam hersey silinir mi?
Üniversitemin bitmesiyle birlikte İzmir"e geri dönüyorum ve burdaki bisikletimi götüremeyecegim için yeni arayıştayım.
boyum 170 26 " yeterli diye düşünüyorum.Hidrolik fren istemiyorum.
Max 700 tel ye bana ne önerebilirsiniz?

Tesekkürler simdiden
Arkadaslar 1,5 yıl önce basladı bu sorun.Kombi kapalıyken bile (yani sıcaklık dügmesi ) petekler ısınmaya başladı.Bi baktım gösterge 60larda.Sigortasından kapattım.Servis geldi beyni degişti.
7 ay önce tekrar aynı sorun oldu..Servis ben yokken gelmiş hallettik deyip gitmişler.Düne kadar sorun yoktu gene başladı.Servis geldi gene beyin degişimi oldu.Hayır yani parasında fln degilimde ben evde yokken yanıpta patlamasın.

Böyle bi sorunu olan oldu mu?
Acaba bu seri mi sorunlu?

Tesekkürler simdiden.
....
Ek paketi aldım.yarın parayı yatırıp hesabı actırmayı düşünüyorum.işine yarıycak biri varsa res atsın.bosa gitmesin
Selamlar,elimde 2 tane handycam var.biri kendiliginden harddiskli,biride SD kart hafızalı.

Ancak ben bunlarla 1 er dakikalık 3 video cektigimde her video ayrı ayrı gösteriliyor.ben eski kaset sistemdeki gibi tüm hafıza boyunca tek cekim olsun istiyorum.

Gecen gün geziden döndüm ve 400 tane vidyo dosyasını bilgisayara attım.Ki izlemek istedigimde tam bir işkenceye dönüstü.

Bunu ayarı nedir nasıl yapılır?
Hakkında
Forum İmzası:

* DARAĞACINDA OLSAK BİLE
SON SÖZÜMÜZ
:FENERBAHÇE.
KARŞILIKSIZ ÖLÜMÜNE
HERKES BUNU BÖYLE BİLE
Forum İkinci El İmzası:
Pazarlık için mesaj atmayın !!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.842
İkinci El Bölümü Mesajları: 452
Konularının görüntülenme sayısı: 230.060 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.