Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 XBOX (ONE / SERIES ) ANA KONU (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
18
Favori
44.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crossplay zorunlu olmasa bile botla dolu olacaktır lobbyler. Hayır 128 kişiye ne gerek var anlamıyorum , BF'nin en zevkli zamanları Bad Company 1-2 ,BF3 zamanları 24 kişiydi haritalar. Hadi 32-48'i de anlarım bir noktaya kadar ama 128 gereksiz her anlamda.

• Warzone gibi bir sıkıntı olacağını sanmıyorun , en yakın örnek olarak apex gibi olacağını düşünüyorum, yakın zamanda belli olur , eğer warzone örneği gibi olursa çoğu kullanıcı yeltenmez bile oyunu almaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklanmamış mıydı crossplay olacağı. Pc-ps-xbox bir arada ama. İsteyen de kapatıp series x-series s serverında oynayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Crossplay olacaksa apex gibi olması şart o zaman tadından yenmez oyuncu sıkıntısıda yaşanmaz

Apex de crossplay nasıl?

• Emin83 kullanıcısına yanıt

Sadece Xbox-Ps arasında Pc'den bir arkadaşın yanına gittiğiniz zaman Pc serverinde oynayabiliyorsunuz bildiğim Konsol ile Pc serverleri tamamen ayrı.

• quote:

Sadece Xbox-Ps arasında Pc'den bir arkadaşın yanına gittiğiniz zaman Pc serverinde oynayabiliyorsunuz bildiğim Konsol ile Pc serverleri tamamen ayrı.

Kesinlikle böyle olmalı, çok iyiymiş gerçekten hem oyuncu kıtlığı olmaz 128 kişilik harita da hemde hile hurda

• quote:

şimdi aklıma geldi bu firmanın adı EA Games asla Fair to play yapmaz. Kesin bir tarafa avantaj sağlayacak hamlesi olur kesin

• Bugün gelir mi dersiniz

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Olmasini dusunduklerini soylemislerdi hatta gecenki testte crossplayi deneyeceklerdi. Muhtemelen olacak ama 128 askina xboxi pc ile zorunlu tutarlarsa bak sen festivale

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Eger xbox ile pc crossplayi zorunlu tutulursa xboxta oynamam oyunu.

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt

Benim tahminimce crossu ps5-xbox-pc diye yapacaklar , kapatırsanda herkes kendi mekanında oynayacak , cross içine pc yi niye dahil ederler anlamıyorum heleki hile hurdanın envai çeşitinin döndüğü yer

• Gene sessizlik hakim. Bunlar oyunu hakkaten 2042de çıkarmasın beyler.

• Battlefield Maşuku B kullanıcısına yanıt

İnşallah ya  

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    konsollar arasına razıyım Pc işin içine girdimi iste o zaman keyfimiz kaçıyor

• brigand35 kullanıcısına yanıt

Konsol oyuncularindan pc'de arkadasi olmayanlarin tamami sadece konsol-konsol crossplayini istiyor, bunlar da inatla vermiyor, yaptirtmiyor. PC yi korumak adina ozellikle xboxi olduruyorlar, umurlarinda da olmuyor. Bir EA bir activision zaten, al birini vur otekine.

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

konsollar arasına razıyım Pc işin içine girdimi iste o zaman keyfimiz kaçıyor
    Neden pc istenmiyor crosslarda hocam? Bende de xbox var yenılerde aldım sayılır da pc ıle crossu kımse ıstememıs nerdeyse?? Hile olayından mı dıcem de ücretli olan oyunlarda banlanmayı göze alırlar mı bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Neden pc istenmiyor crosslarda hocam? Bende de xbox var yenılerde aldım sayılır da pc ıle crossu kımse ıstememıs nerdeyse?? Hile olayından mı dıcem de ücretli olan oyunlarda banlanmayı göze alırlar mı bilmiyorum

Alıntıları Göster

Hocam öyle bi alıyorlar ki aklınız durur   

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    hocam Pc de hakki ile oynayan adamlara lafım yok EyvAllah eski bir Pc oyuncusu olarak ama herkesin de bildiği gibi hile olayi makro mause falan derken konsol da ne kadar iyi oyuncu olursan ol adami yiyorlar hevesin kırılıyor ...Xbox vs Ps olsun ama Pc olmasin bende hem xbox hem ps var iki taraftaki arkadaşlarımla oyun oynamayı cok isterim ama crossplay açınca pc ye de kapı açılıyor diye ps de takılıyorum ....Bu arada her hafta hatta her gün hesap açıp kendini hile ile tatmin eden bir sürü kişi var warzone da pc de ki arkadaşlarım sirf hile den biktiklari icin konsol almayı düşünüyor bir tabanca ile 4 kişilik ekibi yok ediyormuş adam hepsine headshot atıyormuş

• quote:

Hocam öyle bi alıyorlar ki aklınız durur   

Alıntıları Göster
    Namussuz bunlar hocam ya, hile yapmak oynamayı beceremediğinın ıspatı aslında, hiç mi zorlarına gitmiyor uyuzların

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

hocam Pc de hakki ile oynayan adamlara lafım yok EyvAllah eski bir Pc oyuncusu olarak ama herkesin de bildiği gibi hile olayi makro mause falan derken konsol da ne kadar iyi oyuncu olursan ol adami yiyorlar hevesin kırılıyor ...Xbox vs Ps olsun ama Pc olmasin bende hem xbox hem ps var iki taraftaki arkadaşlarımla oyun oynamayı cok isterim ama crossplay açınca pc ye de kapı açılıyor diye ps de takılıyorum ....Bu arada her hafta hatta her gün hesap açıp kendini hile ile tatmin eden bir sürü kişi var warzone da pc de ki arkadaşlarım sirf hile den biktiklari icin konsol almayı düşünüyor bir tabanca ile 4 kişilik ekibi yok ediyormuş adam hepsine headshot atıyormuş
    Haklısınız hocam,warzoneu p yüzden ben hiç yuklemedım ama bu oyun paralı ya, hesap banlanmasını ksc defa goze alır şerefsizler

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.