Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.769
Cevap
137
Favori
569.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni haritamı geliyor yeni update de acaba

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt

güncelleme notlarına burdan ulaşabilirsin.baya bi değişiklik yapılmış.çoğu silahın hasarı düşürülmüş.iyimi kötümü artık oynayan brolar karar verecek :)

link :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 2 Ağustos 2022; 12:53:57 >
  • HoneyBadger82 kullanıcısına yanıt

saollasın bende bıraktım oynamayı belki başlarım sonra

• Ya ben herhangi bir araca girip indikten sonra inanılmaz bir input lag olmayı başlıyor, silah tekli atış modunda sağ tık ile nişan alamıyorum. Yerden silah alıp tekrar kendi silahımı alınca düzeliyor, bunun kalıcı bir çözümü var mı inanılmaz sinir bozucu bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxyDogy -- 3 Ağustos 2022; 3:7:41 >
  • Merhaba arkadaşlar;

bu bf oyununun bf2 hariç hepsine sahibim. hepsındede en yuksek lvllerdeyım.

şu an ıcın bu oyunu en ucuz nerden satın alabılırım ?

Teşekkürler.

• Bu oyunun.........................................

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hiç bulaşmamak en güzeli olacaktır.

• bence bu oyuna haksızlık ediliyor o kadar sinir bozucu bir oyun değil overwatch ile kıyaslarsak.hiç bilmeyin kocaman harita ördek gibi gezin düşman dekgelirse keklik gibi indirin hani hiç bilemediniz ama overwatch'da çok dümen dönüyor.adam kaç bin level olmuş artık oynayacak adam bulamayınca bir ton sıra bekleyince açıyor yeni hesap.oyun da ne bilsin düşük level diye kötü oyuncu diye sayıyor takım balansı yaparken ve manyak gibi takımın karşısına güya herkes yıldızlı çıkıyorsun silindir gibi geçiyorlar üzerinden ya da karşı takım çok güçlü yıldızlar karması senin takımda bi sen varsın iyi çünkü o takımı kurtar diye veriyor seni o kadar iyi oynuyorsun.takımın aşka gelir sana destek çıkarsa alıyorsun ama acemiler zaten mal gibi gezerlerse yeniliyorsun.karşı takım iyiyse sen a tanksın mesela hemen onun kriptoniti adamlar seçiyorlar seni düşürüyorlar oyundan gerisi zaten oynayamıyor yeniliyorsun bunlar çok sinir bozuyor.iyi oynayanı cezalandırıyor dedikleri bu.ben geçen ay her maçta altın madalyaları alıyorum tek başıma 6 kişilik düşman takımıyla uğraşıyorum ama bir tane maç alamadım.sonra daha dandik oynamaya başladım gümüş madalyalar aldım paso yeniyorum bu sefer de yani ya onlar eziyor ya biz eziyoruz şöyle çekişmeli maç olabilmesi için benim takımın kötü olması sonradan ayıkması gerekiyor.bıraktım en sonunda dedim başlarım takım balansınıza.bu oyun ise 128 kişi balans olsa ne olmasa ne işte dolanın relax relax.

• PC 45 Hz miş oyun ondan akıcı değilmiş, csgo bf1 bfv hep 64 Hz ticket rate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 3 Ağustos 2022; 10:48:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi aksiyon uygulayacaklarmıymış peki bu server hz yükseltilmesi için? Ya da teknik olarak mümkünmü onu da bilmiyorum gerçi

• FoxyDogy kullanıcısına yanıt

Sıkıntı silahın altındaki GL eklentisinde. Araç kullandıktan sonra indiğinizde sağ tık yapamıyorsanız sorun %90 GL(tabii bunu böyle mal gibi programlayanda da ...) Gl eklentisini silahtan tamamen ayırıp öyle kullanmayı deneyin. Aktif olması şart değil yani silahta hiç olmaması gerek. O nedenle SCARgg

• ticket rate 64 olsa belki bf4 tadı verebilir, oyunda yüksek fps var ama akmıyordu diğer oyunlar gibi

• Ben gold edition almıştım season 1 free geliyormuş, geldi de. Battle pass var ve görevleri yaptıkça açılıyor. Season 2 çıktığında oradaki battlepasse katılabilmem için ekstra para mı ödemem gerekecek?

• turboctopus kullanıcısına yanıt

Battlefield™ 2042 Steam'de (steampowered.com)

bu fiyatlar doğrumu ?

en ucuz 600 tl.

• zam gelmiş goldu 600 tlye aldım

• Abi 2-3 gün önce standart sürüm steamde 299 TL'idi

• ozgur4591 kullanıcısına yanıt

biliyorum o bile pahalı gheldi almadım. ne olmus bu fiyatlar böyle Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

Arada böyle bi uyarı verip oyun menüsüne atıyor neden olabilir acaba.

• bayjkartal kullanıcısına yanıt

açılışta şu gelsin şu gelmesin diye oynar mısın benim gibi?easy anti cheat programı çalışmıyor bir şekilde.bu durumda sil tekrar kur yapılır ya da ayar yaptıysan tersine al.

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.