Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (479. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.768
Cevap
137
Favori
569.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine 64 kişilik ground war gelirse bfciler mw2 geçecek, bf2042 sayısı 300 düşer

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]
  • 1 aydır bfv bf1 oynuyorum bugun 2042 gireyim dedim

oyunu bilmesem oyun 15 fpsde çalışıyor söylerdim

• battlefield update yaptıktan sonra ekran kartını güncelle hatası verdi güncelledim oyundan atıp atıp duruyor delirmek üzereyim sizde de öylemi

• whql sürücülerden şaşmayınız derim.

• chaos7 kullanıcısına yanıt

O zaten de

net 5 runtime x64 kurdum onla mı ilgili ki nasıl çözcem bunu bilemedim.

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt

Geri yükleme noktası oluşmuşsa bir dene derim.

• chaos7 kullanıcısına yanıt

gerek kalmadı çözdüm de işlemcinin ekran kartı driver güncelledim düzeldi sanırım nvidia ile çakışma mı ne yaptı anlamadım.

• Öncelikle merhaba, bende driverları güncel sapphire rx590 ekran kartı var gigabyte 240gb ssd var ve oyuna ilk defa da girsem 3 saat oynayıp sonra da olsa bazen mapler geç yükleniyor bazen oyun içinde 3 4dk beklediğim bile oluyor camlar duvar gözüküyor gidemiyorum falan. fps i iyi alabilmek için low' da oynuyorum. auto da yapsam diğer ayarlar arasında da geçiş yapsam bu geç yüklenme değişmiyor. bu zamana kadar başka hiçbir oyunda böyle bir şeye rastlamadım bunun sebebi nedir acaba?

• bbbeee111 B kullanıcısına yanıt

Belgelerim/BF2042/Cache dosyasını sil ve tekrar dene, o dosya silindikten sonra otomatik olarak yenisi oluşturuluyor, bu dosyayı ara sıra kontrol et 600-700 mb aştıktan sonra sil. Bende de aynısı oluyordu yabancı forumların birinde görüp yaptıktan sonra bir sorun kalmadı. Umarım sorununuzu çözer.

• öncelikle ilginiz için teşekkür ederim fakat yaptım girdiğim ilk oyun aynı şekilde camlar tüneller duvar gözüktü ve 2dk boyunca geçmedi. sildiğim klasör 366mb dı halbuki ama işe yaramadı malesef. oyunu tekrar silip yüklemeyi düşünüyorum teşekkür ederim tekrardan.

İşlemciniz ney acaba ondan olabilir mi. Bazen bana da benzer şeyler oluyor exposure de tünelin girişi kayalık gibi oluyor kapalı ama içinden geçebiliyorum. İlk girdiğim an bi kaç saniye silahlar adamlar görünmüyor sonra geliyor. İki üç maç yapıyorum sonra harita loading ekranında takılıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Merhaba. SSD'yi belirttiğinize göre oyun SSD'de, değil mi? SSD'de ne kadar yer var ve SSD'nin sağlığı nedir? Yalnızca bu oyunda mı bu sorunu yaşıyorsunuz yoksa tüm hızlı oynanan multi FPS'lerde durum bu şekilde mi?

Bir de kullandığınız monitörde Freesync açık mı?

• bayjkartal kullanıcısına yanıt

işlemcim de ryzen 5 3600 ayrıca ekstra kule tipi büyük bir soğutucum var. termal macunu da taze sorunun işlemciden olduğunu hiç düşünmüyorum anlamadım.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

tabi ssd' de yüklü. 90gb boş yeri var. dediğim gibi daha önce böyle bir şey yaşamadım sadece bu oyunda böyle bi problem var. fps'imin ortalaması 90.

monitörümde freesync açık asus curved 144hz 1ms monitörüm var ondan olduğunu hiç sanmıyorum olsa başka oyunlarda da olurdu :/

Ben ilk etapta depolamadan kaynaklı olabileceğini düşündüm ama öyle değilmiş. Monitör hususunda yanılıyorsunuz. Oyunların programlanması farklı. Belki sizin sorununuz monitörden değil ama Freesync sebebiyle bozuk/parlak/iç içe geçmiş renkli görüntü veren oyunlar var. Bir kapatıp denemekte fayda var.

Onun dışında dosya doğrulama yapıp sorun devam ederse silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Silip tekrar yükledim 3 maç yaptım sorun düzeldi gibi daha hiç olmadı. İlgileriniz için teşekkür ederim hepinize.

Süper haber. Geçmiş olsun. Artık bu rezil oyunu nefasetle oynayabilirsiniz Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

Eli yüzü düzgün multi FPS için;

https://forum.donanimhaber.com/call-of-duty-modern-warfare-2-2022-pc-ana-konu--152650309-11

Bende bekliyorum mw2 zaten tüm dünyada bf oyuncuları coda geçiş yapacak, yıllar sonra cod rekor tazeler satışda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt

Bence de öyle. Multi FPS oyunlar şu an en berbat dönemlerindeler. Hilecisiydi, oyuncu topluluğuydu, oyunların teknik sorunlarıydı. MW 2 ortamın tozunu atacaktır.

Aim'iniz fena değilse, genel olarak mızmız ve kafası çalışmayan oyunculardan bıktıysanız katılın bize. Sanırım beş kişi falanız. Oyun çıkınca toplanırız.

• Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]
    Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]BravoInteltwitter
    “NEW: DICE plans to reintroduce Classes system to Battlefield 2042 starting with the Assault Class with Season 3”
    https://twitter.com/bravoINTEL/status/1561731579256479744?s=20&t=F5sEnU72nwaF6DXn4zJ6RQ

S3 Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] o zaman oyuncu kalırsa yaparlar. Oyun 2 yıl sonra BF gibi olacak.Az sabır edin Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.