Şimdi Ara

Battlefield 1 ( Xbox ) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
3
Favori
15.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun hangi bölgede açıldı ? bende coming soon yazıyor hala ea access ta

edit: xbox üzerinde mağazaya girince ücretsiz deneyn seçeneği yoktu, web mağazasında var o seçenek şimdi yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 13 Ekim 2016; 13:10:19 >
  • Bölgem US oyunda Türkçe altyazı yoktu, olması gerekmiyor mu?

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    Us bölgede çıkmıyor. Konsolu Tr yapmanız gerek.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler ucup gitmis ve gözlerim beni yaniltmiyorsa,oyun ya 720p degil yada dinamik cözünürlük kullaniyor zira bundan önceki bütün DICE oyunlarindan cok daha iyi ve cok daha temiz gözüküyor.FPS 64 kisilik mod da cok istikrarsiz.Yanilmiyorsam 40-60fps gidip geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chirrut Imwe -- 13 Ekim 2016; 15:28:08 >

• Level 10 oldum. Xbox One daha önce hiçbir BF serisinde görmediğim kadar ıyı grafik var 720p ile alakası yok dehşet memnun kaldım, oyun zaten kusursuz diyebilirim böyle bir multiplayer hiçbir oyunda yoktur. Bölüm tasarımları eşsiz, ses efektleri inanılmaz, Türkçe çeviri oldukça prof yapılmış, single mod daha iyisi olamazdı 9 puanlık bir efsane geliyor mutlaka alın aldırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlerim beni yaniltmamis. XO versiyonu dinamik çözünürlük kullanıyor:

Min:1320x744p
    Max:1780x1000p

• Arkadaslar early enlister almak mantıklı mı? Bütün dlc ler icinde oluyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Arkadaslar early enlister almak mantıklı mı? Bütün dlc ler icinde oluyormu?

Hocam o pakette DLC yok yalnızca silah tank vb ekipmanlara ozel renkler gibi bonus icerikler var. DLC iceren tek paket Ultimate Edition dijital olarak alınabiliyor.

• LittleThings kullanıcısına yanıt
    3 gün erken oynamak istıyorsan al yoksa gerek yok.

• Oyunun grafikleri çok iyi, ben çöp bir şey bekliyordum Beta'daki gibi.

Single ve multide gözüme çarpan ilk şey bu oyun 720p değil gibi geldi detaylar çok daha belirgindi, nitekim arkadaşlar yazmış dinamik çözünürlük kullanıyormuş.

Oyunun single'ı şaşırtıcı derecede hoşuma gitti, dram da işlenmiş ve gerçekten mükemmel bir sunumu var.

Online konusunda söylemek istediğim bazı şeyler var, FPS 35-60 arası gidip geliyor ki 60 fps'yi sadece havaya bakarsanız yakalayabiliyorsunuz. Bütün aim'inizi bozuyor.
    Bir adama ateş açacaksınız adam soldayken 50 fps alıyorsunuz diyelim, adama zoom yaptınız ateş açıyorsunuz FPS 40 oldu, adam kaçıyor sağa doğru siz de kovalayacaksınız FPS 35 oldu. Sağlıklı bir şekilde aim alamazsınız çünkü saniyeye göre ekrana görüntünün gelmesi(frame time) değişiyor.

Online'ın konsolda çok tutacağını sanmıyorum ben. Gözle görülür bir ağırlık var FPS çok büyük bir yelpazede gidip geliyor benim gibi konsolda fps konusunda profesyonelleşmiş biri için en son isteyeceğim şeydi bu.

Single Player'da %90 sabit 60 fps oynuyoruz, bu oyunda multiplayerda fps yarı yarıya düşebiliyorsa sorun işlemciyle ilgilidir.

Bu konsollara gidip uyduruk tablet işlemcisi koyan akıl 3 yıl sonra Pro-Scorpio diye yeni konsol çıkartmak zorunda kalır olan tüketicilere olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 13 Ekim 2016; 22:52:01 >

• online da hızlı oyun ara diyorum parola lı sunucuya atıyor beni. sunucu listesinden oyun seçeyim diyorum deatmatch yok orada da . birde oyuncu sayısı az gözüküyor haritalarda. erken erişim olduğundan mı böyle ?
  • Fetih modunu oynayacaksın her mod açık değil.

• Prologue gercekten cok etkileyiciydi. Onlineda server problemleri cok var quickmatche basip da rahatca girebildigim bir oyun olamadi hep server secip girebildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Fetih modunu oynayacaksın her mod açık değil.

ha tamam o zaman bende niye parola istiyor diyorum .. neyse hikayeyi oynayayım o zaman izin verdiği kadar. sanırım o da kısıtlı zaten erken erişimden dolayı
  • 2 bölüm oynatıyor ama kısa değil bölümler.

• Arkadaşlar daha önceden ultimate edition pre order yapmama ve ea access üyesi olmama rağmen oyunu dün deneyemedim.
    Neden olabilir bir fikriniz var mı ??
  • Burak73 kullanıcısına yanıt
    Oyunu mağazada bulun ve ücretsiz deneme ye tıklayın

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Yine de olmadı,neden olmadığını anlamadım.
    4 gün daha bekleyeceğim galiba
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.