Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teğmen yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Teğmen yaptım.

eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar ps4u yeni aldım ilk konsolum. Malum gamepad konusunda alışma sürecindeyim. Oyunu bi kaç gündür oynuyorum sniperda tekte ölmediklerinden sıkıntı yaşıyorum arada. Yeni silah veya sınıf nasıl açılacak ve öneriniz var mı benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesi beklerim

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    başvuru yaptım hocam :)

• Artık ölen oyuncuyu “tespit” edip onlara doğru gelmekte olduğunuzu belirtebileceksiniz. Oyuncu, sizin adınızı ölüm ekranında yanıp sönen “sıhhiyeci geliyor” mesajıyla görecek. Sıhhiyeci ayrıca bağırarak da gelmekte olduğunu söyleyecek.

Yine de geç komutu veriyorsa zaten o oyuncuyu kurtarmaya değmezmiş, boş verin.
  • bekleriz dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataes61 -- 27 Nisan 2017; 18:33:14 >
  • Oyun şimdi olmuş bence pıngım yüksek olmasına rağmen mermi ulaşma oranını ayarlamıslar tek isteğim buydu adil oyun oynamak öyle hissettim umarım doğru hıssetmısım dır menüler çok hızlı 2oyun oynadım herhangi bir hataya rastlamadım daha

• 1 sene sonra tag olayini server ayarlarini getirmisler niye acele ettiler acaba bu kadar millet oyunu birakti

• Kardeslik yapacak veya alacak satacak varsa referansli arkadaslar varsa pm lutfen.

• Görüntü mühendisini kovdular heralde O karanlık gitmiş. Hellrigel fabrika nihayet 120 mermi yedekli olmuş. Yeni gelen hellrigel müdafadan bahsetmiyorum. Fabrika olanı. Bir de ayarlardan gelişmiş kısmına sağ ve sol analog için birtakım yeni ayarlamalar gelmiş. Belki istediğim hassasiyet ayarına kavuşturur bu yeni ayarlar beni. Bir kurcalayayım. Ne işe yaradıklarını keşfeden varsa paylaşırsa seniriz.

• Oh be nihayet oyun istediğim sensivity e geldi be. Yeni gelen ayarlardan çubuk hedef alma ivmelenmesini sıfır yapınca bf4 gibi oldu. Zaten ayarın yanındaki açıklama da da bf4 teki gibi olmasını istiyorsan sıfır yap diyor. Demek ki benim gibi bunu isteyenler çok olmuş;sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Oh be nihayet oyun istediğim sensivity e geldi be. Yeni gelen ayarlardan çubuk hedef alma ivmelenmesini sıfır yapınca bf4 gibi oldu. Zaten ayarın yanındaki açıklama da da bf4 teki gibi olmasını istiyorsan sıfır yap diyor. Demek ki benim gibi bunu isteyenler çok olmuş;sevindim.

Ben korkudan o ayara dokunmadım tam olarak ne ise yarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

quote:

Oh be nihayet oyun istediğim sensivity e geldi be. Yeni gelen ayarlardan çubuk hedef alma ivmelenmesini sıfır yapınca bf4 gibi oldu. Zaten ayarın yanındaki açıklama da da bf4 teki gibi olmasını istiyorsan sıfır yap diyor. Demek ki benim gibi bunu isteyenler çok olmuş;sevindim.

Benim fps oyun anlayışım çabuk hızlı ve reflex üzerine. Öyle uyusuk uyuşuk fps pek sevemem. Belki daha yaşlanınca öyle uyuşuk oynarım
    Şimdiye kadar ki hassasiyet ayarları zaten bana göre yavaş olan oyunu daha da yavaşlatıyordu. En azından şimdi bu yeni ayar sayesinde bf4 tekine yakın daha hızlı kaçip kovalayıp dönüp vurabileceğim sanıyorum. Tabii uzun bir ara oldu bu ayarlardq oynamayalı daha tekrar alışmak lazım ama az önce bir uygulamasını ufaktan yapabildim.

https://youtu.be/Ej4JzHA8P08

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 27 Nisan 2017; 21:31:3 >

• quote:

quote:

quote:

Benim fps oyun anlayışım çabuk hızlı ve reflex üzerine. Öyle uyusuk uyuşuk fps pek sevemem. Belki daha yaşlanınca öyle uyuşuk oynarım
    Şimdiye kadar ki hassasiyet ayarları zaten bana göre yavaş olan oyunu daha da yavaşlatıyordu. En azından şimdi bu yeni ayar sayesinde bf4 tekine yakın daha hızlı kaçip kovalayıp dönüp vurabileceğim sanıyorum. Tabii uzun bir ara oldu bu ayarlardq oynamayalı daha tekrar alışmak lazım ama az önce bir uygulamasını ufaktan yapabildim.

Tam bicaklamalik donusler

• quote:

quote:

quote:

Hocam bi sey daniscaktim size bu kadar hizli donuyosaniz bi ustalik gerekiyomu yoksa acemilik gecisinden usta gecislige adimmi bu hareketler 😏

• Map secimi ve ayni anda olme olayi cok guzel olmus ayrica oyuna ayri bir akicilik gelmis gibi ben begendim guncellemeyi.

• Ah sen ne gerizekalı bir firmasın dice. Yaptığın bir işi de tam yapamaz mısınız arkadaş. Her güncellemeden sonra , yeni güncelleme gelse de şu olay düzelse demek zorundamıyım embesil tohumları. Bütün resmi serverlara harita oylama sistemi getirmek nedir? Zaten mevcut arama sisteminde oynamak istediğim haritayı aratip, direk girdiğimde 50-100 ticket kalmış server a sokuyorsun. Bunun yüzünden bir önceki mapten oyuna girip , istediğim map e geçsin diye bekliyordum. Şimdi istediğim map oylama da çıkacakta, seçilecekte anca öyle gireceğim

• Ben bayıldım bu güncellemeye. Medic in ölen takım arkadaşını spotlayarak dayan geliyorum birader şeklindeki olayı harika düşünülmüş. Hellrigel den ne kadar vazgeçebilirim bilmiyorum ama acaip medic oynayasım geri geldi Yenilik buna denir işte. Gaz bombası gibi oynışı balatayan değil tam tersi oynanışa katkısı olan şeydir yenilik.

• e şimdide reloadu bozmuşlar, bi mermi ateşleyip reload yaptığında şarjörde kalan diğer bütün mermiler yok oluyo

edit: bizim kiralık sunucudan kaynaklıymış galiba o sorun, şimdi offical serverda denedim reloadu normal herşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 28 Nisan 2017; 2:33:23 >
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.