Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Serverleri pingine gore siraladiktan sonra.
    Some nehri yazan serverlere bul ve bu server uzerinde kare tusuna bastiginda dlc maplari ve hangi mapta oynandigini gorebilirsin.
    Dostum ben hep boyle buluyorum dlc maplarini
    Sunucu ayarlarini fetih yapmayi unutma

Alıntıları Göster
    Eyvallah dostum akşama deniyim sağolasın.. İkmal oynamaktan gına geldi 3 akşamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Abi parabellium değil dimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burton lmg miş

• Ölen adamların silahları düşmüyor mudur nedir dün sinir oldum oyunda Mermim kalmadı, support ta yok etrafta ölenlerden bakayım diyorum, silahları kaybolmuş hep. 10 kişiye baktıysam bir tanesinin silahını alabildim. En son senin yanında düştüğümde de sen benim silahı bulamadın mesela

• https://www.youtube.com/watch?v=Cp6CjOYOdPs&feature=youtu.be

SMLE MKIII Karabina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    bende anlamadım gitti abi , mermim bittiği için öldürdüğüm destek sınıfının silahı aldım mermi ikmali yaparım diye adamın mermisi yoktu başka bişey seçmiş (ulan desteksin sen mermiden başka ne işin olur ) mecbur benim mermim bittiği için devam ettim destek olarak , bu sefer seni kaldırmak için öldüğünde silahını alıp medic ile revive yapacaktım silahın yarı gömülü ve alınmıyordu
  • Var öyle tipler support ta. Herşey bekliyorum ben o sınıfla oynayanlardan Ben 10 kişinin üstünü aramışımdır el boyunca. 1 kişinin silahını alabildim o da asfalt yola düşmüştü ondan kaybolmadı heralde. Toprakta ölenlerin silahları hep kayıptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Var öyle tipler support ta. Herşey bekliyorum ben o sınıfla oynayanlardan Ben 10 kişinin üstünü aramışımdır el boyunca. 1 kişinin silahını alabildim o da asfalt yola düşmüştü ondan kaybolmadı heralde. Toprakta ölenlerin silahları hep kayıptı.
    Toprağa gömüyorlar demekki sonra lazım olur diye ben medicsem kaldırırım suportsam mermi atarımda. Bir maçta 15 tane medic varken biride kaldırmıyorsa deliriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Tdm full match + bonus rush mode...

Hocam guzel oynamissiniz. İnternetiniz nedir ve internet ayariniz nedir modemden dmz vs actiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Hocam guzel oynamissiniz. İnternetiniz nedir ve internet ayariniz nedir modemden dmz vs actiniz mi?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Ttnet 50 mgbit. Dmz veya başka bir işlem yapmadım..

• Bol patlamalı videom iyi seyirler

• Hatırlıyormusun? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Hatırlıyormusun? :)
    Vayyyyy

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Güzel zamanlardı. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok özlediğim zamanlar.

• Dünkü güzel maçlar için teşekkürler elinize sağlık

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Öncelikle eline sağlık Cihat hocam ....Video izlerken efkarlandım resmen bu oyunun en popüler olduğu zamanlarda Kodamanlar server ında yer bulmak icin 20-30 dk önce server da yerimi alirdim acaba dedim yeni BF ile şu heyecan geri gelir mi buralar gene şenlenir mi ? Su BF müziğinin hakkı verilir mi Özledik beee hem de çok özledik

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Öncelikle eline sağlık Cihat hocam ....Video izlerken efkarlandım resmen bu oyunun en popüler olduğu zamanlarda Kodamanlar server ında yer bulmak icin 20-30 dk önce server da yerimi alirdim acaba dedim yeni BF ile şu heyecan geri gelir mi buralar gene şenlenir mi ? Su BF müziğinin hakkı verilir mi Özledik beee hem de çok özledik
    Eyvallah Gökhan kardeşim, dün kdmler olarak 5 kişiydik akşamüstü gece baktım devam ediyolardı, ciddi anlamda şuan keyifle oynuyorum 1 aydır savaş ortamını yaşatan oyun az şu oyun kadar biraz bf4 te vardır. Oyun varsa indir sende gel akşamları 5-6 kişi oluyoruz beklerim her zaman..

• 3dklık klip iyi seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

3dklık klip iyi seyirler.
    Helal, senin assult olman lazimmis benimde medic.

• 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.