Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Helal, senin assult olman lazimmis benimde medic.

Alıntıları Göster
    Eyvallah benle takılın mangada iken rakibi yanlama arkalamada şansım çok yüksek lakin tekken 2-3 kişiyi anca alabiliyorum sizde gelin mangayı dağıtalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 7 Eylül 2020; 11:12:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Komando çıktı içinden
  • İlk maçı farklı kazandık ama son maç inanılmaz keyifliydi son snyede kaybettik herkesin eline sağlık..
    BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
    BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

• Selamlar herkese,

Oyunu alalı bayağı oldu ama güncellemesiydi superonline fibere geçmesiydi yeni yeni oynuyorum.

Online moda girdiğimde hafif hafif adam öldürmeye vs başladım ama millet çatır çatır çatışmaya girerken ilk kurşunda ölen hep ben oluyorum.

Bir klavye mouse olsa içlerinden geçerim ama ps kolu ile amele gibi oynuyorum.

Kol için bir ayar var mı oynadıkça melake mi kazanacağım.

• Oyuna uzun aradan sonra tekrar döndüm ve o eski tadı alıyorum açıkçası.Serverlarda boş değil hala oynayan var gördüğüm kadarıyla.Özellikle akşamları aktifim.Beraber oynamak,takım kurmak isteyen arkadaşlar özelden yazsın,beraber akalım 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gybe -- 19 Ekim 2020; 11:11:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi seyirler..

• İyi günler, yaklaşık olarak 2 aydir oyuna girmiyordum,pazartesiden itibaren oynamaya basladim ama bf1,bf4,bf5 hepsinde 52 58 olan ping 3 gündür 75 in altina inmedi ve sürekli olarak paket kaybi uyarisi aliyorum.Elim de başka online oyunda yok deneme yapamiyorum EA kaynaklimi yoksa iss kaynaklimi diye.Budurumda olan varmi acaba yoksa iss le görustum ülke cıkışları sıkıntı olabilir diyor.Oyundan zerre keyif alinmiyor aksine stres yapiyor bu durum.

• frkmngr9153 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bende sorun yok.
    Ping 50-55 seviyelerinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online oynamaya yeni başlafım bf1 i. Yeni yeni alışmaya çalışıyorum online moduna. Bazıları uçak at tank falan kullanabiliyor. Ben sadece arkalarına binebiliyorum. Acaba ben nasıl sürebilirim onları?
  • Bu oyunun veya bf5 in serverları hala doluyor mu bilen var mı?

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt

Bu oyuna çok uzun zaman oldu girmiyorum ama Bf 5 i gün aşırı oynuyorum. Serverlari hala dolu bir sıkıntı yaşamazsınız.

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    Ben neredeyse her aksam oynuyorum bir sikinti yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugün tekrar oynamaya başladım da bu oyundaki atmosfer ve savaşma hissi hiçbir multi oyununda yok. Ne herhangi bir cod oyununda, ne hell let loose da ne ww3'te hiçbirinde. Tek kelimeyle muazzam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 29 Nisan 2022; 19:40:36 >
  • Bu oyun ilk çıktığında haksız yere çok gömülmüştü, sonradan kıymeti anlaşıldı. Ben de zamanında 1.5-2 seneye yakın oynadım. Westie* de geçenlerde 'The Last Great BF Game' başlığıyla bir video atmıştı.

*830k takipçili fps gamer youtuber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 30 Nisan 2022; 11:53:20 >
  • 40 yasindayim hayatta oynadigim en iyi savas atmosferini veren oyun bf1 kesinlikle.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Her oyunda bir hileci, bazısında 4-5 hileci oyunun içine ediyor. Çıkıp yeni oyuna giriyorum orda başka bir hileci. oyuna giriyorum skor tablosuna bakıyorum 366-0 birinde hemen çıkıyorum diğerine bakıyorum 544-0 ordan da çıkıyorum diğerine bakıyorum, görüyorum ki oyun yeni başlıyor 3-5 dk oynamaya çalışıyorum sonra görünmez biri ben doğar doğmaz sıkıp duruyor sonra yatıp uyuyorum oynayamadan. origin in game aktif edince oyundan atıyor etmeyince report bile yapamıyorsun.

• 25 yasındayım bu zamana çocukluğumdan itibaren çok oyun oynadım ama bana göre en iyi atmosfere ve gerçekçi seslere sahip oyun Battlefield 1'dir. Şahane gerçekten. PC'de oynadım ilk şu sıralar PS4'te devam ediyorum dualshock4 için kontrolfreek aldım daha iyi oldu ama klavye mouse mı geçsem adaptörle?

• Bu adam klavye mouse olabilir mi ? çok rahat ve çok hızlı aim tutuyor
    https://www.youtube.com/watch?v=JB-nEPUf2eg&feature=youtu.be

• Patren kullanıcısına yanıt

ps4 pro ile battlefield 1'e tekrar başlıyorum. aparatlarla klavye-mouse ile oynanabiliyor. Ama şahsen konsolda klavye mouse kullanma taraftarı değilim bu cihazın kontrolcüsü dualshock 4. Ama kontrol freek alacağım onsuz olmuyor.

Videoyu izledim ani dönüşlerinden dolayı mouse kullanıyor büyük ihtimal.

• Bu oyunun atmosferi hiçbir oyunda yok muazzam gerçekten. 10 yıl olacak az kaldı bana göre hala yeni gibi.

• 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.