Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rus DLC'si için Haziran ayında diyorlar.
  • Sniper oynarken silah ateş etmiyor, bana da bu bela bulaştı. Boktan tarafları iyi yanlarını geçen bir güncelleme yapmış bunlar. Test etmek, uğraşmak diye bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

Güncelleme ile sadece grafik güzelleşmiş gibi geldi

Diğer her şey kötüleşmiş

Aynen uzun bir aradan sonra girince bf1 bende fark ettim grafikler daha iyi olmuş

Bu arada ps4 pro da oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meraba oyunu yeni aldım malum baya yüksek gb ama indirme ekranı ikiye bölünmüş vaziyette ve uygulamayı başlatacak veriler yazıyor bu tam olarak ne demek ? 13.943 gb inince oyuna girebilecek miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

Meraba oyunu yeni aldım malum baya yüksek gb ama indirme ekranı ikiye bölünmüş vaziyette ve uygulamayı başlatacak veriler yazıyor bu tam olarak ne demek ? 13.943 gb inince oyuna girebilecek miyim ?

evet inince storynin ilk bölümünü oynarsın sonra atıyorum 5 gb daha indirdiğinde 2. bölümü oynarsın. multi ise tamamı indikten sonra açılır.
  • Bombalara,silahlara ve araçlara nerf getirmeden önce bağlantı sorunlarını,kontrollerde yaşanan sıkıntıları ve bugları düzeltseler keşke.Ama hayır,illa nerfte nerf.
  • Internet baglantisi yenilendi sacma bir durum yasadim. TDM modunda bildigin lag oldu. 298 latency gordum. Baska hicbir sey kullanmiyordu neti.

Ayrica server lokasyon bayraklari da duzgun gostermiyor. Server Avrupa, ama bayraklar Japonya, ABD, Antartika falan gosteriyor.

Sacma seyler olmaya basladi oyunda.

Ayrica oyunu 18 ekimden beri oynuyorum, hala en cok oynadigim mod olan Conquest moduna ait madalya gorevleri gelmedi. Madalya sisteminize.....

• Hellrigel in yeni silahi olan hellrigel mudafa yi acabilen var mı?Çok merak ediyorum. Benim bir tek 13 adet At tank kill i kaldı. Diğer hellrigele göre kıyasla nasıl? Aynısının 120 mermili olanı mı yoksa ilave ve ya eksik özellikleri var mı kullanımda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 1 Mayıs 2017; 13:33:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Hellrigel in yeni silahi olan hellrigel mudafa yi acabilen var mı?Çok merak ediyorum. Benim bir tek 13 adet At tank kill i kaldı. Diğer hellrigele göre kıyasla nasıl? Aynısının 120 mermili olanı mı yoksa ilave ve ya eksik özellikleri var mı kullanımda ?

@Luffy1907 çoktan açtı diye biliyorum.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Yakın mesafede ölümcül 120 mermi olması süper orta mesafede sekme sıkıntısından dolayı kesik ateş etmek kısa mesafe etkisi yaratıyor mp 18 gibi diyebilirim genelde hesdshot alıyor sekme yüzünden uzun mesafede yere yatıp bipod desteği alırsanız ip gibi atıyor ve isminin hakkını veriyor

At mayını için fetih modunda ana base çıkışına bırakın mayınları 5 li taşıma aracıyla sarkma yapanları tek te alıyor 5 er 5er kill alırsınız göründüğü kadar zor değil 25 kill

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Son güncellemeden sonra adama bütün şarjörü boşaltıyorum, bir tane mermi bile işlemiyor. Duvarın arkasında veya uzaktaki değil 3-5 metre önümdeki düşmanda böyle oluyor. Ayrıca kontroller tamamen değişmiş. Hareket halindeki birine nişan alırken kontroller sapıtıyor, birden ya fazla sağa ya da yukarı doğru gidiyor. Artık şu oyuna güncelleme filan gelmesin. Her güncellemeden sonra iyice batırıyorlar.

böyle güncellemelerden sonra sanki oyunun ilk hali en iyisiydi gibi geliyo insana, şahsen ben bu saçma sorun düzeltilene kadar bu oyuna elimi sürmeyi düşünmüyorum.
  • Bf4 ayarları gelmiş dediğiniz ayarlar tam olarak hangisi menülerde?

• dice allah bin belani versin su sorunlar yuzunden sinir harbi geciyorum kolu kirmamak zor tutuyorum kendimi bir an once guncelleme gelmesi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Yakın mesafede ölümcül 120 mermi olması süper orta mesafede sekme sıkıntısından dolayı kesik ateş etmek kısa mesafe etkisi yaratıyor mp 18 gibi diyebilirim genelde hesdshot alıyor sekme yüzünden uzun mesafede yere yatıp bipod desteği alırsanız ip gibi atıyor ve isminin hakkını veriyor

At mayını için fetih modunda ana base çıkışına bırakın mayınları 5 li taşıma aracıyla sarkma yapanları tek te alıyor 5 er 5er kill alırsınız göründüğü kadar zor değil 25 kill

Ooo yakında iyise güvercin modunda işimi görür o. Az öncede biraz daha erittim kaldı 8 kill mayında. Kalanıda senin verdiğin taktikle bitirmeye çalışayım. Sonra zaten bir daha mayın yine almam elime;bazukam varken çok heyecansız geliyor mayın işi

Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Bf4 ayarları gelmiş dediğiniz ayarlar tam olarak hangisi menülerde?

Secenekler>Kontroller>gelişmiste en yukarda çubuk ivmelenmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Ooo yakında iyise güvercin modunda işimi görür o. Az öncede biraz daha erittim kaldı 8 kill mayında. Kalanıda senin verdiğin taktikle bitirmeye çalışayım. Sonra zaten bir daha mayın yine almam elime;bazukam varken çok heyecansız geliyor mayın işi

Eyvallah

Abi bende bu görev olmasa mayın kullanmazdım tank. Bozk 5* olmuş bizi neyle uğraştırıyorlar

Bu arada maritini sniper leş kendi adıma söylüyorum yatmadığım için bana gelmedi pek piyadesiyle leblebi gibi adam alırken sniperla adam vuramadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 1 Mayıs 2017; 19:32:32 >

• Arkadaşlar telefondan veya bilgisyardan ping testi yapıyorum 20-40 arası çıkıyor. Oyuna giriyorum ping değeri 100-130 arası değişiyor. İnternet hızın 13mbps civarı her zaman 10'dan aşağıya düşmüyor. Niye böyle bir sorun var. Ne yazık ki daha hızlı internet kullanamıyorum.

• Lag olmayan oyuna lag getirmeyi başaran DICE'ı tebrik ediyorum. Girdiğim zaman çıkamadığım oyuna arada bir girip çıkarım artık.
  • Birşey soracağım. Koşarken birden kayarak mevzi alabilme işini nasıl yapıyoruz? Hangi tuş bu? Call of duty'deki gibi dizlerinin üzerinde kayma tuşu hangisi beceremedim arkadaş ya kapaklanıyorum yere ya da çömelebiliyorum. Bilen varsa yardım etsin bi zahmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: howards46

Birşey soracağım. Koşarken birden kayarak mevzi alabilme işini nasıl yapıyoruz? Hangi tuş bu? Call of duty'deki gibi dizlerinin üzerinde kayma tuşu hangisi beceremedim arkadaş ya kapaklanıyorum yere ya da çömelebiliyorum. Bilen varsa yardım etsin bi zahmet.

Koşarken bir kere yuvarlak tuşuna basman yeterli. Koşman ve yuvarlağa basılı tutmaman lazım yoksa olmaz

• 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.