Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (958. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler :)
  • patren kullanıcısına yanıt
    gecenlerde bombardıman ucagi ile oynuyoruz arkadasimla baya baya havada karadakine acimiyorduk en son carpa carpa dusurduler

Kendi takimimizdaki bile ucak killerini aldigimiz zaman sinirlenip carpiyordu. Messi'yi durduramayip yere indirenler gibi.
  • MK MarineBoy kullanıcısına yanıt
    tankda öyle bişey olmuyor 6 kişik yer full oluyor bide bi tane support tamir ediyor
    supportlara ben genellikle gerek yok diyorum tamir etmeye içerde kal diyorum

ama belli bir süreden sonra demekki millet sinirleniyor uçaklar sabit anti air silahlarıyla herkes bana ateş etmeye başlıyorlar :D
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    delüxede dlcler varsa al
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

delüxede dlcler varsa al

Ultimate editon ne ise yariyir??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onda tum dlcler oluyor cikacak olan dlcler

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

Onda tum dlcler oluyor cikacak olan dlcler

Tesekkurler

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
  • Beyler oyunda amblem olarak çoğu oyuncuda resim var nasıl yapıyorlar bilgisi olan varmı.
  • Beyler oyunda bazı ağır tanklar 6 kişilik oluyor bazısı 4 kişilik oluyor , bazılarında yandaki silahlarda flame kit oluyor neye göre değişiyor bu ağır tank?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

Beyler oyunda amblem olarak çoğu oyuncuda resim var nasıl yapıyorlar bilgisi olan varmı.

Battlefield companion üzerinden yapıyor ya sitesine gir yada google playden indir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Beyler oyunda bazı ağır tanklar 6 kişilik oluyor bazısı 4 kişilik oluyor , bazılarında yandaki silahlarda flame kit oluyor neye göre değişiyor bu ağır tank?

Onu sen seçiyorsun özelleştirme kısmından

• oyunu 100 tl civarına alabileceğim bir yer var mı? pc için.
  • saşı günü çıkıyor yen, güncelleme düzetcekler işlemci sorununu optimizasyon sorunlarını
  • Arkadaşlar yüksek işlemci kullanımı sorunu hakkında bir gelişme var mı?
  • Evet beyler üst sürüm driver kullananlar özellikle
    Bende gtx 970 var ram 16gb sistem iyidir
    Ekran kartı sürümü hala 375.63 kullanıyorum. 376.19 nasıldır iyi midir yüklemeli miyim?
  • Ya bu durmaPlay ne sorunlu firma 1 eylül de ön sipariş verdiğim premium key hala gelmedi ve inatla iade yapalım diyorlar sorunu çözmek yerine yok daha keyler gelmemiş çoğu kullanıcımız iade etmiş falan filan. Ben de inatla iade istemiyorum nedense
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Onceki driverlar kotuydu ama son driver sorunsuz bende performans artisi oldu gtx 1060 kartım. Bu arada kimsenin sesi dolugu vkmiyor herkes gincellemeyi bekliyor yarin coşar buralar 😀😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde sıhhiyeci görevi yapıyorum kişislleştirme ekranından girdiğimde sol üst köşede 5---6 'ya doğru ilerliyor görünüyor bu rütbe mi level mi bunun artmasına alınan XP ler mi sebep olyor.Bir de üstünlük modunda sizce adam vurmayı mı tercih etmeli yoksa yüksek XP için bayrak kazanmayı mı.
  • şu oyunda en çok sevdiğim 3 harita var, ambiens, argonne ormanı ve sinai çölü diğer haritalarda bu haritalara oranla çok az vakit geçirmişimdir. hızlı bir şekilde level yükseltmek için argonne ormanı haritasında veya ambiens haritasında takılın

onun dışında yeni haritayı merakla bekliyorum özellikle haritanın atmosferi çok hoşuma gitti, inş. çıkaracakları güncelleme ile performans sorunları da giderilir.
  • 
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.