Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (956. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pc de oyundan çıkarken sorun yaşayan var mı ? Maç bitince çıkmak istediğimde baya uzun sürede çıkıyor .
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    Oyun icin optimizasyon uptade i de mi 20 sinde gelecek daha once mi gelir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 1 e gelecek olan yeni haritaya ait trailere baktığımızda en dikkat çeken videoda görüldüğü üzere support yani destek sınıfındaki bir askerin bomba atarlı crossbow kullanması,aslında oyunun gidişatına göre ekipmanlarla çıkıldığında destek sınıfı oyunda etkili olabiliyor olsada videoda bu bomba atarlı yeni ekipmanın destek sınıfına geleceğini görebiliyoruz.

Ayrıca yeni harita premium sahiplerine 13 Aralıkta diğer oyunculara ise 20 Aralıkta erişebilir olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Battlefield 1 e gelecek olan yeni haritaya ait trailere baktığımızda en dikkat çeken videoda görüldüğü üzere support yani destek sınıfındaki bir askerin bomba atarlı crossbow kullanması,aslında oyunun gidişatına göre ekipmanlarla çıkıldığında destek sınıfı oyunda etkili olabiliyor olsada videoda bu bomba atarlı yeni ekipmanın destek sınıfına geleceğini görebiliyoruz.

Ayrıca yeni harita premium sahiplerine 13 Aralıkta diğer oyunculara ise 20 Aralıkta erişebilir olacak.

Premium ve Ön Sipariş alan kişiler için 13 Aralık. Diğer herkes için 20 Aralıkta oynanabilir olacak.
  • Arkadaslar bu oyunda GOZLEM NASIL yapiliyir bilen var mi madalya gorevlerinde 15 kez gozlem yardimi yap yaziyor nasil yapicam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hbo2488

Arkadaslar bu oyunda GOZLEM NASIL yapiliyir bilen var mi madalya gorevlerinde 15 kez gozlem yardimi yap yaziyor nasil yapicam ?

Gördüğün tüm düşmanları spotla yani "q" tuşu ile sonrada takımından biri o kişi vurdumu oluyor.

• Q tusu derken emir verme tusumu ps4 te oynuyorumda ben bide sadece bu olay gozcude mi oluyor taarruzdada yapabilirmiyim ?

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Aynen pre order yani ön sipariş ile oyunu alanlarda sadece bu haritaya özgü olarak bir hafta önce erişim hakkına sahip oluyorlar fakat daha sonra gelecek olan haritalarda premium sahipleri dışında haritalara erken erişim ve erkenden oynama mümkün olmuyor zaten pre olmadığında dlc haritalarında ayrı satın alınmadığı takdirde oynama imkanı olmuyor.Şu anlık premiumun tek avantajı ayda bir üstün battlepack vermesi ve serverlarda giriş önceliği tanıması gerçi oyuncu sayısında düşüş olduğundan bahsediliyor ama ne zaman oyuna girsem premium olmasına rağmen yinede sıraya alabiliyor çünkü premiumlarıda kendi arasında sıralıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hbo2488

Q tusu derken emir verme tusumu ps4 te oynuyorumda ben bide sadece bu olay gozcude mi oluyor taarruzdada yapabilirmiyim ?

Ps4 teki tuşunu bilmiyorum ama evet emir verme tuşuna bir kere basman yeter düşmanı görd0kten sonra basılı tutarsan menüsü açılır.Galiba diğer sınıflardada oluyordu tam hatırlamadım onu.

• Giant’s Shadow isimli bu harita, önümüzdeki hafta geliyor.https://leadergamer.com.tr/2016/12/09/battlefield-1-ucretsiz-harita/
    Siz de bu haritaya ve silaha sahip olabilmek için 20 Aralık 2016 tarihini bekleyebilirsiniz. Fakat oyunun Premium Pass ögesine sahipseniz veya oyunu ön sipariş ile aldıysanız tüm bu özellikleri 1 hafta önce, 13 Aralık 2016 tarihinde deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 9 Aralık 2016; 10:49:36 >

• ön sipariş derken erley enister sürümmü oluyor yada
    ben dr oyundanda ön sipariş ile almıştım hellfighter dlc paketi ile oda sayılcakmı erken oynama
    ayrıca harita senaryo modundaki tankla oynadığımız son bölümün haritası
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

ön sipariş derken erley enister sürümmü oluyor yada
    ben dr oyundanda ön sipariş ile almıştım hellfighter dlc paketi ile oda sayılcakmı erken oynama
    ayrıca harita senaryo modundaki tankla oynadığımız son bölümün haritası

Aynen o haritaymış bende nereden tanıdık geliyor dedim.Şu çanakkale haritası gelmedi yav bunun yerine o gelseydi.

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    çanakkale haritasıda gelir dlc ile ilerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

çanakkale haritasıda gelir dlc ile ilerde

İşte o zaman premium geçerim

• Ön sipariş ile aldık gelsin bakalım
  • uçak tuşları nasıl değiştiriliyor mouse için ileri yapınca aşağı eğilmesi lazım ama havaya kalkıyor bf4 gibi nasıl degiştiricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakraul

uçak tuşları nasıl değiştiriliyor mouse için ileri yapınca aşağı eğilmesi lazım ama havaya kalkıyor bf4 gibi nasıl degiştiricem

Ayarlar-kontroller-yukardan uçak yazan yeri seçip yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: burakraul

uçak tuşları nasıl değiştiriliyor mouse için ileri yapınca aşağı eğilmesi lazım ama havaya kalkıyor bf4 gibi nasıl degiştiricem

Ayarlar-kontroller-yukardan uçak yazan yeri seçip yapabilirsin.

eksen 0 y yazan yeri mi degiştiriceğim ve nasıl degişiyor o tuş
  • en ucuz nerden alabiliriz bf1 su an bilen varsa yardımmm
  • 
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.