Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ne yaptıysam yapayım. Driverlerı full temizleyip tekrardan yüklesemde
    Oyun bir anda kesiyor kendini ve şu hatayı alıyorum

DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed

Direct X'd kurdum yeniden ama yine de aynı hatayı alıyorum. Kafayı yicem boşu boşuna xp kasıyorum resmen. Yardımcı olabilen varsa sevinirim
  • Bu hatayı alan var mı sadece amiens haritasında oluyor ve belli bir yöne bakınca ekranda hiçbir şey görünmüyor çözümü nedir?
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: UberSoldaten

Scout 10 level oldum hemen martini henry açtım ama beceremedim oynamayı, daha önceden gewehr m95 piyade oynuyodum seri atıyordu ve dürbünsüz olmasına rağmen onda iyiydim bunda olmadı tek mermi atıyor omu etkiledi beni bilmiyorum. Özelleştirme yapmadım daha, kullananlardan yorum bekliyorum hangi nişangah ve zoom da oynuyorsunuz?

bende 2 gündür alışmaya çalışıyorum alışamadım tam olarak hatta beğenmedim ama. Silahın hakkının adını verip piyade gibi oynamak lazım. Yani dağın tepesine pusmak yerine atak yapıp yakın mesafeden oynamak lazım.

Bide ekstra taktik olarak zoomu açtığın gibi kapatman lazım yani adamı bulacam diye uğraşırsan vuramıyorsun.

yok nişan almada sorun var benim vuramıyorum bunla dağ daşa gitmeden yakın muharebede silahi döndürmek sıkıntı. ama alışcaz napalım açtık o kadar

@m2DeX_Tr silahı karıştırdınız galiba martini henry'de en fazla 2x zoom var ve yuvarlak nişangah yok bu dediğiniz karabina silahlarda oluyor.

@burc_oker dediğiniz ayarları yaptım teşekkürler, yeşil nişangah hoş geldi banada. yavaş yavaş oynamaya alışıyorum pratik yapmam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Bir vasıtaya binince mouse kitliymiş gibi oluyor, hareket etmiyor. Slayt gösterisi izliyormuş gibi tekleyerek azar azar oynuyor oynuyorsa da. Her iki round'dan birinde bu sorun oluyor ve neredeyse tüm map boyu sürüyor. Bunun çözümü nedir?

vasıtada f1 tuşuna bir kere basmanız yeterli çözülüyor sorun. bir daha basınca tekrar kitleniyor 3.defa basınca tekrar düzeliyor bu bugu düzeltirler umarım gelecek güncellemede
  • bugün oyunu oynayamadım internet bağlantısından mı serverlarda sorun mu var?. oyuna ilk girdiğimde oynayabiliyorum 1 kere öldükten sonra daha doğamıyorum konuşlan kısmı kitleniyor ve Packet loss simgesi hep ekranda duruyor. Sinir etti beni sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 14 Kasım 2016; 21:6:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Activision

Beyler ne yaptıysam yapayım. Driverlerı full temizleyip tekrardan yüklesemde
    Oyun bir anda kesiyor kendini ve şu hatayı alıyorum

DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed

Direct X'd kurdum yeniden ama yine de aynı hatayı alıyorum. Kafayı yicem boşu boşuna xp kasıyorum resmen. Yardımcı olabilen varsa sevinirim

ekran kartınız ocli mi

• quote:

Orijinalden alıntı: wWenTj

wWenTjjjj ekleyin beyler..
    inletelim gavurları..

Biraz ifşa gibi olacak ama olsun güzel yönden ifşa oldu. Birilerine giydirdin o an ben videodayken. Hekim lazım, hekim lazım diye de yırtındın vallahi güzel kardeşim. Bende puanları topluyordum. Kill vs hikaye. Önemli olan takımın kazanması. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

OP shotgunla 116-14 oynadım. Orman haritası olduğu için youtube kaliteyi biraz katletti ama izlerim diyorsanız atayım yine de link. İyi seyirler.

paylaşımlarını beğeniyorum ama sadece rehber niteliğindeki. çok yardımcı oluyorsun. bunu genel anlamda söyluyorum üzerinede alınabilirsin ama şurda "bakın nasıl oynadım " tarzındaki videoları görmekten nefret ediyorum. tamam güzel oynuyorsunuz yayında yapıyorsunuz bırakın yayında izlesin insanlar sizi. burda kötü yada orta derecede oynayan insanların şevkini kaçırmayın..

• tavukum kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı AMD mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Ekran kartı AMD mi ?

evet amd nasıl bildiniz amdlerde mi sorun var?
  • hknups kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam düşüncelerinize saygım var ama asla "bakın nasıl oynadım" kafasında bir insan olmadım. Genelde videolarımı buradan paylaşıyorum. Merak eden, izlemek isteyen arkadaşlar olabilir diye paylaştım. Ben yaptığım bir skorla övünüp bakın nasıl oynadın demem hiç bi zaman. Orta ve kötü derecede oynayan insanlar videoları izleyerek şevklerini kaçırmasınlar, videoda yapılanları örnek alıp oyunlarını geliştirsinler. Ben BF serisine başladığımda berbattım. Yabancı oyuncuların videolarını izleyerek, oyunu anlamaya başlayarak oyunumu geliştirdim. Yine de hala "hava attığımı" düşünüyorsanız, üzgünüm yapabileceğim bir şey yok.

Ayrıca Battlefield 1'e yarın patch geleceği için bakım da olacak. Bakım süresince oyunun multiplayer'ı Türkiye saati ile:

PC'de 11:00 - 12:00
    PS4'te 13:00 - 14:00
    Xbox One'da 15:00 - 16:00

arasında her platform için 1'er saat kapalı kalacak. Patch notları daha sonra yayınlanacakmış. Gelen değişiklikleri video olarak derlerim.

• MirlivaVII kullanıcısına yanıt
    tüh 1 gün ile kaçırdım tahmini :D
  • quote:

Eyvallah hocam düşüncelerinize saygım var ama asla "bakın nasıl oynadım" kafasında bir insan olmadım. Genelde videolarımı buradan paylaşıyorum. Merak eden, izlemek isteyen arkadaşlar olabilir diye paylaştım. Ben yaptığım bir skorla övünüp bakın nasıl oynadın demem hiç bi zaman. Orta ve kötü derecede oynayan insanlar videoları izleyerek şevklerini kaçırmasınlar, videoda yapılanları örnek alıp oyunlarını geliştirsinler. Ben BF serisine başladığımda berbattım. Yabancı oyuncuların videolarını izleyerek, oyunu anlamaya başlayarak oyunumu geliştirdim. Yine de hala "hava attığımı" düşünüyorsanız, üzgünüm yapabileceğim bir şey yok.

Ayrıca Battlefield 1'e yarın patch geleceği için bakım da olacak. Bakım süresince oyunun multiplayer'ı Türkiye saati ile:

PC'de 11:00 - 12:00
    PS4'te 13:00 - 14:00
    Xbox One'da 15:00 - 16:00

arasında her platform için 1'er saat kapalı kalacak. Patch notları daha sonra yayınlanacakmış. Gelen değişiklikleri video olarak derlerim.

Yine güzel bilgiler veriyorsun sağol umarım şu işlemciye aşırı yük binme sorununu çözme ve performans artırma güncellemesi olur çünkü neredeyse lowda da highde de aynı fps değerleri ve fps dropları var.

Bu bende de var çoğu kişide var heralde
    Eyvallah hocam. Benim de en çok görmek istediğim işlemci yüküne biraz hafifleme. Önce optimizasyona odaklansalar daha iyi olur. Balans patch'leri sonra da gelebilir nasılsa. Millet %100 yük yüzünden oynayamıyor. Sal milleti oynasınlar balanstan sonra şikayet ederler
  • quote:

Eyvallah hocam. Benim de en çok görmek istediğim işlemci yüküne biraz hafifleme. Önce optimizasyona odaklansalar daha iyi olur. Balans patch'leri sonra da gelebilir nasılsa. Millet %100 yük yüzünden oynayamıyor. Sal milleti oynasınlar balanstan sonra şikayet ederler

Mirlivaya laf etmeyin adam emek verio iyi kotu
    Ozellikle oyuna yeni baslayanlara tavsiye ederim videolarini
    Basarilar mirli:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah dostum laf edin ki düzelteyim kendimi daha çok faydam dokunsun. Pek hızlı video yapamadım ama ufak ufak rehberlere başlıyorum
  • MirlivaVII kullanıcısına yanıt
    İndirim kodu varmi key icin mirli bi aralar vardi senin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayrak almadan ust siralara cikilamayacagina, yuksek puan alinamayacagina dair bir ornek. butun mac sadece adam oldurdum ustelik bir defa bile tank kullanmadim sadece martini henry ile aggresive recon oynadim.

oldugum siraya bakin haliyle bu oyunda level almak isteyen varsa takim oyunu oynamadan hicbirsey yapamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 14 Kasım 2016; 22:32:29 >

Evet AMD'lerde Amiens mapinde sorun çıkarıyor hatta bazen yeşil-mavi renklerine bile dönüyor ekran rengi.
  • 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.