Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
28.630
Cevap
186
Favori
630.860
Tıklama
Giriş
    2051 Mesaj

Herkesin neden ormanlı haritadan hoşlandığı anlaşıldı. Geçen bu harita gelince herkes bir 2-3 dk. meethiye düzdü haritaya resmen :) "OooOoo awesome map..."
    |
    |
    hknups kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

Sniper kalkanını kullanan düşmanı o delikten vurmak kadar zevk veren bir şey yok oyunda Bide topu kullanırkenki delikten .
    quote:

Sniper kalkanını kullanan düşmanı o delikten vurmak kadar zevk veren bir şey yok oyunda Bide topu kullanırkenki delikten .

Delikten adammı vuruluyormus? anlatsana bıraz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancess -- 14 Kasım 2016; 17:56:39 >

• Yarbay
    10611 Mesaj
    quote:

quote:

o delikten çok güzel bir headshot yemiştim sonra oyundan soğudum

• Çavuş
    98 Mesaj
    Arkadalasr bombardıman ucagında görev alıcak elaman aranıyor bombardıman ucagını surmekten zevk alan elemanlar ıletısıme gecebılır.
    |
    |

Vasat bi silah. Martini ile kıyası bile olmaz. Martiniyi geçtim medicin kendi silahları arasında bile en kötüsü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mediatic_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sana göre öyle
    |
    |
    Thrashbringer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Battlefield 1 birlikte oynayabiliriz..
  • Yarbay
    11819 Mesaj

Ben actim silah tirt mermisi 5 tane buff gelebilir

|
    |
    m2DeX_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    11819 Mesaj

Ben actim 5 mermisi var tirt

|
    |
    RaymonD7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    11819 Mesaj
    Medice soyle seri ates eden silah gelse guzel olur
    Bide light tanki eski haline getirmeleri lazim

|
    |
  • Yüzbaşı
    556 Mesaj
    Beyler ne yaptıysam yapayım. Driverlerı full temizleyip tekrardan yüklesemde
    Oyun bir anda kesiyor kendini ve şu hatayı alıyorum

DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed

Direct X'd kurdum yeniden ama yine de aynı hatayı alıyorum. Kafayı yicem boşu boşuna xp kasıyorum resmen. Yardımcı olabilen varsa sevinirim
    INTEL CORE i5 4590 Soket 1150 3.3 GHz //MSI Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) // SAPPHIRE R9 280X TRI-X O.C. 3 GB 384 Bit // Kingston Hyper X Blu 8 GB (2x4GB Modül) 1600 MHZ // Western Digital 2 TB HDD + Seagate 1 TB HDD // Cooler Master Rc-K380 600W Midt Atx

Steam: osmansaritabak
    Origin: osmansaritabak
  • Binbaşı
    1266 Mesaj
    Bu hatayı alan var mı sadece amiens haritasında oluyor ve belli bir yöne bakınca ekranda hiçbir şey görünmüyor çözümü nedir?

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: UberSoldaten

Scout 10 level oldum hemen martini henry açtım ama beceremedim oynamayı, daha önceden gewehr m95 piyade oynuyodum seri atıyordu ve dürbünsüz olmasına rağmen onda iyiydim bunda olmadı tek mermi atıyor omu etkiledi beni bilmiyorum. Özelleştirme yapmadım daha, kullananlardan yorum bekliyorum hangi nişangah ve zoom da oynuyorsunuz?

bende 2 gündür alışmaya çalışıyorum alışamadım tam olarak hatta beğenmedim ama. Silahın hakkının adını verip piyade gibi oynamak lazım. Yani dağın tepesine pusmak yerine atak yapıp yakın mesafeden oynamak lazım.

Bide ekstra taktik olarak zoomu açtığın gibi kapatman lazım yani adamı bulacam diye uğraşırsan vuramıyorsun.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: UberSoldaten

Scout 10 level oldum hemen martini henry açtım ama beceremedim oynamayı, daha önceden gewehr m95 piyade oynuyodum seri atıyordu ve dürbünsüz olmasına rağmen onda iyiydim bunda olmadı tek mermi atıyor omu etkiledi beni bilmiyorum. Özelleştirme yapmadım daha, kullananlardan yorum bekliyorum hangi nişangah ve zoom da oynuyorsunuz?

bende 2 gündür alışmaya çalışıyorum alışamadım tam olarak hatta beğenmedim ama. Silahın hakkının adını verip piyade gibi oynamak lazım. Yani dağın tepesine pusmak yerine atak yapıp yakın mesafeden oynamak lazım.

Bide ekstra taktik olarak zoomu açtığın gibi kapatman lazım yani adamı bulacam diye uğraşırsan vuramıyorsun.

yok nişan almada sorun var benim vuramıyorum bunla dağ daşa gitmeden yakın muharebede silahi döndürmek sıkıntı. ama alışcaz napalım açtık o kadar

@m2DeX_Tr silahı karıştırdınız galiba martini henry'de en fazla 2x zoom var ve yuvarlak nişangah yok bu dediğiniz karabina silahlarda oluyor.

@burc_oker dediğiniz ayarları yaptım teşekkürler, yeşil nişangah hoş geldi banada. yavaş yavaş oynamaya alışıyorum pratik yapmam lazım.
    |
    |
    Bahsedilenler: burc_oker , m2DeX_Tr

• Yarbay
    6418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Bir vasıtaya binince mouse kitliymiş gibi oluyor, hareket etmiyor. Slayt gösterisi izliyormuş gibi tekleyerek azar azar oynuyor oynuyorsa da. Her iki round'dan birinde bu sorun oluyor ve neredeyse tüm map boyu sürüyor. Bunun çözümü nedir?
    quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Bir vasıtaya binince mouse kitliymiş gibi oluyor, hareket etmiyor. Slayt gösterisi izliyormuş gibi tekleyerek azar azar oynuyor oynuyorsa da. Her iki round'dan birinde bu sorun oluyor ve neredeyse tüm map boyu sürüyor. Bunun çözümü nedir?

vasıtada f1 tuşuna bir kere basmanız yeterli çözülüyor sorun. bir daha basınca tekrar kitleniyor 3.defa basınca tekrar düzeliyor bu bugu düzeltirler umarım gelecek güncellemede
    |
    |

• Yarbay
    6418 Mesaj
    bugün oyunu oynayamadım internet bağlantısından mı serverlarda sorun mu var?. oyuna ilk girdiğimde oynayabiliyorum 1 kere öldükten sonra daha doğamıyorum konuşlan kısmı kitleniyor ve Packet loss simgesi hep ekranda duruyor. Sinir etti beni sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 14 Kasım 2016; 21:6:51 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Activision

Direct X'd kurdum yeniden ama yine de aynı hatayı alıyorum. Kafayı yicem boşu boşuna xp kasıyorum resmen. Yardımcı olabilen varsa sevinirim
    quote:

Orijinalden alıntı: Activision

ekran kartınız ocli mi
    |
    |

• Yüzbaşı
    826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wWenTj

wWenTjjjj ekleyin beyler..
    inletelim gavurları..

Biraz ifşa gibi olacak ama olsun güzel yönden ifşa oldu. Birilerine giydirdin o an ben videodayken. Hekim lazım, hekim lazım diye de yırtındın vallahi güzel kardeşim. Bende puanları topluyordum. Kill vs hikaye. Önemli olan takımın kazanması. Saygılar...

• Yüzbaşı
    767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

OP shotgunla 116-14 oynadım. Orman haritası olduğu için youtube kaliteyi biraz katletti ama izlerim diyorsanız atayım yine de link. İyi seyirler.

quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

OP shotgunla 116-14 oynadım. Orman haritası olduğu için youtube kaliteyi biraz katletti ama izlerim diyorsanız atayım yine de link. İyi seyirler.

paylaşımlarını beğeniyorum ama sadece rehber niteliğindeki. çok yardımcı oluyorsun. bunu genel anlamda söyluyorum üzerinede alınabilirsin ama şurda "bakın nasıl oynadım " tarzındaki videoları görmekten nefret ediyorum. tamam güzel oynuyorsunuz yayında yapıyorsunuz bırakın yayında izlesin insanlar sizi. burda kötü yada orta derecede oynayan insanların şevkini kaçırmayın..
    İslemci: Ryzen 5 2600x - Ekran Kartı: Asus Strix Geforce GTX 1070 - Anakart: X470 AORUS GAMING 7 WIFI - Ram:GSKILL F4-3200C15D 16GB (2x8GB) - Kasa: CORSAIR 760T - Güç kaynağı: CORSAIR RM 1000 - İşlemci sogutucu: NZXT Kraken x62 - SSD: Samsung 250GB 850 EVO- HDD: WD 3.5" 1TB HDD + segate 1tb + 2tb Barracuda 7200rpm -Klavye : Logitech g710+ - Mause : Logitech g502 rgb -Kulaklık: Logitech g35 - Monitör: Benq xl2411

• Yüzbaşı
    563 Mesaj

Ekran kartı AMD mi ?
    |
    |
    tavukum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Ekran kartı AMD mi ?
    quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Ekran kartı AMD mi ?

evet amd nasıl bildiniz amdlerde mi sorun var?
SEO
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.