Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda ara sıra bug oluşuyor,Mesela ben medic sınıfı oynuyorum yere ilk yardım sandığı bırakıyorum,yanında biri ölüp üstüne düşünce sandığın canlandıramıyorum onu varmı karşılaşan hiç? Sonra mangadaki elamanlar bana sövüyo :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Oyunun grafikleri muazzam tek sorunu renk paletinin biraz soluk olması.
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-nesil-grafikler-pc-vs-xboxone-vs-ps4-vs-ps4-pro--54956174-70#121757284

Geçenlerde BF 4'ü oynayayım dedim, arada grafik olarak belirgin fark var gerçekten, doku ışıklandırma modelleme hepsi daha iyi BF 1'de, renk paleti daha canlı olsaydı birinci dünya savaşı oyununa gitmezdi bu şekilde daha güzel bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Oyunda ara sıra bug oluşuyor,Mesela ben medic sınıfı oynuyorum yere ilk yardım sandığı bırakıyorum,yanında biri ölüp üstüne düşünce sandığın canlandıramıyorum onu varmı karşılaşan hiç? Sonra mangadaki elamanlar bana sövüyo :)

ara sıra ? dostum oyun bug dolu :D
  • Yok silahı karıştırmadım radius ... zoom şekli var o bir çeşit yuvarlak nişan. 2.5x zoom değil onu karıştırmışım 2x olacaktı. İyi oyunlar.
  • patren kullanıcısına yanıt
    o zaman hiç uğraşmaya değmez arada takılıyorum medic zaten zevkine.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Bunun özellikle yapıldığı söyleniyor. 1. Dünya Savaşı'nda böyle bir ışık içinde İngiliz askerleri yokolmuş sözde...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=111597

Tepeye doğru yürüyen Norfolk alayı sabaha kaşı 04:00'de başlayan yürüyüşü ancak sabah 09:00'da tamamlayabilmişti.Tepeye vardıklarında onların üzerine doğru çok parlak,ışığı yansıtan dev bir sis bulutu geldi.Geride duran Yeni Zelandı askerler ve tepenin karşı yönünde kalan Türk mevzileri bu olayı şaşkınla izliyorlardı.Onlar bu bulutu bir yağmur yada hortum bulutu sanıyorlardı ancak güneşli ve açık bir havada alçaktan uçan bu parlak bulutu epey garipsemişlerdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 15 Kasım 2016; 10:22:5 >

• Arkadaşlar oyunda online olamıyorum. Bi sorun ya da bakım mi var?

• EKRAN KARTINA NASIL OVERCLOCK YAPILIR ? ASUS,MSI,GIGABYTE,EVGA ...
    Youtube Linki:https://www.youtube.com/watch?v=2WKamuLwydM

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    MirlivaVII yukarıda bahsetmiş bugün 11:00-12:00 arası bakım varmış, ayrıca yama gelicekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazar11

Bunun özellikle yapıldığı söyleniyor. 1. Dünya Savaşı'nda böyle bir ışık içinde İngiliz askerleri yokolmuş sözde...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=111597

Tepeye doğru yürüyen Norfolk alayı sabaha kaşı 04:00'de başlayan yürüyüşü ancak sabah 09:00'da tamamlayabilmişti.Tepeye vardıklarında onların üzerine doğru çok parlak,ışığı yansıtan dev bir sis bulutu geldi.Geride duran Yeni Zelandı askerler ve tepenin karşı yönünde kalan Türk mevzileri bu olayı şaşkınla izliyorlardı.Onlar bu bulutu bir yağmur yada hortum bulutu sanıyorlardı ancak güneşli ve açık bir havada alçaktan uçan bu parlak bulutu epey garipsemişlerdi..

O kadar detaya girdiklerini sanmıyorum.Ama garipmiş bende yeni öğrendim bu olayı şimdi.

• Güncelleme gelmiş, 1.61 Gb sanırım.
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    İyi de, Amiens- Fransa da tük kuvvetlerinin işi ne?
  • Şu güncelleme notlarını atsınlarda bi görelim neymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

MirlivaVII yukarıda bahsetmiş bugün 11:00-12:00 arası bakım varmış, ayrıca yama gelicekmiş.

Tamam hocam teşekkürler zaten güncelleme de geldi.

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    muhtemelen giant shadow haritasida geliyor, birde suez bayrak sayisi yukselecekti bakalim neler degisecek.
  • benide ekleyin liht tank iyi oynarım kara gemiside oynarım bombardımanda efsoluk yaparım çamurda yatarım takla atarım origim id 0-RuZgAr-0
  • Harita falan istemiyorum ben şahsen. Arayüzü geliştirsinler eksiklerini gidersinler. Cpu kullanımını düzeltsinler. Sunuculara girmeden canlı skor da olması lazım. Bugları düzeltsinler

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    kaç mb ?
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    bende cpu kullanim sorunu yok ama duzeltilmesi gereken cok sey var, dedigin gibi server girmeden once canli skor olmasi lazim. Bu arada ben quickmatch ile conquest direkt giris yapiyorum beni rastgele yeni baslayan bir maca atiyor hic ortada baslamadim henuz.
  • d33p3r kullanıcısına yanıt
    Emir verirken sadece o bayraga mouse imlecini tutup Q harfine basarsan hizli emir veriyor. Basili tutup tek tek secmene gerek yok, sadece mouse imlecini bayrak ustune goturup bir defa q ya bas yeterli, savasirken basili tutup emir vermeye calismak dikkat dagitiyor oyle bir an geliyor dusman hemen alir asagi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 15 Kasım 2016; 11:57:2 >
  • 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.