Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
28.624
Cevap
187
Favori
630.289
Tıklama
Giriş
    11784 Mesaj
    Ben bf4 full medic oynardim aug alirdim
    Ama bf1 deki medic silahlari g3 dmr silahlar gibi yavas ates etdigi icin full hellriegel 1915 alip oynuyorum

Bide oyunda cok az silah cesitligi varc
    Sanarim medic sinifina ak 47 gibi silahlar getirmeyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    3802 Mesaj

Bu isin temeli yine bayrak almaya dayaniyor her bayrak 900-1000 puan arasi az degil. Bu arada Medic hic oynamadigim bir sinif hangi silahlar guzel? bakiyorum bazen olunce millet sniper gibi mondragon silahlari ile aliyor beni ama hic sevemedim o silahi.
    |
    |
    m2DeX_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi temeli bayrak alma zaten medic ön cephede savaşacağı için bunu belirtmedim. Cei-Rigotti dürbünlü, Mondragon dürbünlü/en iyi istatistik bunda elde etmişim/ ve biraz da autoloading 8.25 uzun şarjörlü. 10. lvl silahını henüz açmadım.
    |
    |
    burc_oker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Boyutu yüksek bi uptade gelecek gibi
    yoksa çoğu kişi şikayetçi pinglerden v.s şeylerden

Ping bf 3-4 hep böyleydi, Ping ile ilgili bir şey değişeceğini sanmam. Ancak arkadaşlar server kiralarsa ping o zaman iyileşir.
    Onun haricinde update ile ilgili beklentim bugg ların giderilmesi 1 2 mapte ciddi değişiklikler olacak ve tabi ki performansa yönelik iyileştirmeler.
    |
    |
    aydcuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Ama bf1 deki medic silahlari g3 dmr silahlar gibi yavas ates etdigi icin full hellriegel 1915 alip oynuyorum

quote:

Orijinalden alıntı: patren

İyi güzel dıyorsunda kardesım bu oyun 1.dunya savasını temsıl edıyor adam sana kalkıp m4 verıcek degılya o donemde hangı sılahlar varsa onu koymuslar yanı ne beklıyonuz onu anlmadım.
    |
    |

• Yarbay
    2172 Mesaj

Mondragon fırtına'yı kullanıyorum bundan başkada silaha alışamadım daha gömüyor yani adamı 10 mermi seri atıyor 10lvl açamadım daha az kaldı,O nasıl kullanan varmı aramızda?

|
    |
    burc_oker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Core i7 9700K | MSI Z390 Tomahawk | MSI Gtx 1070 GAMING X 8G 256 Bit GDDR5 | Cooler Master ML240L RGB 240mm | Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz | TOSHIBA OCZ 240GB | WD 1TB HDD | HyperX Cloud II | Corsair Gaming K68 |Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse | BenQ Zowie XL2411P 24" 144Hz | Xigmatek en41466-Xigmatek tauro 700w 80plus |
  • Binbaşı
    1611 Mesaj

abartılcak birşeyi yok ama iyidir. Singledan oyna oyunu bi bak
    |
    |
    Matrixde ki Zenci Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla lvl 70 scout ve assault rank 10. support 4-5 mi ne oldu, medic 1 daha hic oynadigim bir sinif degil :) fikrim yok.
    |
    |
    RaymonD7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun resmen snıpera yonlendırıyor senı.Cunku snıper ıle headshot yapmak bu kadar kolay.Bf4 de gokyuzune dıkerdık ımlecı bunda azıcık kaldırdın mı rahatlıkla vuruyosun.Snıper oynayanlara karsıydım sımdı en populer sınıfım oldu.Aktıfım her oyun mın 10k puan yapıyorum bayraklar ıyı puan verıyor.Oyle oyun basından sonuna kadar yatarsanız puan alınmıyor.Bu sabah karsılasma bonusunu x3 aldım 32bın puan verdı.

Medıc sınıfında seblmaster durbunlu dıye bı sılah kullandım yerde buldum.O nedır arkadas oyle bıldıgın kıll machıne.Durbunlu ve serı atıyor zoomdan cıkmadan.26 kursunumu ne var tam bır psıkopat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 14 Kasım 2016; 12:51:5 >
    |
    |
    Medic'in 10 lvl silahıni kullanıyorum müthiş keyifli martini henrynin seri hali gibi geldi bana yaninizdan geçerken yerden kaldıran Medic isteyenler ekleyebilir id: Mediatic61 :D

Battlefield 1 birlikte oynayabiliriz..
  • Çavuş
    87 Mesaj
    1 saat önce bir oyun oynadım, gerçekten ılk defa bukadar zevk aldım. İnanılması güç ama gerçekten takım oyununa deger veren arkadaslar var. Ömür boyu oynamak isterdim bu takımla. Takım dedıgımde squat yanı manga. Squatın liderlik, vazifesini ben yapıyordum. Nereye emir verdiysem orayı aldı cocuklar ama oyunumuz gerçekten cok sardı. 2 tane medıcımız vardı adamlar kıll almayla bır derdı yok, arkamızda durup habire bızı kaldırıyordu. Ama gercekten takım oynuydu yanı hep yan yanaydık ayrılmak yok. Nere emır verdıysem adamlar alah allah oraya kosuyordu nerden baksan 10 mac attık heralde 10 macıda, aldık. Takım oyununa onem verın arakadaslar oyun ayrı bır zevk verıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancess -- 14 Kasım 2016; 13:28:40 >
    quote:

Orijinalden alıntı: mediatic_

Medic'in 10 lvl silahıni kullanıyorum müthiş keyifli martini henrynin seri hali gibi geldi bana yaninizdan geçerken yerden kaldıran Medic isteyenler ekleyebilir id: Mediatic61 :D
    quote:

Orijinalden alıntı: mediatic_

Yerden kaldıran Medic mi? Ben öyle bir şey görmedim.
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper

• Yarbay
    2261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lancess

1 saat önce bir oyun oynadım, gerçekten ılk defa bukadar zevk aldım. İnanılması güç ama gerçekten takım oyununa deger veren arkadaslar var. Ömür boyu oynamak isterdim bu takımla. Takım dedıgımde squat yanı manga. Squatın liderlik, vazifesini ben yapıyordum. Nereye emir verdiysem orayı aldı cocuklar ama oyunumuz gerçekten cok sardı. 2 tane medıcımız vardı adamlar kıll almayla bır derdı yok, arkamızda durup habire bızı kaldırıyordu. Ama gercekten takım oynuydu yanı hep yan yanaydık ayrılmak yok. Nere emır verdıysem adamlar alah allah oraya kosuyordu nerden baksan 10 mac attık heralde 10 macıda, aldık. Takım oyununa onem verın arakadaslar oyun ayrı bır zevk verıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: Lancess

Bi bu hissi KaoS klanı olarak devamlı yaşıyoruz :) takımın ve sesli iletişimin varsa muhteşem. Canlı yayınlarla bizi izleyebilirsiniz.
    www.youtube.com/c/omeralatay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorukMactoo -- 14 Kasım 2016; 13:48:19 >
    |
    |
    İntel 5820K / Msi X99S Gaming 9 ACK / Evga GTX 1080 Classified + EK Water Blok / Asus ROG Swift PG348Q 34″ 3440×1440 IPS G-Sync Curved 100Hz / Corsair Graphite 780T White / Custom Liquid Cooling / GSKILL TRIDENT Z 2x8GB 16GB DDR4 3200MHz CL16 / Corsair AX860i / R Λ Z Ξ R Blackwidow Chroma / Steel Series Rival 700 16.000 CPİ Gaming Mouse / R Λ Z Ξ R Orbweaver Gaming Keypad / HyperX Cloud II Gaming Headset / Creative Sound Blaster Zx PCIe Sound Card / Logitech Z 5500 5 1 / Samsung 960 EVO 500 GB NVMe - M.2 SSD / WD MY Cloud Mirror 8 TB NAS / Seagate 4 Tb İronWolf 64 Mb NAS HDD / Seagate 3 Tb Barracuda 64 Mb HDD /

• Yüzbaşı
    276 Mesaj

Bizde sabırsızlıkla alacağımız kiralık serveri bekliyoruz
    bi açılsada rahatlasak
    68 kişiyiz şuanda akşamları güzel oyun atıyoruz

Akşamları kalabalık oluyoruz bayağı , kiralık sunucumuz açılana kadar
    şifresiz girebilirsiniz

TS3 adresimiz : Battlefield1.sunucudunyasi.com
    |
    |
    m2DeX_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İ7-3630QM - 2.3 GHz Turbo Boost ile 3.3 GHz'ye kadar | FULL HD 1920x1080 Ekran | 8GB RAM | Nvidia GeForce GTX660M Ekran kartı | 1TB HDD + 32GB SSD | Aydınlatmalı Klavye | JBL 2.1 Designed | Certified Speakers
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Arkadaslar en ucuz nerden alabilirim?
    quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Arkadaslar en ucuz nerden alabilirim?

şuanlık droyun dan.
    |
    |
    |
    |

İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    Bf3 ve 4de sirf assault kasmis biri olarak bf1 de niyeyse destek oldum gercekten cok sariyor bir de mermiler diger oyunlara gore cabucak dolmasi etkili oluyor

|
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x [email protected] - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware AW768 Pro RGB Brown Mekanik TR Keyboard - Alienware Elite AW958 RGB Gaming 12K DPI Mouse - Gamepower RGB Mousepad
HızlıCevap
Reklamlar
kolayoto.com
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.