Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (666. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hikaye vasat geldi bana nedense. 5 tane ayrı ayrı olması güzel ama sadece 1 askerin hikayesini anlatıyor. Tam bi savaş atmosferi göremedim açıkcası.

Madem hikayeye bu kadar az önem gösteriyorlar sadece multiplayer oynanması için oyunun boyutunu düşürseler keşke. 4 gündür indiremedim hala oyunu hikayeyi oynuyorum yarım yarım.
  • beyler bf1 indirdim pcde virüs olduğu için format atacağım ama tekrar oyunu indirmek istemiyorum dosyaları nerededir bu oyunun
  • Bugün oynadım yine 2 El Conquest Bu sefer kasma vs olmadı. İlginç şeyler oluyor oyunda. Server ve Netle alakalı mı acaba bu FPS olayları anlamadım ki.
  • Evet arkadaşlar listemiz büyüyor katılmak isteyen arkadaşları ekledim

gün içinde bi genel bilgilendirme yapacağım
    şimdilik açıklanan server fiyatları bu şekilde
    30 kişi olsak adam başı 3 dolar gibi bişey düşüyor hiçbişi

PC
    1 gün: $ 2.99
    7 gün: $ 11.99
    30 gün: 42,99 $
    90 gün: 99,99 $
    180 gün: 149,99 $

Battlefield 1
    Kendi serverimiz için GÜNCEL katılım listesi

1-@aydcuu
    2-@agnestico
    3-@zZzerk
    4-@salom
    5-@Zero5.0
    6-@_PiSLiCK_
    7-@-MoDeStUs-
    8-@OguzhanGn
    9-@metalgear_1537
    10-@kaanbalci07
    11-@TimFx
    12-@colprensi
    13-@alpert86
    14-@yazar11
    15-@sky_tr35
    16-@Exnuc
    17-@bandeaceh
    18-@mtasgan
    19-@Lacrymosal
    20-@Fatal05
    21-@Hayalci
    22-@RaúL
    23-@mteren
    24-@donsuzfare
    25-@Ludakris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydcuu -- 22 Ekim 2016; 15:13:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydcuu

Battlefield 1
    Kendi serverimiz için GÜNCEL katılım listesi

1-@aydcuu
    2-@agnestico
    3-@zZzerk
    4-@salom
    5-@Zero5.0
    6-@_PiSLiCK_
    7-@-MoDeStUs-
    8-@OguzhanGn
    9-@metalgear_1537
    10-@kaanbalci07
    11-@TimFx
    12-@colprensi
    13-@alpert86
    14-@yazar11
    15-@sky_tr35
    16-@Exnuc
    17-@bandeaceh
    18-@mtasgan
    19-@Lacrymosal
    20-@Fatal05
    21-@Hayalci
    22-@RaúL

Kendi serverimiz dediğiniz olay nedir açıklayabilirmisiniz?
  • bu premium olayı nedir? bende standart oyun var şuan. ne gibi bir eksiklik var?
  • Yüce bess patladıgında duygulanan bir ben miyim ( hikaye bölüm 1)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

max 2 ay sonra oynayan kalmayacak :d

http://bf3stats.com/
    http://bf4stats.com/

Aynen aynen hiç kalmaz

hardline'ı da göstersene

Hardline ara bir oyundu ve çöptü ondan önce çıkan 3 ve 4 hala oynanıyor. Battlefield 1 de öyle 2-3 sene rahat oynanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• GodGave kullanıcısına yanıt
    Burada katılan arkadaşlarımızla yine EA games tarafından kiralanan sunuculardan en az 6 aylık bi server kiralıycaz
    yaklaşık olarak adam başı 3 dolar olacak

tamamen kendi aramızda gruplar olarak oynıycaz tamamen türk arkadaşlar gırgır şamata eğlence amaçlı yapmayı planladığımız bişey
    bu fikirde tamamen bu konu içinde gelişti bu noktaya geldi
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Doğru katılıyorum, genel anlamda çok beğenmiş olsam da daha farklı beklentim vardı single moddan. Daha çok, far cry tarzı olmuş. Tek başına önce gizli yaklaş öldür öldür ilerle sonra vur kaç herkesi temizle görevi yerine getir bölüm bitsin. Olması gerektiği gibi Battlefield ruhuna en çok yakışan single mod bölümü oyuna giriş bölümü olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 22 Ekim 2016; 15:09:26 >
  • beyler durma playden alıpta hellfire pack'i gelen var mı ?

bunlar ilk oyun çıkınca dediler sonra 72 saat dediler oyalıyorlar resmen bizi. 4 tane silah skini çok mu önemli ? değil ancak madem satarken yazıyorsun vereceksin o hediyeleride. Eğer o pack gelmezse buradan daha mario keyi bile almam.
  • Arkadaşlar Online olabiliyor musunuz? neredeyse 1 saattir online olamıyorum BF1 'de
  • Yine online olma hatası veriyor, buna bir çözüm bulmaları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kertmeyenkele_

beyler bf1 indirdim pcde virüs olduğu için format atacağım ama tekrar oyunu indirmek istemiyorum dosyaları nerededir bu oyunun

bilgisayarıma tıkla sağ üstten arama bölümüne origin games yaz. Oradaki BF1 dosyasını kaydet bir başka format atmayacağın yere.

Daha sonra formattan sonra Originden tekrar indirmeyi başlat %1 olunca durdur.

Dosyaları kopyaladığın, aynı yere kaydettiğin dosyaları geri yapıştır ve indirmeyi tekrar başlat bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 22 Ekim 2016; 15:00:13 >
  • Forumdan bi arkadastan 120 tl ye playstore keyi aldım. Önsipariş keyi ilk pack vardır dimi beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

beyler durma playden alıpta hellfire pack'i gelen var mı ?

bunlar ilk oyun çıkınca dediler sonra 72 saat dediler oyalıyorlar resmen bizi. 4 tane silah skini çok mu önemli ? değil ancak madem satarken yazıyorsun vereceksin o hediyeleride. Eğer o pack gelmezse buradan daha mario keyi bile almam.

Banada gelmedi banada kopyala yapıştır muamelesi yaptılar son 24 saatleri kaldı. Ondan sonra başlıyorum karalama kampanyalarına el birliğiyle bir güzel zarar veririz. Böyle ukalaca bir firma olamaz ya. Türk kazansın diye aldıydım almaz olaydım

• Aynen ben de giremiyorum...
  • hocam benide ekle 6 aya 3 dolar verilir
  • Online ol diye hata veriyor yanda arkadaş listesini görüp mesajlaşabiliyorum bu nedir origin
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Ben peşindeyim rahat ol. Ben daha ödemeyi Gittigidiyorda onaylamadım. 72 saat içerisinde geri dönüş yapın dedi eğer aktif olmaz ise. Pazartesi gece 00.00 a kadar gelmez ise dönüş yapıcam.
  • 
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.