Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (638. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zero5.0

quote:

Orijinalden alıntı: oksobiss

Arkadaşlar bir cevaplamadınız :) İ5 6500 msi 970 8 gb ram, oyunu alayım mı ? Parayı çöpe atmayalım,iade sistemi de yok malum!

alın hocam alın sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ben

cevap için teşekkürler, umarım dostum, bu sene berbat portlardan çok çektim
  • Hikaye modu olmuş gibi bu defa başarmış dice atmosfer falan arkada çalan müzikler muhteşem olmuş ayrıca bana cod 1-2'yi anımsattı ufakta olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 21 Ekim 2016; 14:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

bu nedir ya oynarken ss aldim bildigin gercek lan o daglar

oynadigim en eglenceli oyun ve bolum bu zamana kadar bf1 deki ucak bolumleri

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Aynen öyle ilk defa bir battlefield serisinin hikaye modundan zevk aldım.

Saçma sapan gelecek temalı savaş oyunlarından sonra resmen ilaç gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 21 Ekim 2016; 14:49:28 >

• single player cok sevmem ama bu sefer olmus ya, hep ayni kisiler degil savasi tum cephelerden gostermisler bence cok guzel. ozellikle ucak savaslari cok uzun suruyor muazzam
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    alıcaz yav kaçarı yok :)

akşam twitch'ten bakarım az biraz
  • Bende istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece votka enerji ve bf1 deli olacak fifaya ufak bir ara......foto çekip koyacağım
  • quote:

bu nedir ya oynarken ss aldim bildigin gercek lan o daglar

oynadigim en eglenceli oyun ve bolum bu zamana kadar bf1 deki ucak bolumleri

Battlefront'un grafiklerini daha başarılı bulan tek ben miyim

• quote:

single player cok sevmem ama bu sefer olmus ya, hep ayni kisiler degil savasi tum cephelerden gostermisler bence cok guzel. ozellikle ucak savaslari cok uzun suruyor muazzam

Battlefield 4'ün singlesi rezaletti 15-20 dakika dayanabilmiştim battlefield 1'de aksine çok kaliteli gibi böyle bir eşitliliği en son cod 2'de görmüştüm.
  • beyler oyunu almadan oynama durumu var mı crack filan?single için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Arkadaşlar bir cevaplamadınız :) İ5 6500 msi 970 8 gb ram, oyunu alayım mı ? Parayı çöpe atmayalım,iade sistemi de yok malum!

o sistem bende olsa 2 tane alırım bu oyundanCevap netmi?

net net,sağ ol dostum :)

anlaştık o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Fraps DX12 destekli değil o yüzden çalışmıyor. Afterburner DX12 destekli

Bılmıyordum. Bılgı ıcın tesekkurler dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam NVIDIA sürücü mü yayınladı bugün?

Aynen hocam yayinladi.375 kusurlu bir driver yalniz oyun bakbaska hal aldi bende...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 € verip ultimate almaya değer mi arkadaşlar ? Ayrıca ultimate in diğer paketlere göre avantajı ne ? Ekstra olarak ne veriyor ?

• Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

bu nedir yahu, dün geceden beri multide tam akıyorum oyunda tak böyle bir hata ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

bu nedir yahu, dün geceden beri multide tam akıyorum oyunda tak böyle bir hata ?

Yeni driver cikti indirip yuklediniz mi 375 kusurlu bir driver..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alalım mı oyunu, tonla para vermeye değer mi? Oynayanlar oynamayanlara fikir versin
  • quote:

Alabilirsin kardeşim oyun çalışır bir miktar para ayarlayıp bir 8gb ram daha alırsan daha iyi olur bence daha akıcı oyun deneyimi yaşarsın bu oyun için çalışır sorun yok

• Arkadaşlar oyunun single hikaye modunu oynayıp bitiren var mı? Varsa ortalama kaç bölüm ve kaç saat sürüyor, uçak, helikopter, tank gibi araçlar kullanılıyor mu?
    Hikaye modlarını oynamayı çok seviyorum, BF3 ün hikaye modu güzeldi ama kısaydı, BF4 ise tatmin etmemişti beni, bu iki oyunun hikaye moduna göre değerlendirme yaparsanız hangisi daha iyidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keen_man

gece votka enerji ve bf1 deli olacak fifaya ufak bir ara......foto çekip koyacağım

Aynen smirnof yanında vişne suyu ile biraz da fındık sabahlar olmasın fifaya ara vericem bende bu arada müsait olduğunda eklersen sevinirim saygılar
    id : boranfirat139

• 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.