Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (636. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA games supportu saolsun hell fighter dlcyi de verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Arkadaşlar 60 hz full hd monitörüm var ama oyun ayarlarında 1920x1080 59.94 hz yazıyor 60 hz seçeneği yok.Bunu nasıl düzeltebiliriz ? Ayrıca en ufak bir görüntü ayarını değiştirsem ekran bulanıklaşıp kötü bir hal alıyor.

Kardeşim merhaba sıkıntı etme normal her şey yalnız sistemini de yazarsan daha net bilgi vermiş oluruz ekran kartın güçlü ise 60hz monitör sana yetmez artık darboğaz yapar ilk fırsatta en az 120hz ya da 144 hz oyuncu monitörü alman tazeleme kapalı tut daima o zaman akıcılık daha iyi olacaktır hdmi bağlantı yerine dvi ya da display port kablo bağladığında farkı göreceksin ama monitör değiştirmek kaydıyla tabi saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

bu nedir ya oynarken ss aldim bildigin gercek lan o daglar

oynadigim en eglenceli oyun ve bolum bu zamana kadar bf1 deki ucak bolumleri

piknik yapmaya yer varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

EA games supportu saolsun hell fighter dlcyi de verdi

oyunu nerden almıştın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

EA games supportu saolsun hell fighter dlcyi de verdi

nasıl oldu o:D bağlan deyince baya bi bekletiyor nasıl bağlandınız da aldınız
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Hocam NVIDIA sürücü mü yayınladı bugün?

• Zero5.0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• BTF 3 den beridir seriye devam etmedim bu oyunu bekledim bi nevi ,

2k 144hz gsync , 980ti li OSMANLI neferi geliyor ecnebi ler bekleyin
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Evt, Yayınlanmış. Sitesine girip bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

Aynen 770 bizi bi 2 sene daha idare eder gibi

Gtx 770 ler bizi mahçup etmiyecekse çok şükür
  • Aim, fps deneyimi iyi olan arkadaşlar squada gelebilir. ID: r4tuk ses programımız raidcall..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

quote:

Orijinalden alıntı: Jul

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Bide Turkiyede internet kotu derler 40-50 mb ile oyun indiriyorsunuz ben belcika da bile 14 mb sn indiriyorum anca

Belçikada en kötü net 100 mphs kota dolsa bile hız düşmez senin modem aşırı ısınmış olabilir veya proxso is voo neyse onu ara öğren

Voo nun internetini kullandigimi nasil bildin heckirmisin yoksa
    Pardon belcikadaymisin evet voo kucuk paketleri kaldirdi limitsiz min 120 mb

Ben 125mps kullanılıyorum ayda 45 euro net hızı canavar. Yıllardır voo kullanıyorum çünkü

• Oyun nasıl arkadaşlar Osmanlıyla bam güm girip ana ağlatabiliyor muyuz?
  • arkadaş varmı böyle bişi ya askerde şafak sayar gibi saatleri sayıyorum
    bişi sorcam bu oyunun renklerinde yada ne biliyim sipariş ekranında falan bişimi izlettiler lan bize nası oluyo bu resmen dakikaları sayıyorum ya
  • Zero5.0 kullanıcısına yanıt
    860m ile ilgili yeni driver ı felan yükledikten sonra oyunun son hali hakkında fps bilgisi verebilirmisiniz oyundan boş vakit bulabilirseniz
  • Arkadaşlar oyuna ilk girdiğimizde elimizde bulunan silahlardan daha iyi veya etkili olanları hangileri para birikti 3 4 silah açalım, sınıf sınıf söylerseniz iyi olur gözcü, taarruz gibi...
  • işte olupta oynayamak fena
  • https://forum.donanimhaber.com/m_120951805/mpage_20/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: droyun-yetkili

21'nden önce BF1 kodu aldıysanız ve size dlc paketi eklenmediyse ;
    bizden gelen kod mailinin ekran görüntüsünü (tarih saat görünecek) + dlc'nin yüklenmediği (games library kısmındaki o alan) resmini çekip.
    Ad-soyad, site maili ve telefon numaranız ile beraber. destek@droyun.com adresine mail atın 20.00'da gönderim sağlayacağız bu saatten önce durumla ilgili canlı desteğe bağlanırsanız arkadaşlarımız yardımcı olmayacaktır.

20'si gecesinden sonra kod alan arkadaşlara yani oyun çıktıktan sonra kod alan arkadaşlara hediye dlc gönderilmez çünkü bildiğiniz üzere Hellfighter pack önsipariş hediyesiydi.

Şuan bir kaç yerden alım sağladık fakat kendi cebimizden ödüyoruz kodları gitmeyen kişilerin bakiyelerini.
    Sizden ricamız bu postun altına yorum vs. atın görmeyen arkadaşlarda görsün, canlı destek sizi yönlendiremez lütfen birbirimize yardımcı olalım.

EK NOT: Kodlarında sıkıntı olan 3 kişinin problemleri tamamiyle çözüldü. Kendilerine yeni kodlar verildi.

Premium Passlar henüz yayınlanmadı, kodlar yayınlanınca getireceğiz canlı destekteki arkadaşlar YİNE YENİ YENİDEN kodun ne zaman getirileceğini bilmezler.

Herkese iyi oyunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

860m ile ilgili yeni driver ı felan yükledikten sonra oyunun son hali hakkında fps bilgisi verebilirmisiniz oyundan boş vakit bulabilirseniz

tabiki hocam bu akşam bi geçiyim cihazın başına tüm detayları yazarım yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

Oyun nasıl arkadaşlar Osmanlıyla bam güm girip ana ağlatabiliyor muyuz?

Gameplay videolarına bakabilirsin,ama singlede onlar osmanlıya bam güm giriyor o sinir ediyor.

• 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.