Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (589. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mail adresinizi kontrol edin. dr.oyunun sitesinde gözükmeyebilir.

bende 7 saatlık daha trıal var. sımdı keyı aktıve etsem o 7 saatı bıtırene kadar oynayabılır mıyım?

deneyen varsa cevap yazabılır mı?
  • Önceki sayfalarda da yazdım tekrar yazayım belki ekleyen olur
    Origin id :Evrenov yaş 32 evlıyım 1 kızım var yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn

Önceki sayfalarda da yazdım tekrar yazayım belki ekleyen olur
    Origin id :Evrenov yaş 32 evlıyım 1 kızım var yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

Evliyim 1 oğlum var, 34 yaşındayım :D

Ekledim
    origin: GokTurCen
  • b0h3m kullanıcısına yanıt
    377
  • halisakal kullanıcısına yanıt
    Hocam gelişme var mı?
  • Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    Oynayabilirsin kardesim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da oyunu indirmiş olup hdd ye atabilecek arkadaşlarım var mı acaba? Telefon internetinden oynuyorum ben multiplayerde ve indirmem imkansız internetim olmadığından.

• quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

o degilde suruculerden ne haber? nvidia amd yayinlayan yok galiba henuzb irsey

open betada zaten çıkmıştı
  • 423 olup keyimi aldim diyen varmi ? 424 umde
  • betanin ustunden cok sular gecti :))) asil oyun onemli olan muhtemelen cikacaktir.
  • Tam oyunu indirmeye başladım ve akk doldu 3mb ile oyun indirmeye çalışıyorum.

Ayrıca dplayden alanlara hellfighter dlcsi ayrı olarak mı gönderilecek yoksa verdiklerin kodun içeriğinde ekli olarak var mı ?
  • Geldi beyler gg :D

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar, Ankara'da Aydınlıkevler, Keçiören civarında oturan var mı? Bir kardeşimize kim yardım edebilir. Oyunun dosyalarını HDD'ye kopyalamak için yardımcı olabilir misiniz? Arkadaş bekliyor öylecehaber çıkacak diye elinde HDD ile... Yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • 645 im beni unuturlar bugün galiba

• Beyler ekleyin. Birbirimizden haberdar olalım.

Origin : Bl4ckG4mm4
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Battlefield 1 çıkışını yaptı, bende tüm BF serisini yıllardır severek oynayan biri olarak ülkenin durumuna bakmadan parama kıyıp BF1 Early Enlister versiyonunu satın alıp oyuna 3 gün erken başlamak istedim.

Ancak hayal kırıklığım bu noktadan sonra başladı. Sistemim oyun karşısında resmen tel tel döküldü.

Öncelikli olarak sistemimi sizinle pylaşmak istiyorum;

Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz

MSI Z97 GAMING 7 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.) HDMI&DP Anakart

Corsair Vengeance Pro CMY16GX3M2A2133C11 8 GB DDR1600 MHZ (667 mhz) x 2 = 16 GB RAM

NVIDIA GeForce GTX 770 X 2 SLI EKRAN KARTI

SAMSUNG 256 GB SSD 840 EVO 250 G SCSI

WD 2TB SATA3 7200RPM HDD

CORSAIR HYDRO H100i SU SOĞUTMA

COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER PENCERELİ SİYAH KASA

THERMALTAKE TOUGHPOWER 1050W PSU

ASUS VG278HR 27" 144HZ 3D LED MONITOR

WINDOWS 10 HOME SINGLE 64 BIT

Öncelikle belirtmek isterim ki bu sistemi 2 yıl önce aldım. 2 senedir cihaza hiç bir O.C. işlemi uygulamadım. Gerek bu konuları çok bilmediğim gerekse oynadığım oyunların zaten akıcı bir şekilde en üst ayarlarda çalışıyor olması...

Evet siz değerli arkadaşlara sorum, sizce bu sistemin upgrade zamanı mı geldi yoksa şuan için çıkan mevcut oyunları ultra detaylarda hala oynayabilir miyim bu bileşenlerle.

Bana göre ekran kartlarım belki değiştirilebilr. Geri kalan bileşenler yeterli gibi düşünüyorum.

Bu arada tüm sürücüler güncel, oyun ssd'de yüklü. Orta seviyede bile oyun kasıyor.

Cihaza O.C. mu uygulasam yoksa temiz bir Windows kurulumu mu yapsam ? (Windows 10 Çıktığından beri hiç format atmadım)

Değerli fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

• Fazla hdd bende yok ama. Sende varsa gelirsen işyerime atarım.
  • Kinguin'den alan arkadaşlar için :

Pre-Order Shipping Information

Battlefield 1
    Battlefield 1 Day One Edition

We are happy to announce that the keys for Battlefield 1 from GameFactory, ozone and Worldofcdkeys have already been dispatched. The codes for Battlefield 1 Day One Edition from world4games and ozone have been sent out as well.

Also, we are currently distributing the keys for Battlefield 1 from DWG. They should be delivered shortly.

If you pre-ordered from a different seller, you will receive the key by or on the release date - we therefore ask you for a little more patience.
  • gece 1 den sonra burda in cin top oynar :)

• Nightbird12 N kullanıcısına yanıt
    Kinguin mi
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.