Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu premium ve hellfigter dediğiniz olay multiplayır oynayanlar içinmi lazım. Yani sadece senaryoyu oynaya bir faydası varmı gerek varmı sadece senaryo oynayacak kişiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cattepiller

15 dk bekledim olmadı. PC yeniden başlattım iptal edip yeniden denedim ama nafile %97 de calculating deyip bekliyor anca.

Klasörün ismini değiştirin sonra sıfırdan başlatıp biraz indirmesini bekledikten sonra durdurup originden çıkıp tekrar dosyaları atmayı deneyin isterseniz. Bir ihtimal aklıma başka birşey gelmedi şu an umarım işine yarar. Yada tekrar hddye yüklemeye çalışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 19 Ekim 2016; 20:42:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatwall

EA diyor ki:

ALDIĞINIZ KEY STANDART EDITION. DOLAYISIYLA HELLFIGHTER AKTİF EDİLEMEZ.

İNGİLİZCE METİN:

You are now ready to chat with Danish .
    Danish
    Thanks for contacting EA Customer Experience, my name is Danish. How may I assist you today?
    you
    Hi, I have pre ordered Battlefield 1 from turkish key seller "****.com" , seller gave the key me today and i activated it on origin. But i can not see Hellfighter DLC on Origin's Battlefield 1 "extra content" tab. (Key: 7KVM-T6CS-SUSZ-4C3R-SFDN )
    Danish
    Hello, how are you doing today?
    you
    I connected 5 mins ago to an advisor but connection lost so i connected again
    Danish
    The chat ended last time.
    you
    yeah
    Danish
    You have purchased the standard edition.
    Danish
    I have checked the code.
    Danish
    The Hellfighter DLC is not available with the ST edition it's only available with the Early Enlister and Collectors editions of the game.
    you
    in Premium Pass?
    you
    will it be unlocked with it?
    Danish
    Have you purchased the premium pass as I could see the pass is not active.
    you
    yes
    you
    i m just asking
    you
    may be i am going to order it :)
    Danish
    I will share all the details with you:)

Ben de standart key aldım playstoreden ama bende dlc aktif görünüyor şuan acaba dlcsiz daha ucuza mı geliyor o yüzden mi ucuza satıyor bazı siteler.

• yahu hellfighter pack (dlc degil)

2016 sonunda gelecek olan ve herkese acik olacak harita icin 7 gun once erisim ayrica asagidaki silahlarin skinlerini degistiriyor. baska birsey yok. Tek avantaji 7 gun once herkese acilacak olan mapte oynamak tabi, silah skinlerini sevenler varsa oyundaki 4 silaha gelecek skinle ismi hellfighter diye basliyor olay o, renkleri gorunumu degisiyor icerigi bu.

• Hellfighter Trench Shotgun – Combat battered shotgun, etched with the Hellfighter insignia along with the carving “Go Forward or Die France 1918” on the wooden stock.
    • Hellfighter M1911 – Reliable and timeless sidearm, etched with "Men of Bronze" on the muzzle.
    • Hellfighter Bolo Knife – Fearsome blade etched with the regiment number 369th that makes your enemy feel homesick at first sight.
    • Hellfighter Insignia – Wear this emblem to show your belonging to the elite Hellfighter unit and instill fear on the Battlefield.

ama yine de pack packtir niye almayalim para verdik yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 19 Ekim 2016; 20:44:20 >

• xDDD
  • Biliyorum sıkıntı yapma. İnceledim yani bu zamana kadar ne var ne yok. O Pack olanlarda Aralıktaki yayınlanacak Haritaya 7 gün önce erişim sağlayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en uygun şekilde DP'de mi satılıyor? BF1+Hellfighter DLC 139 TL şu anda.
  • Arkadaşlar ben birkaç gün önce Battlefield 1 Ultimade Unlocked indirmiştim ve Origin Games klasörüne attım oyunu,bugün key gelince origine key girince oyun yüklendi hemen,standart sürüm almama rağmen hiçbir sorun olmadı bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatwall

EA diyor ki:

ALDIĞINIZ KEY STANDART EDITION. DOLAYISIYLA HELLFIGHTER AKTİF EDİLEMEZ.

İNGİLİZCE METİN:

You are now ready to chat with Danish .
    Danish
    Thanks for contacting EA Customer Experience, my name is Danish. How may I assist you today?
    you
    Hi, I have pre ordered Battlefield 1 from turkish key seller "****.com" , seller gave the key me today and i activated it on origin. But i can not see Hellfighter DLC on Origin's Battlefield 1 "extra content" tab. (Key: 7KVM-T6CS-SUSZ-4C3R-SFDN )
    Danish
    Hello, how are you doing today?
    you
    I connected 5 mins ago to an advisor but connection lost so i connected again
    Danish
    The chat ended last time.
    you
    yeah
    Danish
    You have purchased the standard edition.
    Danish
    I have checked the code.
    Danish
    The Hellfighter DLC is not available with the ST edition it's only available with the Early Enlister and Collectors editions of the game.
    you
    in Premium Pass?
    you
    will it be unlocked with it?
    Danish
    Have you purchased the premium pass as I could see the pass is not active.
    you
    yes
    you
    i m just asking
    you
    may be i am going to order it :)
    Danish
    I will share all the details with you:)

bugun yazmistim bazi siteler preorder bonus olan helfighter bonus paketi olmadan satiyorlar ve bonus paketi ayri satiyorlar eger keyi girdiginde helfighter unlocked olmamissa ozaman bonus paketsiz dir o

• ediza kullanıcısına yanıt
    BF1+HF Dlc'li fiyat 139 TL hocam, piyasada en uygunu bu mu?
  • g2a dan aldim. Bugun 2 key yolladilar. Biri Ana Oyun digeri DLC
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Arkadaşlar Battlefield 1'i 21 Ekim gece 01'de oynamaya başlayacağız biliyorsunuz. VPN kullanarak 20 Ekim Perşembe yani yarın öğlen 2'de (14:00) oynayabiliyoruz. Tüm dünyayı dolaştım VPN ile en erken Avustralya'da çıkıyor oyun.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Yapmanız gerekenler çok basit:

1- FlyVpn isimli programı indirin, üye olun ve programa giriş yapın. Origin mutlaka kapalı olacak!
    2- Servarlardan Oceania kısımlı sekmeye tıklayın oradan da aktif olan herhangi bir Australia sekmesini seçip sağ üstten Connect'e tıklayın.
    3- Yazılar yeşile dönünce Avustralya üzerinden internete girmiş olacaksınız. Emin olmak için whereismyip sitesinden kontrol edin.
    4- Daha sonra Origin'i açın, her şey doğru gittiyse 20 Ekim 14:00'da PLAY butonuna basabiliyor olacaksınız. Henüz basmayın.
    5- VPN programından disconnect olun ve tekrar Türkiye ip'si aldığınızdan whereismyip ile emin olduktan sonra PLAY'e basabilirsiniz.
    6- İyi Battlefield 1'ler

nellerdesiN sen yaf, acil şekliyle rehber Scout videosu beklirik, arkadasşıM.

• Arkadaşlar droyundan keyim geldi yüklemem bitti,allah ordaki çalışanlardan razı olsun söyledİkleri gibi gönderdiler.

Tekrar bu hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Bu arada kimse huzursuz olmasın arkadaşlar keyleriniz gelicek.
  • ****'e soran oldumu verdiğiniz key standart edition'mış diye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Playstore sınırsız AKN kampanyası tüm paketlerde geçerli değil mi ?. Şartlarda 8 ve 16 Mbit denmiş ama ?.

Ben sırf akk kalkacak 1 ay diye playstoreden aldım, 12 taksit + 20 tl doğum günü indirim çeki ile 159 tl, ama fibere falan yok kampanya sadece adsl 8 16 mbit hızlı tarifeler için geçerli. 1 ay 100 tb indireyim de içim rahatlasın yıllardır sömürüyor bizi.

Facebook sayfalarında geçerli diye cevap vermişler 2-3 kişiye, en iyisi arayıp sormak.
  • Standart hellfigter içeriyor sitelerinde originin yazıyor vermeleri lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Droyun yolladı Hellfire Pack için ayrı key var
  • Bi arkdas vpn kullanarak oyunu erken baslama olayini yazmis o olay banlanma sebebi olamaz oyunu satin almiyorsunuz oyunu almissiniz ama dusunun avustralyada kardesiniz yasiyo o sizin hesabini giriyor aciyor oynu buna kimse karisamaz diye dusunuyorum
  • arkadaşlar origin chat e bağlandım ve derdimi anlattım. önsipariş verdiğimi ve extra içeriklerde hediye dlc görünmediğini söyledim. biraz beklettikten sonra ayın 21 inden sonra yani oyun çıkış yaptıktan sonra hediyemi alacağımı söyledi. yani oyunun çıkmasını beklemeliyiz. eğer çıktıktan sonra gelmezse tekrar bağlanır durumu haberdar ederim sizlerede. fifa 17 almıştım d urmaplayden orda da önsipariş içeriklerini vermemişti. bağlandım origin chate bizzat kendileri tanımlattı. o yüzden içiniz rahat olsun.
  • Tamam hellfigter nedir ne değildir anladık da satarken +hellfigter diye süslü püslü isimle satıyorlar key gelince neden içinde olmuyor? ayıp bu ticari ahlaka uymuyor. düpedüz yalan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.