Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (564. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benidme bildigim ve originde gordugum tum standart edition larda hellfight vardi bilmiyorum gorelim bakalim oyun bir acilsinda
  • ea chat'e bağlanamıyorum 10 dk'dır ne chatmiş arkadaş.
  • İniyor... söyleyecek bir şey kalmadı şuan için
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

ea chat'e bağlanamıyorum 10 dk'dır ne chatmiş arkadaş.

Bağlanamıyorsan dolandırıldın hocam geçmiş olsun
  • DLC dediğiniz pack olmasın?
  • herkes hellfire için chate yükleniyor galiba

bağlanırsa sorarım valla bağlanmazsa oyuna girdiğimiz zamanda gelmezse o zaman bakarız.

Oyunun dosyalarıda aldım arkadaştan oynanmaya hazır şu Play butonu aktif olduğu gibi yardırıcam
  • DPaly den şifrem gelmiş.Bir sıkıntı yok.Premium Pass ne zaman gelir acaba ? Acces le yüklemiştim oda ayrıca gözüküyor ve 9 saat hakkım korunmuş durumda.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    bu arada hellfighter dlc degil yani map falan beklentin olmasin. pack o bir kac skin hediyesi var mesela m1911 ismi oluyor hellfighter m1911 silaha skin ekleniyor onun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 19 Ekim 2016; 20:32:22 >
  • Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

keyi girdikten sonra bole bir ekranda gozukmesi lazim dlc unlocked yazar
  • Merhabalar. EA Access ile BF1 i indirdim HDD ye. Daha hızlı oynarım diye şimdi SSD de yer açtım. BF4 taşıması gibi yapmaya çalışıyorum. Tüm dosyaları tanıyor ama %97 de tıkanıp Calculating diye kalıyor. Çözümü bilen var mı?
  • Bu arada hellfighter bende de yok
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    kaç gb indiriyor hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

bu arada hellfighter dlc degil yani map falan beklentin olmasin. pack o bir kac skin hediyesi var mesela m1911 ismi oluyor hellfighter m1911 silaha skin ekleniyor onun gibi

helfighter map dir preorder dan gelen bonusla beraber bu haritayi 7 gun oncceden oynama hakkina sahip olunuyor

Seven day early access to a new map to be released later in 2016
  • EA diyor ki:

ALDIĞINIZ KEY STANDART EDITION. DOLAYISIYLA HELLFIGHTER AKTİF EDİLEMEZ.

İNGİLİZCE METİN:

You are now ready to chat with Danish .
    Danish
    Thanks for contacting EA Customer Experience, my name is Danish. How may I assist you today?
    you
    Hi, I have pre ordered Battlefield 1 from turkish key seller "****.com" , seller gave the key me today and i activated it on origin. But i can not see Hellfighter DLC on Origin's Battlefield 1 "extra content" tab. (Key: 7KVM-T6CS-SUSZ-4C3R-SFDN )
    Danish
    Hello, how are you doing today?
    you
    I connected 5 mins ago to an advisor but connection lost so i connected again
    Danish
    The chat ended last time.
    you
    yeah
    Danish
    You have purchased the standard edition.
    Danish
    I have checked the code.
    Danish
    The Hellfighter DLC is not available with the ST edition it's only available with the Early Enlister and Collectors editions of the game.
    you
    in Premium Pass?
    you
    will it be unlocked with it?
    Danish
    Have you purchased the premium pass as I could see the pass is not active.
    you
    yes
    you
    i m just asking
    you
    may be i am going to order it :)
    Danish
    I will share all the details with you:)

• quote:

Orijinalden alıntı: cattepiller

Merhabalar. EA Access ile BF1 i indirdim HDD ye. Daha hızlı oynarım diye şimdi SSD de yer açtım. BF4 taşıması gibi yapmaya çalışıyorum. Tüm dosyaları tanıyor ama %97 de tıkanıp Calculating diye kalıyor. Çözümü bilen var mı?

Ne kadar beklediniz bazen uzun sürebilir çıkıp tekrar denediniz mi ?
  • Gençler bu oyunu nasıl temin edebiliriz. Oyun dünyasından biraz uzak kaldık.
    Call of duty, medal of honner, Tom Raider, Gear of war,gibi serileri zamanında oynamıştım, yaş 48 böyle ilerlemeli savaş oyunlarını seviyorum özellikle 1. dünya savaşı.
    Bilgisayarı da yeniledik, nasıl buluruz, yalnız online oynamak istemiyorum, çok kısa özet geçecek biri olursa sevinirim :)
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    15 dk bekledim olmadı. PC yeniden başlattım iptal edip yeniden denedim ama nafile %97 de calculating deyip bekliyor anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

kaç gb indiriyor hocam ?

40 gb iniyor kurduktan sonra 47 gb olacakmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Playstore sınırsız AKN kampanyası tüm paketlerde geçerli değil mi ?. Şartlarda 8 ve 16 Mbit denmiş ama ?.

Ben sırf akk kalkacak 1 ay diye playstoreden aldım, 12 taksit + 20 tl doğum günü indirim çeki ile 159 tl, ama fibere falan yok kampanya sadece adsl 8 16 mbit hızlı tarifeler için geçerli. 1 ay 100 tb indireyim de içim rahatlasın yıllardır sömürüyor bizi.
  • ediza kullanıcısına yanıt
    o herkese gelecek olan harita giant shadow mu ne varya yayinlayacaklar ona erisim. yine de bir dlc degil ki giant shadow herkese acik olacka zaten erken erisim faydali tabi
  • 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.