Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan oyun daha çıkmamış, betada ve hileden banlananlar var. Ne ara yaptınız...
  • 8gb ram
    HD6850
    Lowda 50 fps'lerde geziyor ama low olmasına rağmen tozlar sisler dumanlar gayet güzel, kaplamalar da kaliteli.
    Ayrıca hiç ram sıkıntısı ya da durduruldu falan gibi hatalar almadım bence gayet başarılı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Ulan oyun daha çıkmamış, betada ve hileden banlananlar var. Ne ara yaptınız...
    PC de hile açanlara da helal olsun demek lazım. Beta çıkalı iki gün olmuş adamlar oturmuş hileyi yazmış , dağıtmış bir de milleti banlatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: varevolverine

8gb ram
    HD6850
    Lowda 50 fps'lerde geziyor ama low olmasına rağmen tozlar sisler dumanlar gayet güzel, kaplamalar da kaliteli.
    Ayrıca hiç ram sıkıntısı ya da durduruldu falan gibi hatalar almadım bence gayet başarılı olmuş

kardeş bende hd7850 var 6gb ram aslında 8 de 6 görüyor lowda bile 5-10 fps oluyor neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candaroglu37

quote:

8gb ram
    HD6850

kardeş bende hd7850 var 6gb ram aslında 8 de 6 görüyor lowda bile 5-10 fps oluyor neden acaba ?

Alıntıları Göster
    işlemciler ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Candaroglu37

quote:

8gb ram
    HD6850

Bende de aynı şekilde OC versiyon var 8 lik 1600 ram ancak sor fpsyi 10 üzeri zor görürsün

• CryTurkiye-44peace44 kullanıcısına yanıt
    Ps4 de klavye mouse ile oynaniyormu? Sirf klavye mouse icin pc topladim 8 - 10 milyara. Ps4 de ilk ciktiginda aldim oyle duruyo kdnarda daha hic acmadim.
  • Pc oyunlarında hile her zaman olacak. Oyun ve oyunculuk adına konsol her zaman daha iyi. Bu yüzden skylake ki kasayı sattım ve ps4 neo yu bekliyorum.
  • Bu hatayi nasil.aliyorsun bir muddet oynayincami aliyorsun. Bendede boyle sorun vardi ramler xmp modunda calisiyordu. Iptal ettim hatadan kurtuldum.
  • Amd fx-6300
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

Ps4 de klavye mouse ile oynaniyormu? Sirf klavye mouse icin pc topladim 8 - 10 milyara. Ps4 de ilk ciktiginda aldim oyle duruyo kdnarda daha hic acmadim.

8-10 bin lira pc? Özellikler nedir, ne zaman topladın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

8-10 bin lira pc? Özellikler nedir, ne zaman topladın?

Alıntıları Göster
    HİLE AÇANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN. BETA ULAN BU 5 GÜN SONRA İSTERSEN 100 LEVEL OL SİLİNECEK HEPSİ. BARİ BURDA İNSANLARIN ZEVKİNE ETMEYİN!

• quote:

Orijinalden alıntı: karbonat eroll

HİLE AÇANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN. BETA ULAN BU 5 GÜN SONRA İSTERSEN 100 LEVEL OL SİLİNECEK HEPSİ. BARİ BURDA İNSANLARIN ZEVKİNE ETMEYİN!

Sence amaçları lwl kasmakmı?Bu tür insanlar genelde yeteneksizliklerini ezikliklerini hileyle kapatan insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

PC de hile açanlara da helal olsun demek lazım. Beta çıkalı iki gün olmuş adamlar oturmuş hileyi yazmış , dağıtmış bir de milleti banlatmış

Ne güzel işte bunlardan daha beta da iken kurtuluyoruz.Sanırım komple origin hesapları kapanıyor.Ohhh miss.Eğer hep böyle yapacaklarsa king sin origin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknups

Bu hatayi nasil.aliyorsun bir muddet oynayincami aliyorsun. Bendede boyle sorun vardi ramler xmp modunda calisiyordu. Iptal ettim hatadan kurtuldum.

Bi denim bunuda.Umarım düzelir.
  • Crowie07 kullanıcısına yanıt
    KAPATSA NE YAZAR ZATEN BETA BU. KAFAYI YİCEM BU İNSANLAR NE ARA BU HALE GELDİ!
  • quote:

Orijinalden alıntı: karbonat eroll

KAPATSA NE YAZAR ZATEN BETA BU. KAFAYI YİCEM BU İNSANLAR NE ARA BU HALE GELDİ!

Her oyunda var bunlar,ha beta ucretsiz oldugu için burda biraz fazlaca türediler tam sürüme okadar para verince bi tarafları yemez..Sanirim hiç cs go falan oynamadiniz?kanser olursunuz kanser.
  • Crowie07 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki oynuyorum. Aslında oynuyordum ama 15-20 gündür girmiyorum. Ruh sağlığım bozuldu resmen

Hele ki FIFA 16..
  • karbonat eroll kullanıcısına yanıt
    Benimde yaklasik 800-900 saatlik oyun sürem vardı baktım ya bu hileciler yada birinci round da kufredip oyun zevkime eden insanlar benim akıl sagligimi bozucak dedim en iyisi bırakmak..Battlefieldı o yuzden oynuyorum pahalı oldugu için daha az türüyorlar burada
  • Betada da olsa gerçek oyun da olsa hile ile ne zevk alır ki insanlar
    Hiç bir zorluğunu çekmeden erişemezsin oyunun zevkine
    Trailer ı çok güzel arşivde yer alacak oyunların başında gelir
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.