Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sıkıntı olmaz akarsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    129 liraya kendimi ayrıcalıklı saniyodum cunku ben alirken 12 saat kalmisti ama yine ayni fiyat :D

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    O saat olayı palavra yahu fiyat hep aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    hatta vicdan azabı çektim ertesi gün arkadaşa haber vermedim diye

• Grafikler cok iyide bana gore degil oyun adam oldurmek icin 40 takla atmak lazim

• Konu eskisi kadar canlı değil BF1 balon diyebilir miyiz?

bonba yerlestirildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Konu eskisi kadar canlı değil BF1 balon diyebilir miyiz?

bonba yerlestirildi

gta 5 i 100 tl ye aldıgım yerde değil bu oyun 400 tl 100 tl bile etmez.ama ozellikle bizi türkleri cok ince noktadan (en azından beni) vurdular.bayrak icin cok pis kasıyorum.daha hic ingilizle oynamadım.osmanlıyı full deyince cıkıyorum.coğu kişi bekle yıl başında bu oyunun fiyati düşer diyorlar ama benim tahminimde hic dusmuycek.oyunu sadece elit bilgisayarı ve maddi durumu iyi olanlar oynuycak.bizim liseli ve ortaokul tayfası pek alabileceklerini zannetmiyorum. cs go ya girsin onlaradam vurmak oyunda cok zor.tanklar keklik gibi adam avliyor.ama full unde cok tank surenede rastlamiycaz.cünkü tank sürmek ata, eşşeğe binmek pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

PC de hile açanlara da helal olsun demek lazım. Beta çıkalı iki gün olmuş adamlar oturmuş hileyi yazmış , dağıtmış bir de milleti banlatmış

Ne güzel işte bunlardan daha beta da iken kurtuluyoruz.Sanırım komple origin hesapları kapanıyor.Ohhh miss.Eğer hep böyle yapacaklarsa king sin origin.

Kardeş adamlar o kadar salak degil. .Main hesabında açmıyor hileyi. Yeni hesap açıp yapıyor hileyi. İp ban tarzında birşey atılsa en iyisi. Tabii ip de değişiyor sanırım

• oyun güzel full sürümde çok değişikler olur 3-4-harline sonrası 1 iyi gider :D
  • ucaydam U kullanıcısına yanıt
    Adam o kadar ezik ki hileyle öldürse bile onla egosunu tatmin ediyor ne aptal insanlar var

• Oyundaki kalite insanı bağımlı yapıyor.

• bence güzel ama biraz eski kelimeler kullanıldığından absürt geliyor. alışırız zamanla. güzel bence.

Aha mühimmat! aha sana mühimmat! hedefin müdafası zaruri!

arada kulağa havalı gelen cümleler de var. güzel bence.

süngü atarken ve ona ye ek olarak birde tokat atma diye bi şey olsa, tokat atarken de "ya allah" deyip yapıştırsa yere yıksa böyle ne güzel olurdu :D
    tam osmanlı ruhunu yansıtırdı böyle ama, belki ileride olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdeniz1997 -- 4 Eylül 2016; 15:21:58 >
  • Arkadaşlar tatilden ayın 7sinde dönecem.Beta 8inde mi bitiyor yoksa 7sinde mi ? 1 gün bile olsa oynamak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Konu eskisi kadar canlı değil BF1 balon diyebilir miyiz?

bonba yerlestirildi

gta 5 i 100 tl ye aldıgım yerde değil bu oyun 400 tl 100 tl bile etmez.ama ozellikle bizi türkleri cok ince noktadan (en azından beni) vurdular.bayrak icin cok pis kasıyorum.daha hic ingilizle oynamadım.osmanlıyı full deyince cıkıyorum.coğu kişi bekle yıl başında bu oyunun fiyati düşer diyorlar ama benim tahminimde hic dusmuycek.oyunu sadece elit bilgisayarı ve maddi durumu iyi olanlar oynuycak.bizim liseli ve ortaokul tayfası pek alabileceklerini zannetmiyorum. cs go ya girsin onlaradam vurmak oyunda cok zor.tanklar keklik gibi adam avliyor.ama full unde cok tank surenede rastlamiycaz.cünkü tank sürmek ata, eşşeğe binmek pahalı.

Oyunda Türk Bayrağı indirildiği için kısa zamanda yasaklanır diyenler beqene çöq!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: hknups

Bu hatayi nasil.aliyorsun bir muddet oynayincami aliyorsun. Bendede boyle sorun vardi ramler xmp modunda calisiyordu. Iptal ettim hatadan kurtuldum.

ps3 için eagle bilmemne diye bir aparat vardı.
    ps4 te sanırsam usb ya da bluetooth keyboard mouse'ı fazladan bir alete gerek duymaksızın takılıyor diye duydum.
  • SON DAKİKA | Geçtiğimiz günlerde Beta sürümü yayınlanan dünyanın en popüler multiplayer savaş oyunu Battlefield 1'de görev gereği Türk Bayrağı indirilip yerine İngiliz Bayrağı dikildiği için oyun Türkiye'de yasaklandı.

şaka beyler sakin
  • Oyun düşük resolution scalede oynanmıyor göz gözü görmüyor yüksek yapıncada 20 fps alıyorum yok mu bunun ayarı ya :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbula

rush modu ile ilgili ne düşünüyorsunuz arkadaşlar..atmışlar bizi defansa İngilizler her maç illahlah ettiriyor

Defans daha kolay geldi . Biz arkadaşlarla defansda daha çok kazanıyoruz.

• Rush oynayan varsa beraber oynayalım, saçma sapan adamlarla oynarken sıkılıyorum valla. OriginİD QuadrantShadow

• İngilizlerle oynarken C bölgesini alıyorduk Türk bayrağının indiğini gördüğümde dayanamayıp kendimi bombayla öldürmüştüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.