Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (340. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Betada da olsa gerçek oyun da olsa hile ile ne zevk alır ki insanlar
    Hiç bir zorluğunu çekmeden erişemezsin oyunun zevkine
    Trailer ı çok güzel arşivde yer alacak oyunların başında gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar beta 1 haftami 1 ay mı?
  • hafta hocam ay olsa oyunu almaz millet tadına varır
  • quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

Türkçe seslendirmeleri çok başarısız buldum. Elemanı çok mu aradılar merak ediyorum. Çok yapmacık

Bu fevkalade teşekkürler
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Kanalda hep böyle videolar var hocam bi göz atın derim :)
  • Beyler yanlışlıkta customizationdan Anti Tank ı kaldırdım no target yaptım şimdide seçemiyorum 4 e basınca hiçbir şey gelmiyor ve customization ekranında çıkmıyor ne yapmam gerek :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 4 Eylül 2016; 14:02:00 >
  • Belki saçma ama haritayı mad max filminde ki çöle benzettim.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • Eyleyemem kumandanım

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Kanalda hep böyle videolar var hocam bi göz atın derim :)

Baktım zaten ama bu efsane ya

Devam bunlardan bekliyorum
  • Keşke şu betaya 1 harita daha koysalardı

• merhaba arkadaşlar

oyunu oynamayı planlıyorum. pc gta 5 i 60 fps de sorunsuz açıyor. battlefield 1 i de sorunsuz oynayabilir miyim. öyleyse yükleyeceğim çünkü
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Sistem hakkinda bilgi versydiniz keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

merhaba arkadaşlar

oyunu oynamayı planlıyorum. pc gta 5 i 60 fps de sorunsuz açıyor. battlefield 1 i de sorunsuz oynayabilir miyim. öyleyse yükleyeceğim çünkü

hocam bu nasıl soru?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

Türkçe seslendirmeleri çok başarısız buldum. Elemanı çok mu aradılar merak ediyorum. Çok yapmacık

Bırakın Allah aşkına. Daha ne istiyorsunuz ben anlamıyorum. Adamlar bizleri bi taraflarına takıp Türkçe altyazı koyuyor. Sonra Türkçe seslendirme koyuyor. Beta sürümüne Osmanlı'yı koyuyor ve ön planda tutuyor. Bu sefer gerçekten bizlere bazı konularda değer veriyorlar. Ama sizin gibiler hiçbir şeyi beğenmiyor. Seslendirmeler gayet iyi. Çeşitli ve her duruma uygun farklı varyasyonları var. Günler geçse bile bir anda farklı bir cümle duyabiliyorsun. Bazı espritüel cümleler bile var. Seslendirmelerde abartılı bir yapmacıklık yok. Crysis ayarında. Crysis Warhead oynadın mı hiç bilmiyorum ama asıl yapmacıklık o oyundaydı. 1 ve 2 iyiydi gerçi ama Warhead yapmacık seslendirmeden geçilmiyordu. Sen yıllarca oyunları İngilizce oynadığından Türkçe şekilde duyunca bir garip geliyor kulak aşinalığı olmadığından. Ama aslında aynı seslendirmeler İngilizce'de de benzer şekilde söyleniyor. Yani İngilizce seslendirmede bile elbet bir yapmacıklık var az da olsa. Hiç mi film izlemedin? Nasıl ki Hollywood filmlerinde de hep kalıplaşmış klişe cümleler, yapmacık sohbetler olur, e bu da oyun oyun. Gerçek hayattaki doğallığın aynısını bekleyemezsin. Buna rağmen gayet güzel iş çıkarmışlar. Dinlerken insanı güldürmüyor, bu ne ya aşırı yapmacık olmuş dedirtmiyor. Tam tersine yüzümüzü güldürüyor insanın hoşuna gidiyor.

Forum iyice ekşi sözlük hiçbir haltı beğenmeme timine dönmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 4 Eylül 2016; 14:28:54 >

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    +123456789

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

merhaba arkadaşlar

Dostum sistem ozelliklerin nedir? Neye gore 60fps oynuyorsun?? 1080p de ultradami low da mi neyde???
    Ya neeyse bosver hocam sen gta5 60fps den devam et

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilicoglu K kullanıcısına yanıt
    Her yeni AAA oyun zaten bu fiyalardan 189-209 lira arasından çıkıyor fiyatta abartı olan ne anlamadım? Aynı fiyattaki çoğu oyundan kat be kat iyi. Kaldı ki oyunu 130 liraya alabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

merhaba arkadaşlar

Dostum sistem ozelliklerin nedir? Neye gore 60fps oynuyorsun?? 1080p de ultradami low da mi neyde???
    Ya neeyse bosver hocam sen gta5 60fps den devam et

hangi özelliği atacağımı bilmediğim için yazdım

al pc

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V5-4.html?gclid=Cj0KEQjwjK--BRCzv-Wyu4OTosEBEiQAgFp5OPcvtP2XbdGXeJTF5I27a0cF4WGwFprlqO8IxlfosnoaAiOU8P8HAQ

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

merhaba arkadaşlar

hocam bu nasıl soru?

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V5-4.html?gclid=Cj0KEQjwjK--BRCzv-Wyu4OTosEBEiQAgFp5OPcvtP2XbdGXeJTF5I27a0cF4WGwFprlqO8IxlfosnoaAiOU8P8HAQ

• quote:

Orijinalden alıntı: Crowie07

Sistem hakkinda bilgi versydiniz keşke

pc detaylarından pek anlamıyorum hangi özellik lazım bilmediğim için :D

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.