Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklemedeyim güzel bir haber eski dönemde geçmesi daha güzel olacaktır BF4 yeterince iyi ve çeşitli zaten yeni neler eklenilebilirki silah olarak.
  • Oyunlar çıkmadan bu tarz haberler yapılır genelde de doğru çıkar . Ama bu sefer doğru çıkacağını sanmıyorum en azından oyunun ww1 teması işleyeceğini düşünmüyorum.
  • 10 senedir Call of Duty multiplayerden eksik kalmadım. Son zamanlarda çıkan bu ileri teknolojiyle biraz boğmuştu oyun bizi. Açıkçası 1.dünya savaşını 4 gözle bekliyorum
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    efsane olur çokda güsel olur ben birinc dünya şavaşı veya bir ikinci dünya savaşı oyunu çıkarsa ea yada cod tarafından (ergen veletler saçmalamadığı sürece) satışy rekoru kıracaklarına eminim
  • Modern savaşlar fazlasıyla sıkmıştı, ne varsa eski hikayelerde var.
  • ben temaya pek takmıyorum. 1.dş, 2.dş, Vietnam, modern, gelecek fark etmez ben için. Daha önemli şeyler var benim için. Bunlardan biri de denge. Bf3-4 de acayip bir takım dengesizliği vardı. 800 den düşüyor puan 600-0 falan bitiyor. BF2,BC2 de böyle değildi. Hatta BF2 de bir taraf 7-8 bölgeyle, diğer taraf tek bölgeyle başlardı daha dengeli oyunlar çıkardı. Çok sefer tek haneli farklarla kazanıp, kaybettiğimizi hatırlıyorum. Yeni oyunda üzerine düşülmesi gereken konulardan biri de bu.
  • İlk sayfada yerimizi alalım
    Bence 2.dünya savaşı temalı olacak.Günümüzün bu silah çeşitliliğinde 1.dünya savaşı oyunculara pek tat vermez.
    Battlefildin cod dan en büyük artısı bünyesinde her türlü aracı kullanılabilmesi,ea nın bu artıdan vazgeçeceğini pek sanmıyorom.
    B
  • https://www.youtube.com/watch?v=aoBWUs8poYU

Bu tüfeği bekliyorum zaten silahlar yarı otomatik olursa kötü oynayıp bunlar macro yhaa yapanlardanda kurtulmuş oluruz.
  • DICE'dan açıklama gelmediği sürece WW1 olacağına inanmıyorum, herkezin görüşü WW2 olmasından yana, bekleyelim ve görelim.
  • Guzel olur aslında,sılahlar gelısmıs degıl ama durbunlerı falan guncel haldekılerle ozellestırme olsa eglencelı olur,denız savası da eklenır
    Ama baska ne konabılır kı tank yok ucak yok bf ruhuna uzak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine de son bi değişiklikle umarım 1. Dünya Savaşı olmaz!!!!!!!!!!
    Yoksa bok gibi olur.

Buralar değerlenecekse yerimizi alalım
  • CAVDARCI kullanıcısına yanıt
    1.DS "bok gibi" olur diyorsan oynamazsın biter. Titanfall alırsın ciuv ciuv lazer atarsınız, robotlarla oradan oraya uçarsınız falan ne güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF'yi cod havasından kurtarmak için 1. dünya savaşına dönmeye gerek yok,yine günümüz zamanında geçen bir oyun yapıp simulasyon özelliğini geliştirir ağır bir oynayış yaparsalar zaten arcade havası gider,

BF2 Modu olan Project reality inceleseler oradan bir çok fikir edinip ortaya sağlam bir simulasyon oyunu çıkartabilirler,tabi arma gibi aşırı zor olmayacak,cod gibide hoplamalı zıplamalı aşırı arcade olmayacak...
  • fukox kullanıcısına yanıt
    Modern savaş yani günümüz savaşı bakımından olması daha iyi olur! Ciuv ciuv da saçmalık ötesi.. Ayrıca saçmalık isteseydik COD oynardık?
    1. Dünya Savaşında ne koyacak planör uçakla tek tip tank mı? Adam akıllı silah bile yok?
  • Arkadaslar alakasi varmi bilmiyorum ama bf hardline'a birkac tane WW2 silahi geldi. Acaba bu bi gonderme mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bf4 oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. hayatımda ilk kez bir oyunu pre order alıcam.
  • Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• Benim ve eminim ki birçok kişinin tercihi modern bir savaş oyunu, Battlefield 4'ün geliştirilmiş bir hali. Ea sports eğer gerçekten 1. dünya savaşı oyunu çıkarırsa tıpkı Battlefield Hardline'da yaptığı gibi kendi ayağına kurşun sıkmış olur. Oyuncu kaybetmez, sadece millet Battlefield 4 oynamaya devam eder, demedi demeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkpasscenter -- 3 Mart 2016; 8:48:10 >
  • Dexsite kullanıcısına yanıt
    Hardline okadarda kötü değil bence neden beğenmedin ?

https://www.g2a.com/r/razor231
  • Yok be 1.dünya savaşı yapmazlar bence çok sınırlı olur her şey
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.