Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günümüz teması olur,birinci dünya ikinci dünya savaşı,hatta kılıçlı kalkan bile olur ama lütfen ama lütfen gelecek temalı hoplamalı uçmalı bir oyun olmasın tek dileğim bu...
  • Eğer bir ek paket değil de full bir oyun olursa mutlaka dice hakkını verecektir. Ve bugüne kadar yapilmayani yaparak yine güzel bir iş çıkarılacaktır. Çeşitlilik konusunda elbette sonraki yılların savaşlarında olduğu kadar silah çeşidi olmayacaktır lakin yine de bu 3-5 silaha tekabül etmiyor elbette. Çeşit çok az olur diyen arkadaşlar çok sık ve çık fazla kullanılan silahlar dışında silah bilmiyorlar demektir.

M1 de bildiğim kadarıyla ezbere konuşuyorum 1.dünya savasinda yoktu. Onu nereden çıkardınız?

Benim için önemli olan tarih ve gerçekçilik. 3-5 silah olsun, süngü koysun, cepheden cepheye siperden sipere süngü savaşları yapsak dahi bu kaliteli bir iş ile çok büyük farklılık ve ilgi getirir.

Misal cod serisinde çoklu oyuncu olarak efsane olan yapım cod2 dir. Sağlamış olduğu gerçekçilik ve tarihe olan bağlılığı, haritaları sayesinde müthiş bir efsane olarak tarihteki yerini almıştır. Çeşit yoktu ama kalite vardı.

Merakla bekliyorum ben bu oyunu. Mutlaka bizi şaşırtacaklardır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Eğer bir ek paket değil de full bir oyun olursa mutlaka dice hakkını verecektir. Ve bugüne kadar yapilmayani yaparak yine güzel bir iş çıkarılacaktır. Çeşitlilik konusunda elbette sonraki yılların savaşlarında olduğu kadar silah çeşidi olmayacaktır lakin yine de bu 3-5 silaha tekabül etmiyor elbette. Çeşit çok az olur diyen arkadaşlar çok sık ve çık fazla kullanılan silahlar dışında silah bilmiyorlar demektir.

M1 de bildiğim kadarıyla ezbere konuşuyorum 1.dünya savasinda yoktu. Onu nereden çıkardınız?

Benim için önemli olan tarih ve gerçekçilik. 3-5 silah olsun, süngü koysun, cepheden cepheye siperden sipere süngü savaşları yapsak dahi bu kaliteli bir iş ile çok büyük farklılık ve ilgi getirir.

Misal cod serisinde çoklu oyuncu olarak efsane olan yapım cod2 dir. Sağlamış olduğu gerçekçilik ve tarihe olan bağlılığı, haritaları sayesinde müthiş bir efsane olarak tarihteki yerini almıştır. Çeşit yoktu ama kalite vardı.

Merakla bekliyorum ben bu oyunu. Mutlaka bizi şaşırtacaklardır diye düşünüyorum.

Hocam 3-5 silahla gitmezki oyun bf4'te onlarca silah var hepsinin kullanmanın hissiyatı farklı 3-5 silahla nereye kadar gidebilirsinizki üstelik silahlarda bolt action silahlar otomatik silah olsa bile çok azdır tek tek ateş etmenin neresi güzel olurki bi mtar acwr varken

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Haberi açayım biraz

Battlefield 5'in Alpha Ekran Görüntüleri Sızdı!

ddialara göre yeni oyunun ana karakteri kadın olacak
    Yazan Oğulcan Çelik 07 Nisan 2016 00:52

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

YouTuber IceManAuz, yayımladığı son videosunda kendisine daha önceden birçok oyun ile ilgili doğru çıkan söylentileri paylaşan kaynağından bu sefer Battlefield 5 hakkında bilgiler aldığını, bu bilgilerle birlikte oyunun alpha aşamasından ekran görüntülerine de ulaştığını açıkladı.

IceManAuz'un kaynağının paylaştığı bilgiler şunlar:

Battlefield 5 yakın zamanda geçecek
    Oyunda yer alan bölgeler çoğunlukla Kuzey Amerika'dan olacak
    Oyun askeri bir devrimi konu alacak
    Ana karakteri kadın olacak
    Yeni oyunda hava durumu efektleri (hortum, kar fırtınası, sel vs.) çok etkili olacak ve oyuna yeni bir deneyim katacak
    Multiplayer haritalarının gece ve gündüz versiyonları oyunda yer alacak
    Oyunda toplamda 5 sınıf olacak ve her sınıf kadın veya erkek olarak oynanabilecek
    Ayrıca ismi gizlenen kaynak, Battlefield 5'in Haziran ayındaki EA Play'de duyurulacağını ve duyurulduktan hemen sonra betasının başlayacağını da belirtiyor. Konu hakkında EA ve DICE'dan resmi bir açıklama ise henüz yapılmış değil.

• Acaba 5. Sınıf ne olucak ? Tahminleri alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

Acaba 5. Sınıf ne olucak ? Tahminleri alalım

BF2'deki gibi olabilir.Belki speciel forces sınıfını yeniden getirim c4 kullanan askeri o sınıfa koyabilirler

yada
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 7 Nisan 2016; 18:44:04 >

• bf oynanmaz artık

edit:
    -3D spot kalkarsa
    -TMD falan abidik kubidik oyun modları kalkarsa
    -Hoplamalı zıplamalı hızlı oynanış ağırlaştırılırsa
    -Takım oyunu sağlanırsa
    -Askerlerin, araçların sağlıkları kendiliğinden dolmazsa
    -Metro, Operation Locker, Flood Zone gibi dandik haritalardan vazgeçerlerse
    -Güya denge sağlamak için simetrik haritalardan vazgeçerlerse
    -Ticket sistemi düzenlenip oyunlar dengelenirse

belki oynanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 8 Nisan 2016; 10:13:38 >
  • nefret ettiğim bir oyun serisidir call off dutynin tırnağı olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

nefret ettiğim bir oyun serisidir call off dutynin tırnağı olamaz

Hocam neyi eksik oyunun ? Yaptığınız fanboyluktan başka birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

nefret ettiğim bir oyun serisidir call off dutynin tırnağı olamaz

Hocam neyi eksik oyunun ? Yaptığınız fanboyluktan başka birşey değil

Bilemiyorum ama bu benim kişisel görüşüm bir türlü sevemedim battefielde call of duty daha kaliteli daha iyi geldi bana yillarca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

bf oynanmaz artık

edit:
    -3D spot kalkarsa
    -TMD falan abidik kubidik oyun modları kalkarsa
    -Hoplamalı zıplamalı hızlı oynanış ağırlaştırılırsa
    -Takım oyunu sağlanırsa
    -Askerlerin, araçların sağlıkları kendiliğinden dolmazsa
    -Metro, Operation Locker, Flood Zone gibi dandik haritalardan vazgeçerlerse
    -Güya denge sağlamak için simetrik haritalardan vazgeçerlerse
    -Ticket sistemi düzenlenip oyunlar dengelenirse

belki oynanabilir

+ Olarak harita ölçeklendirmesi daha da büyük olursa tam bir simulasyon havasına yaklaşır...

• Sınavı atlatayım seinle çok eğlenicez bf 5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımda hiç bir oyunu beklemedim bu oyunu bekledigim kadar.
    3 ve 4 çok güzel oyunlardı. eminim bu da mükemmel olacak. sadece şu dlc olayına çok tavım. fakat fiyatını hakediyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canok

hayatımda hiç bir oyunu beklemedim bu oyunu bekledigim kadar.
    3 ve 4 çok güzel oyunlardı. eminim bu da mükemmel olacak. sadece şu dlc olayına çok tavım. fakat fiyatını hakediyor bence.

Haklısınız hocam bende dört gözle bekliyorum

• BF 2 de her ülkenin ve sınıfların her silahı kullanamaması bence en güzel yanıydı
  • Gelsede Oynasak :)
  • Aranın ardından ilaç gibi gelir
  • oyundaki temennilerimden biri arma'daki gibi daha realizm ve simülasyon kısmına ağırlık verilmesi ve ondaki gibi devasa haritaları olmasıydı. diğeri de fırtına kar yağmur gibi mevsimsel ve doğa olaylarının olmasıydı. söylenene göre bu tip doğa olayları olacakmış. bunu duyduktan sonra oyunu ekstra bir heyecanla beklemeye başladım.
  • "Listelendi" ne demek oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.