Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

size 75 liraya bf1 revolutionu alayım mı ( güvendiğim bi siteden ) yoksa origin indirimini mi bekleyeyim ?
    Mevsim sonbahar, havalar serinliyor, oyun piyasası canlandı insanlar dışarıda daha az zaman geçirdiği için, serverler dolu, zaman açısından bakarsak şimdi al derim eğer oyun korsan çıkmayacaksa, öncelikle bundan emin ol ki öyle al.

Origin mutlaka indirim yapacak fakat tarih belli değil, şahsen ben belirsizlikleri sevmem.
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    normalde bf5 alcaktım sistem gereksinimleri beni aşiyor

yarın indirime girmezse ertesi gün en ucuz siteden alıcam artık
    neden yarın dersen steam indirimleri başliyor belki originde bi güzellik yapar didim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 27 Ekim 2019; 12:47:33 >
  • Hemen hemen tüm hileciler böyle:

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    resmen rezillik bi insan bf'de neden hile yapar ki
  • Vallahi bu hilecileri ben hiç anlamıyorum. Soldaki chat kısmında herkes küfrediyor; gelen normal oyuncu 5 dakika olmadan çıkış yapıyor. Bu hileciler ise otomatik kafa nişanıyla rastgele basıp 300-400 kill alma derdinde. Üstelik aimbot yetmemiş, bir de görünmezlik almış.

Sanırım böyle böyle mutlu oluyor.

Hep de aynı hileciler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Ekim 2019; 17:39:31 >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    abi bu nedir ya dayanamadım yazayım dedim.nasıl bir insan su rezaletten zevk alır.oyunu hic etmekten baska birsey degil
  • Hileden ne zevk alırlar anlamam, istersen 1000 kill yap ne olacak kendini kandırmış olursun ve ban yersin, bu ezik tipler her zaman var olacaklar malesef, birde BF oynamayı bilmeyenlerin BF oynaması var o daha felaket bir durum, çünkü hilecilere her zaman rast gelinmiyor, BF takıma katkıda bulunma oyunudur, takımın kazanması için uğraşırsınız, iyi bir BF oyuncusu oyunu iyi takip eder ve ona göre hareket eder, bazen bakıyorum karşı takım saldırıyor her bölgeyi almış bulunduğum takım yerinde öylece duruyor, böyleleriyle de oynamak zevkli olmuyor hemen çıkıyorum o serverdan, ben her zaman offensive oynarım ve öyle takıma rast gelirsem karşı tarafın hali duman olur her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 28 Ekim 2019; 12:12:40 >
  • adminin olduğu serverlarda oynayın ben asla adminin olmadığı server girmiyorum genelde hep çıkıyor. mesela neox sun server var yaklaşık 20 bin kişinin favorisinde AMG team diye geçer orda hep ben oynuyorum hiç hileciye denk gelmedim gelsemde direk banlıyorlar
  • Dostum biz dün ****den aldık arkadaşa 139₺ bf5 kodu hemen denedik herhangi bir sorun çıkmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    kendi sitesinden alsaydiniz 127 lira şuan
  • Bu oyunu hala oynuyorum fakat henüz almamış olanlar varsa almasın, kafayı yersiniz yoksa, millet hile kullanmak için yarışır hale gelmiş. Eskiden de vardı hile fakat kabul etmezdi kimse ve saklı yaparlardı, bitti artık o, şimdi ise hileciler rekabete girdiler kendi aralarında, isteyen açık açık hile yapıyor, biliyorlar ki rapor etmek işe yaramıyor.

Gidin parayı basın cod falan alın, ya da Battlefield 5 alın, fakat bunu almayın. Ben de oyuna ayıracak para yok şu an o yüzden buna devam ediyom fakat hileciler kendi aralarında yarışır olmuş, millet de en iyi hileci bizde diye ses çıkarmaz olmuş.
    Adminin olduğu serverlarda sıkıntı yok hocam. Üstelik bu oyunu bfv ile kıyaslamak bu oyuna hakaret olur. Bfv ile bf hardline falan kıyaslansa yeridir. Eski oyundan daha kötü yeni oyun nasıl çıkarılır anlamıyorum. Oyun hissinin eklenilmediği oyundur bfv. Oynarsın oynarsın ama niye oynadığını bile anlamadan sıkılırsın. Atmosfer yoktur içine çekmez, içerik yoktur içine çekmez, renk paleti iğrençtir vs. Bf5 zaten çok kısa sürede Origin Access'de yerin aldı tutmayınca. Yeni Bf oyunu çıksın bf5 oynayan kalmaz ama Bf1 aynı bu dolulukta devam eder.
  • 5 euro iken almadım nasıl pismanım cadılar bayramı indirime de olmayacak sanırım
  • Selamlar bf1 almayı düşünüyorum. Standartmı almalı yoksa hangi paket ile almalı oyunu tavsiyeleriniz nedir? Bide yıl başına yaklaşıyoruz origin indirimi gelirmi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Oyun güncelleme almayınca, ücretsiz hiler ömür boyu çalışır hile ondan çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksi Müddea A kullanıcısına yanıt
    black fridayde banko indirime girmesi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Araplar tarafından Osmanlı'ya karşı oynatacaklar gibime geliyor. Çanakkale tarafı da kesin anzaklara aittir. Kimse bizi o derece kaale almaz, umarım ben yanılırım ama benim öngörüm bu şekilde. Sonuca bakarsak Dice yine döktürmüş, kalitesinden zerre kadar şüphem yok. Hala arada BadCompany 2'nin senaryosunu oynarım, her akşam da BF3 oynarım. BF4 ü almadım ama doğrudan BF1 e geçiş yapacağım gibi.
    Hocam 1 ile 30 arası 5 tane rakam söyler misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hekimoğlu türküsünde geçen Aynalı Martin ne ola ki dedim bir arattım google'da karşıma BF1'de ki Martini Henry geldi. hiç aklıma gelmezdi valla. şu oyunu kaçırdığıma bir kez daha yandım.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• Vay be çok şaşırdım buna hiç aklıma gelmezdi hakikaten Kendisi en sevdiğim sniper silahlarındandır ayrıca güzel bilgi için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.