Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1420. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 10 Numara

BFV satılsın diye bu hilecileri hususi olarak BF1'e gönderiyorlar.

Bir insan başka hangi nedenle çevrimiçi oyunda hile yapar ki?

Raporlar da işe yaramıyor.
    Hileciler olmadan önce bad campany 2 oynarken dikkatli dikkatli ilerlerdik. Ölmemek için. Gizlene gizlene. Sonra hileciler cıktı. Oyun artık hızlandı. Pc yenileme sebebimdi. Artık haz vermiyor. Battlefield 1 çıktığında dolby atmos olduğunu öğrendim. Gittim atmos sistem kurdum. Geniş harita olduğu için daha fazla alan göreyim diye 3 tane 2k monitör alıp surround kurdum. Sonra ne oldu. 3 monitör kullanınca hilecileri iyice anlamaya başlayınca görünce. Soğudum valla. birde bf5 dolby atmos kaldırdılar.

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 ekran gecikme yapar, adam vuramazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Hocam 3 ekran gecikme yapar, adam vuramazsın.
    Geçikme yapmaz ama yüksek çözünürlük olduğu için fps tek ekrana göre daha az fps alıyor. 100 fps sabitledim memnunum ben.
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    pm atarmısn ? en uygun site bilen varsa almak isterim. revolution almaya değer mi ben duz aliyim diyorum

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
  • Etkileyici sesin ve yorumun sahibi Aliye Mutlu imiş. Yeni öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 13 Eylül 2019; 20:47:38 >
  • Birlikte oynamak isteyen varsa origin ID:tgy122
  • Maalesef DICE ilgilenmiyor hilecilerle, BF5 ile ilgileniyor sadece, 150 levellik adamlar bile banlanmaktan korkmuyorlar, açıkça hile kullanıyor birçok oyuncu, ben de hile kullanmasını bilirim fakat rekabet istiyorum, o yüzden hileyi açmıyorum, hile açarak oynayacak olsam Empire Total War tarzı oyunlar oynarım
  • Hilecilerden oyun oynanamaz hale gelmiş. Yazık çok da güzel oyundu.
  • Battlefield forumunda BF1'deki hilecilerle ilgili tartışma konusu açılmış. Konuyu açan bir yetkili.
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/194733/megathread-battlefield-1-and-cheating-discussion/p1
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Pubgde, battleeye xingcod3 ve xenuie diye 3 anti cheat programı var, bfde çok dandik anti cheat var.

• Merhabalar ilginç bir sorunum var

Yeni pc aldım.Bf1 yükledim normal bir şekilde açıyor.Tabi sistem yeni ve güçlü olunca grafik ayarlarını yapmak istedim.Ancak grafifik ayarlarını düşük'ten başka bir moda alamıyorum ekran arkaplan kararıyor.

Ayarlarda böyle oluyor.

Oyunda da böyle

İnternette bulduğum tüm çözümleri denedim henüz fayda etmedi.Belki başına gelen vardır.

Sistemim:

Amd Ryzen 1600 Cpu
    Rx580 4g gpu
    16 gb ram
    240Gb ssd
    AOC G2590VXQ 24.5 Monitör.

Bu oyun her yönüyle bir baş yapıttı müzikleri özellikle

• BF1'e alternatif Steam'de Tannenberg diye bir oyun var, Verdun'dan sonra çıktı BF1 kadar güzel değil tabi ama fena oyun değil.
    rahatlatması gerekirken beni sinirlendiren şarkılar. bu tip arap ağıtlarını duyunca aklıma oyundaki Osmanlının uydurma ölüm treni geliyor. yok raylarda takılıp gördüğü arapları tarayıp öldürüyormuşta bilmem ne... bu Avrupalılar da tam yavşakkk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

rahatlatması gerekirken beni sinirlendiren şarkılar. bu tip arap ağıtlarını duyunca aklıma oyundaki Osmanlının uydurma ölüm treni geliyor. yok raylarda takılıp gördüğü arapları tarayıp öldürüyormuşta bilmem ne... bu Avrupalılar da tam yavşakkk.
    Mekke Emiri Şerif Hüseyin'in askerlerini öldürdü Osmanlı askerleri
  • Zajdi Zajdi Makedon ağıtıdır. :)

Ama dediğiniz gibi çarpıtmayı iyi yapıyorlar. Keşke bizde dünya çapında bir oyun yapabilsek de gerçekleri gösterebilsek. Birkaç sene önce Çanakkale'yi oyunlaştırmaya çalışan bir ekip vardı. Görseller, videolar falan paylaşıyorlardı. Sonra ne oldu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Ekim 2019; 17:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Mekke Emiri Şerif Hüseyin'in askerlerini öldürdü Osmanlı askerleri

Alıntıları Göster
    vah! vah! ingiliz altınını alıp bize saldıranları kucaklayacak mıydık? bunu bile savunacak kadar garip insanlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Zajdi Zajdi Makedon ağıtıdır. :)

Ama dediğiniz gibi çarpıtmayı iyi yapıyorlar. Keşke bizde dünya çapında bir oyun yapabilsek de gerçekleri gösterebilsek. Birkaç sene önce Çanakkale'yi oyunlaştırmaya çalışan bir ekip vardı. Görseller, videolar falan paylaşıyorlardı. Sonra ne oldu bilmiyorum.
    bunu bilmiyordum teşekkkürler. hep lawrence'ın hikayesinde çaldığı için arap ağıtı sandıydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

Arap ağıtı mı?

Hiç güleceğim yoktu, fonetik bile o coğrafyaya ait değilim diye bağırıyor oysa ki...
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.