Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13711372137313741375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar bir sorunum var ; bazı sebeplerden oyuna uzun zaman girmiyordum

girdim güncellemeleri çekti ama premiumu görmüyor ayrıca online olmuyor tüm kayıtlarım gitmiş neden olmuş olabilir ki ?
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    originden çıkış yapıp tekrar girin ve dah sonra oyunun dosya bütünlüğünü kontrol ettirin.
  • Operasyonlar Argonne Ormanı'nda trenle 60 adam alınca başladı herkes hile demeye. Lan o haritada gelebileceğiniz bir iki yer var zaten, ben de füzeyi sürekli oralara sallayınca doğal olarak her atışta 2-3 keklik avlıyorum. Hile diyenler de hep 100 level üstü adamlar. Bunları görende bir şey sanar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Operasyonlar Argonne Ormanı'nda trenle 60 adam alınca başladı herkes hile demeye. Lan o haritada gelebileceğiniz bir iki yer var zaten, ben de füzeyi sürekli oralara sallayınca doğal olarak her atışta 2-3 keklik avlıyorum. Hile diyenler de hep 100 level üstü adamlar. Bunları görende bir şey sanar.

bende operasyon monte grappada ilk kez havan kamyonu aldım 102-0 skor yaptım çoğu hile dedi.
  • arkadaşlar hikaye değilde online oyunda baya düşük ekran kartı kullanımı alıyorum işlemci i5-4200h ekran kartım 850m low da da aynı ultra da da aynı fps drop oluyor bunun önüne geçme şansım varmı ?
  • Bu oyunda bir sıkıntı var ekran kartı yerine işlemciye yükleniyor. gtx 1080 max yüzde 45 kullandığını gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa19951995

arkadaşlar hikaye değilde online oyunda baya düşük ekran kartı kullanımı alıyorum işlemci i5-4200h ekran kartım 850m low da da aynı ultra da da aynı fps drop oluyor bunun önüne geçme şansım varmı ?

Oyun işlemciye fazla yükleniyor. O yüzden bu sıkıntılar oluyor. Directx 12 yi adam gibi optimize etselerdi, bu sorunları çok yaşamazdık.

• 20 gün sonra askerlik bitiyo geliyorum sıhhıyeye devam.

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durum her fps oyunda yaşanıyor. Bende İnsurgency'de RPG ile (ki beğenip kimse almaz genelde - herkes sniper manyağı) aynı şekilde başlar başlamaz çıkış noktasına sallıyorum. Insurgency'de RPG tek noktayı değil çevresini de etkiliyor. Yani bir odaya atınca geniş bile olsa odadaki herkes ölüyor. Aynı anda 7-8 kill bile aldığınız oluyor. Sonra oyuna bi giriyorum; server vac ban. Yazıyorum hayırdır diye; sen nereden biliyorsun orada olduğumuzu ? Yahu geldiğin yer belli pusttuğun yer belli, bizim adamı öldürdüğün yer belli, kulaklık denen birşey var. Ama anlatamıyorsun. O yüzden siz oyununuza bakın. Hele ki yüksek levelli insanları hiç takmayın. Bu tür insanlar genelde takıntılı oluyor.
  • Beyler bende premium paket yok.Puanla açabileceğim tüm silahları açtım.Diğer silahlar için görev istiyor ama anlayamıyorum ne yapacağımı.Dlc sahibi olmak mı gerekiyor bunun için? Eğer dlc olmadanda tüm silahlar açılıyorsa biri ufak bi bilgi verebilir mi bana bununla alakalı? Ama eğer pay to win muhabbeti varsa boşuna oynamayayım.
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Dlc lere sahip olmanız gerekiyor.

• İOT kullanıcısına yanıt
    Sonunda ammo isteyince verecek ve ölünce kaldıracak birilerini oyuna dahil ediyorlar. :)
  • Dostlar oyuna yeni başladım silahları açmak için hikaye oynamak gerekiyor mu ?

• Silahlar için gerek yok. Bazı kodeksler (savaş tarihi, silahlar, önemli olayları anlatan metinler) için gerekiyor.

Peki dostum silahları açmak için sürekli oynamak gerekir sanırım.. Birde level atladıkça savaş tahlili alıyorum bunları nerede kullanayım ?

• Onları bazı silahları, mayınları, bombaları açmak için kullanıyorsun.

Peki dostum anladım teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Bu oyunda bir sıkıntı var ekran kartı yerine işlemciye yükleniyor. gtx 1080 max yüzde 45 kullandığını gördüm

1080p de oynuyorsanız gayet normal bir durum zira gtx 1080 2k kartı

• 
Sayfa: önceki 13711372137313741375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.