Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
28.636
Cevap
181
Favori
637.391
Tıklama
Giriş
    2042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Graypast

En seri oynanacak class ve silah nelerdir bf1de? 1000 küsür bf3 saatim var, tek oynadığım silahlar m16a3 ve aek di. Takıma en çok yarar sağladığım classtı aynı zamanda. Fakat bf1 de her öldüğümde class değişiyorum, hala kendime göre bir class/silah bulamadım. Takıma en çok yarar sağlayıp, seri oynanacak sınıf hangisidir sizce? Kd oranınız hangi sınıfla daha fazla? Silahta belirtiseniz sevinirim

Kişisel puan kasma sınıfım Gözcü şahsen takıma en çok yararı bu sınıfta sağlamışım PC'den Xbox versiyonuna geçtim 1 ay dolmadan level 80'im ve Gözcü yıldızım 50 ve sonda. PCde de böyleydi. Fakat en seri atan, yardırarak siperlere dalarak oynanacak sınıf Taarruz elbette. Hellriegel 1915 hatta default silah MP18 bile yeterli bunun için.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

• Yüzbaşı
    633 Mesaj
    Ben sadece hikaye kısmını oynayacağım. Standart Battlefield 1 alsam yeterli olur mu?

Devrim, dlc vs. bunlar hikaye için bir ek getiriyor mu? Yoksa sadece online harita mı sağlıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 8 Mart 2018; 22:28:59 >

Origin Access al 1 ay da 5 kere bitirirsin ufak bir tek kişilik bölümü var bana kalırsa oynamaya bile değmez sırf single için istiyorsan hayal kırıklığı yaşarsın bu oyunda. Single oyuna DLC katkısı yok hepsi multiplayer oyun deneyimi için.

|
    |
    Darktemplar1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Ne zaman gelecek bilen yok mu

Battlefield 4 ID: YSUNAR
    KAOS CLAN -ADMIN
  • Yarbay
    2042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sanitarium8787

Ne zaman gelecek bilen yok mu

Düzeldi.

|
    |

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj
    Habire boş mapa atıyor ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    arkadaşlar hikaye değilde online oyunda baya düşük ekran kartı kullanımı alıyorum işlemci i5-4200h ekran kartım 850m low da da aynı ultra da da aynı fps drop oluyor bunun önüne geçme şansım varmı ?

|
    |
    Asus X550JK-XO012D 15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 8.1 Pro
  • Yarbay
    3986 Mesaj

Sunucu tarayıcıdan listeleyip giriş yap operasyonlardan girince öyle yapıyo nedense bu ara

|
    |
    asdasdqwertyveyaalxyvance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mükemmel oyun vallaha almak istiyomda bilgisayar kaldırmıyo.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 11 Mart 2018; 16:57:47 >
    |
    |
    Şu oyunda sunucu tarayıcıdan çok fazla giremiyorum. hep 0/64 ya da 64/64 ya boş ya dolu serverlar çıkıyor listede. şöyle 30/64 gibi çıksa da girebilsek. Bu yüzden hızlı oyundan bağlanıyorum hep. Orada ne denk gelirse artık. ben sunucu tarayıcıdan istediğim haritayı bularak girmek istiyorum.

|
    |

92mb/s ile aranıza uçarak geliyorum.

|
    |

Bf serisi hikaye için alınmaz, zaman kaybından başka bir şey değildir. Bf1 ön siparişle aldım hikaye kısmını açmadım bile daha önceki bf serilerinde silah açmak için zorunlu oynuyordum ama çok keyifsizdi.

|
    |
    Darktemplar1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.oyunfor.com/battlefield/battlefield-1

Şu listeden hangisi veya hangilerini almalıyım?

Asus Z170 Pro Gaming // İntel 6700K // Sapphire 5700xt Nitro oc // Gskill Ripjaws Ddr4 16Gb 3000 Mhz // Cooler Master V8 Gts High Performance Cpu Cooler with Horizonta // İntel 1tb m2 Ssd Sandisk ultra pro 480 gb // 700 watt 80 // Gigabyte AORUS 27" FI27Q
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj

Genel öyle demiyor.

Bf4

Bf1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GüvenlikMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RoadMonster

Genel öyle demiyor.

Bf4

Bf1

alanların çoğu benim gibi reklamdan aldı oynuyorlar bf4 hala en iyi bf oyunu
    Asus Z170 Pro Gaming // İntel 6700K // Sapphire 5700xt Nitro oc // Gskill Ripjaws Ddr4 16Gb 3000 Mhz // Cooler Master V8 Gts High Performance Cpu Cooler with Horizonta // İntel 1tb m2 Ssd Sandisk ultra pro 480 gb // 700 watt 80 // Gigabyte AORUS 27" FI27Q

• Yüzbaşı
    423 Mesaj

Revolution olanı alman gerekiyor ama sakın 140 TL falan verme daha yeni 70-80 TL ye alındı boşu boşuna millete para saçma. Originde nasılsa indirime girer 1 aya bekle şimdilik 1 ay origin access alıp standart sürümü 16 tl ye 1 ay oyna indirime girince Revolution sürümünü satın al.
    |
    |
    Opethian v2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kusura bakma ama en iyi BF oyunu BF4 demen için ya BF serisine BF4 ile başlamış olman lazım. Yani hiç BF3 veya BC2 görmemiş birisi bu cümleyi kurar.

BF4 den neler çetkiğimizi burada ki bütün herkes bilir. O kadar sorunlu bir oyundu ki hatalar ile doluydu. Heleki BF3 den sonra tam bir faciadır BF tarihi için.

BF4 BF tarihinin en kötü ve en sorunlu oyundur.
    |
    |
    GüvenlikMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.