Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam alışmışım, almışım uçağı 49-0 yapmışım skoru tak oyundan atılıyorum. İyi oynarsan atılırsın sorgusuz sualsiz. Uçakta nasıl bir hile açabilirim Allah aşkına.
  • 60 civarı olan pinglerim son iki haftadır 120'lerde... Sorun nedir anlayamadım.

Diğer oyunlara baktım, ping sabit ama bu oyunda yükseldi
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    Servis sağlayıcın ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

60 civarı olan pinglerim son iki haftadır 120'lerde... Sorun nedir anlayamadım.

Diğer oyunlara baktım, ping sabit ama bu oyunda yükseldi

Aynı durumdayım son gelen 3,84 gb’lık güncelleme sonrası ping sorunu yaşıyorum. Oyun çıkalı iki sene olacak hala düzeltilmeyen o kadar çok şey var ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam oynadım daha 38 ping ile düzgün server bulamıyor olabilir misiniz?

• bu uçaklara bi çare getirilmesi lazım.bombardıman uçağıyla 8 kere geberdim,adam gibi ucak kullanan olmayınca indirilmiyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Tam alışmışım, almışım uçağı 49-0 yapmışım skoru tak oyundan atılıyorum. İyi oynarsan atılırsın sorgusuz sualsiz. Uçakta nasıl bir hile açabilirim Allah aşkına.

birazcık yerde oyna sende yaaaa
  • Servis sağlayıcım kablo.net ama onunla ilgili değil. Bu sağlayıcı ile aylardır kullanıyorum, hep 60 seviyesindeydi.

Dedim başka oyunlara bakayım, belki bağlantı sorunu vardır, baktım, hepsinde gayet normal, bir tek BF1, son bir iki haftadır bu şekilde.

Gerçi 120 pingle bile güzel adam avlıyorum
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    Ben de oyunu yeni aldım ama sürekli sunucuyla bağlantı kesildi hatası veriyor. 5dk oynayabilirsem sorunsuz ne ala... Ping bende normal(40-60 arası) ama sürekli oyundan düşüyor.
  • benimde pingler 120 150 arası değişiyor ttnet
  • hknups kullanıcısına yanıt
    Dün akşamın acısını az önce aldım. Fetihteki en yüksek kill sayımı elde ettim. O oyunda olmamana baya üzüldüm ama :)

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Dün akşamın acısını az önce aldım. Fetihteki en yüksek kill sayımı elde ettim. O oyunda olmamana baya üzüldüm ama :)

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

20-0 a kadar dayanirdim baktim indiremiyorum malesef oyundan cikardim takım gercekten mal olunca bu skor kaçinilmaz oluyor. Kimbilir bütün aa ları imha ettin birtane salak çıkıpta tamir etmek icin ugrasmamiştır. Yada belki hiç aa dan ateş almadan bile oyunu bitirmişindir. Benim oldugum oyunda genelde arkadaşlarim olur. Uçaklara genelde taktiğimiz oluyor :))

• hknups kullanıcısına yanıt
    Kaç saat oyum sürem var. Bütün AA'ların yerini biliyorum da yinede fazla sokulmuyordum. LMG'ler tarıyordu sürekli ama taraya taraya alçaldığım için indiremiyorlardı. Behemot çıkmasaydı 100+ ya ulaşırdım da olmadı. Zaten oynamayı bilen pek yok. Taarruz uçağındayken avcıyı alıp geliyorlar anca öyle indiriyorlar. Sonra ben de avcıyı alıyorum. Direk baseden çıkanları indiriyorum. Yaşama ihtimalleri yok. Zaten bu oyun sıktı iyice BF5'deki uçakları bekliyorum. :)
  • Uçaksavar da tırt çıktı zaten. Yere yatıp da havadaki bir şeyi vurmak çok zor. Taramak daha kolay ve caydırıcı.
  • Topluluk grubu veya ona benzer yok mu beraber oynayabileceğimiz? Tek oynamaktan sıkıldım.
  • Merhaba ryzen 5 1600 kullanan ve battlefield 1 oynayan arkadaşlara bir sorum olacak.

Ben bu oyunu şu aralar 4ghz ve sıvı soğutma ile oynuyorum sıcaklık 53-66 arası gidip geliyor.

Geçen sene yıl boyu 53-56 derecelerde oynardım sıcaklık yavaş yavaş istikrarlı artardı. Son 6-7 aydır sıcaklık hiç sabit değil 53-61-55-65 dolanıp duruyor.

Oynadığım diğer oyunlarda böyle bir problem yok.Prime testte 66 dereceyi geçmiyor.

Diğer ryzen kullanıcıları dahil yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler neden server bulamıyorum çıldıracağım. Savas guvercinlerini seçiyorum 0 server filtreyi sifirliyorum 5 6 tane buluyor oda thm ve fetih..

Ve eski bflerde hardcore server bulmak icin ne yapacağız tabi önce server bulabilirsem..

• Tahminimce söylüyorum şu an Avrupa sunucularında arıyorsun ve onlar da bizler gibi çoğunlukla uykuda. Akşam 18.00-23.00 arasında bulamayacağın sunucu olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Topluluk grubu veya ona benzer yok mu beraber oynayabileceğimiz? Tek oynamaktan sıkıldım.

Özele gelin hocam bf1 grubumuz var akşamları 8:30 da giriyoruz oyuna genelde fix 4 5 kişi oluyoruz

• 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.