Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
28.636
Cevap
182
Favori
637.455
Tıklama
Giriş
    375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Yeni silahlar baya iyiye benziyor.

Bu enfield silenced olanı bende neden gözükmüyor acaba? sadece enfield piyade var açtım onu ama diğeri hiç gözükmüyor. Aynı şekilde arisakanın da sadece piyade olanı var. BF1 revalation sürümü var ama bu diğer silahların olmaması garip değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IntelKILLER -- 17 Mart 2018; 14:5:1 >

• Binbaşı
    1021 Mesaj

Daha gelmedi hocam CTE serverlarında deneniyor.
    |
    |
    IntelKILLER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Greqorian

Daha gelmedi hocam CTE serverlarında deneniyor.

Bunu bilmiyordum teşekkürler.
    |
    |

artı olarak BF1'e özel yapılmış müziklerde harika olmuş ilk kez BF serisinde. Hatta her çıkmış DLC'ye ait müziklerde de güzel parçalar mutlaka oldu. BF4'te bu sadece tematik müzikteydi, DLC müzikleri ise sanki aceleye getirilmiş bir havası vardı.

"sinai desert" müziği ve adını hatırlayamdığım aynı kadın vokal sesli olan parça mesela benzeri yok. o güzel kadın vokal seside bir türke ait.
    |
    |
    StaatSanWalt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onu bilmiyordum hocam o zaman spotifydan açar dinlerim geceye doğru ben bf4'un bütün albümünü canım sıkıldığında dinlerdim, metalik bir havası vardı böyle bir gaza getiriyordu oda iyiydi bf1 dinlemek aklıma gelmedi şimdiye kadar ama oyleyse bakarım bende hele turkse, dice'i hakikaten seviyorum bf2'den beri kanka gibi birsey oldu bu seri yurtdışına gitsem bir gün ofislerine gidip görüşeceğim o derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    X-FI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: X-FI

artı olarak BF1'e özel yapılmış müziklerde harika olmuş ilk kez BF serisinde. Hatta her çıkmış DLC'ye ait müziklerde de güzel parçalar mutlaka oldu. BF4'te bu sadece tematik müzikteydi, DLC müzikleri ise sanki aceleye getirilmiş bir havası vardı.

"sinai desert" müziği ve adını hatırlayamdığım aynı kadın vokal sesli olan parça mesela benzeri yok. o güzel kadın vokal seside bir türke ait.

Ara sıra Spotify'dan açar dinlerim BF3-4-1 soundtracklerini. Nefretlik bir şirket olsalar da EA ve alt şirketlerinin her oyunda yaptığı en iyi şey soundtrack ve oyun içi sesler elbette. Ayrıca grafik. Sina Çölü soundtrack ne zaman denk gelse kendimi buzdolabında rakı şişesini ararken buluyorum bildiğin uzun hava.

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

• Yarbay
    13307 Mesaj
    bahsettik, adı geçmesin olmaz, buyrun izleyin bir röportaj video'su.

Aliye Mutlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 18 Mart 2018; 23:29:19 >
    |
    |

• Binbaşı
    1165 Mesaj
    https://youtu.be/L4ZJwLyNUuk

Daha uzun versiyonu röportaj olarak. Atv yerine ntv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 18 Mart 2018; 1:53:4 >
    |
    |

# Nancy Botwin #
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    selam arkadaşlar bir sorunum var ; bazı sebeplerden oyuna uzun zaman girmiyordum

girdim güncellemeleri çekti ama premiumu görmüyor ayrıca online olmuyor tüm kayıtlarım gitmiş neden olmuş olabilir ki ?

originden çıkış yapıp tekrar girin ve dah sonra oyunun dosya bütünlüğünü kontrol ettirin.
    |
    |
    fearuq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Though down this road we've been so many times
  • Yüzbaşı
    888 Mesaj
    Operasyonlar Argonne Ormanı'nda trenle 60 adam alınca başladı herkes hile demeye. Lan o haritada gelebileceğiniz bir iki yer var zaten, ben de füzeyi sürekli oralara sallayınca doğal olarak her atışta 2-3 keklik avlıyorum. Hile diyenler de hep 100 level üstü adamlar. Bunları görende bir şey sanar.

Orijinalden alıntı: warchief46

Operasyonlar Argonne Ormanı'nda trenle 60 adam alınca başladı herkes hile demeye. Lan o haritada gelebileceğiniz bir iki yer var zaten, ben de füzeyi sürekli oralara sallayınca doğal olarak her atışta 2-3 keklik avlıyorum. Hile diyenler de hep 100 level üstü adamlar. Bunları görende bir şey sanar.

bende operasyon monte grappada ilk kez havan kamyonu aldım 102-0 skor yaptım çoğu hile dedi.
    |
    |
    arkadaşlar hikaye değilde online oyunda baya düşük ekran kartı kullanımı alıyorum işlemci i5-4200h ekran kartım 850m low da da aynı ultra da da aynı fps drop oluyor bunun önüne geçme şansım varmı ?
    Asus X550JK-XO012D 15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 8.1 Pro
  • Binbaşı
    1843 Mesaj
    Bu oyunda bir sıkıntı var ekran kartı yerine işlemciye yükleniyor. gtx 1080 max yüzde 45 kullandığını gördüm

Orijinalden alıntı: sasa19951995

arkadaşlar hikaye değilde online oyunda baya düşük ekran kartı kullanımı alıyorum işlemci i5-4200h ekran kartım 850m low da da aynı ultra da da aynı fps drop oluyor bunun önüne geçme şansım varmı ?

Oyun işlemciye fazla yükleniyor. O yüzden bu sıkıntılar oluyor. Directx 12 yi adam gibi optimize etselerdi, bu sorunları çok yaşamazdık.

|
    |
    20 gün sonra askerlik bitiyo geliyorum sıhhıyeye devam.

|
    |
    Core i7 9700K | MSI Z390 Tomahawk | MSI Gtx 1070 GAMING X 8G 256 Bit GDDR5 | Cooler Master ML240L RGB 240mm | Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz | TOSHIBA OCZ 240GB | WD 1TB HDD | HyperX Cloud II | Corsair Gaming K68 |Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse | BenQ Zowie XL2411P 24" 144Hz | Xigmatek en41466-Xigmatek tauro 700w 80plus |
  • Binbaşı
    1641 Mesaj

Hocam bu durum her fps oyunda yaşanıyor. Bende İnsurgency'de RPG ile (ki beğenip kimse almaz genelde - herkes sniper manyağı) aynı şekilde başlar başlamaz çıkış noktasına sallıyorum. Insurgency'de RPG tek noktayı değil çevresini de etkiliyor. Yani bir odaya atınca geniş bile olsa odadaki herkes ölüyor. Aynı anda 7-8 kill bile aldığınız oluyor. Sonra oyuna bi giriyorum; server vac ban. Yazıyorum hayırdır diye; sen nereden biliyorsun orada olduğumuzu ? Yahu geldiğin yer belli pusttuğun yer belli, bizim adamı öldürdüğün yer belli, kulaklık denen birşey var. Ama anlatamıyorsun. O yüzden siz oyununuza bakın. Hele ki yüksek levelli insanları hiç takmayın. Bu tür insanlar genelde takıntılı oluyor.
    |
    |
    warchief46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler bende premium paket yok.Puanla açabileceğim tüm silahları açtım.Diğer silahlar için görev istiyor ama anlayamıyorum ne yapacağımı.Dlc sahibi olmak mı gerekiyor bunun için? Eğer dlc olmadanda tüm silahlar açılıyorsa biri ufak bi bilgi verebilir mi bana bununla alakalı? Ama eğer pay to win muhabbeti varsa boşuna oynamayayım.
  • Yüzbaşı
    888 Mesaj

Dlc lere sahip olmanız gerekiyor.

|
    |
    gio88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.