Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
28.636
Cevap
180
Favori
637.521
Tıklama
Giriş
    964 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=VSbA8KLf6nQ arkadaşlar bu videodaki gibi işlemci ve gpu kullanımını nasıl görebilirim grafik halinde ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dismoor

Kusura bakma ama en iyi BF oyunu BF4 demen için ya BF serisine BF4 ile başlamış olman lazım. Yani hiç BF3 veya BC2 görmemiş birisi bu cümleyi kurar.

BF4 den neler çetkiğimizi burada ki bütün herkes bilir. O kadar sorunlu bir oyundu ki hatalar ile doluydu. Heleki BF3 den sonra tam bir faciadır BF tarihi için.

BF4 BF tarihinin en kötü ve en sorunlu oyundur.

Bf 1942 den beri oynarim bf1 serinin en kotu oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Asus Z170 Pro Gaming // İntel 6700K // Sapphire 5700xt Nitro oc // Gskill Ripjaws Ddr4 16Gb 3000 Mhz // Cooler Master V8 Gts High Performance Cpu Cooler with Horizonta // İntel 1tb m2 Ssd Sandisk ultra pro 480 gb // 700 watt 80 // Gigabyte AORUS 27" FI27Q
  • Yarbay
    3783 Mesaj

Eyv.
    |
    |
    GüvenlikMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Kusura bakma ama en iyi BF oyunu BF4 demen için ya BF serisine BF4 ile başlamış olman lazım. Yani hiç BF3 veya BC2 görmemiş birisi bu cümleyi kurar.

BF4 den neler çetkiğimizi burada ki bütün herkes bilir. O kadar sorunlu bir oyundu ki hatalar ile doluydu. Heleki BF3 den sonra tam bir faciadır BF tarihi için.

BF4 BF tarihinin en kötü ve en sorunlu oyundur.

Bence kişiden kişiye göre değişir. Rekabetçi bir insansa BF4'ü sevebilir, değilse teması, grafikleri vb. özelliklerinden BF1'i sevebilir. BF3, BC2 çok yenilikçiydi, zamanının tabi ki en iyi BF oyunlarıydı ama geride kaldılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakBanyoTerliği -- 13 Mart 2018; 20:28:19 >

Çoğu klan BF4 de maç yapmayı bıraktı. Çünkü mapler çok kötü ve rekabetçi değildi. Dice bf4 de çatılı maplere taktı kafayı. En kötü mapler bf4 dedir.

Evet bf1 kesinlikle rekabetçi bir oyun değil zaten bu yapılmayan pro clan maçlarından belli oluyor. Bilmiyorum ama BF1 ayrı bir tadı var.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    IslakBanyoTerliği kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj
    Geçen bf4'ü tekrar oynamak için indirdim. Adamlar çok küçücük geldi gözüme fov ayrından mı acaba fov90 da. Bf1'e göre grafikleri de kötü geldi bf1 de low ,medium ultra, high karışık oynuyorum. Bf4 de tüm grafik ayarları sonda ultra'da bf1 deki gibi güzel gelmedi. Gerçi bf4'te eski bir oyun 2013'ün oyunu ile 2017'nin oyunu bir olmaz. Ben bf1'i sevdim açıkcası serinin en kötü oyunu demek acımasızlık olur. Serinin en kötü oyunu hardline olabilir ama bf1 olamaz bence. Sıralamam şu şekilde olur. bf1>bf3>bf4 bad company 2 yi single oynadım multiplayer oynamadım onun hakkında bilgim yok. Ucuzlayınca steamde almayı düşünüyorum bc2'yi hala serverları dolumudur acaba.

Hala dolu serverleri. Eğer oynarsanız bc2 > bf3 > bf1=bf4 gibi bir sıralama yapmanız muhtemeldir. Umarım yeni çıkacak BF oyunu BF1 gibi aşırı casual olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 14 Mart 2018; 11:15:0 >
    |
    |
    mss1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Nancy Botwin #
  • Binbaşı
    1505 Mesaj
    M1917 MG secdeye skin görevini yapan var mı jackfragsin videosunda gördüm bayağı zor mors alfabesi vs ama skin güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Böyle bir şeyi yaşayan oldu mu nasıl çözeriz?

Hiç böyle bir sorun yaşamamıştım betadan beri oynuyorum...
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Binbaşı
    1505 Mesaj
    M1917 MG Phantom skin görevini an itibariyle tamamlamış bulunuyorum

|
    |

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

M1917 MG Phantom skin görevini an itibariyle tamamlamış bulunuyorum

Var mı Türkçe anlatım?
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Binbaşı
    1505 Mesaj

Şu video var anlayamadığınız bir yer olursa söyleyin ama zaten genel olarak anlaşılıyor.
    |
    |
    chaos7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Şu video var anlayamadığınız bir yer olursa söyleyin ama zaten genel olarak anlaşılıyor.

Bu ne hocam ya
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO

• Yarbay
    13307 Mesaj

BF1 sesi neden bu kadar güzel? Aynı BF4'te olduğu gibi olağanüstü bir ekip çalışması. Şahsen ben büyük hayranım.

Orijinalden alıntı: X-FI

BF1 sesi neden bu kadar güzel? Aynı BF4'te olduğu gibi olağanüstü bir ekip çalışması. Şahsen ben büyük hayranım.

Muhteşem! daha uzun versiyonu varsa onu da izlerim.

• Yarbay
    13307 Mesaj

sanırım yok. fakat bf3 ve bf4 için yapılmış olanlarda var, youtube'da aratırsan çıkması lazım.
    |
    |
    HAAltuntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

m1917 mg phantom skin görevi, aslında zor biraz evet morse codu bilmem nesi, delice seviyorsanız belki deneyen olur :D
    |
    |
    HAAltuntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sesler hakikaten muhteşem, bazen kendimi öyle kaptırıyorum ki savaşın içinde olduğunu sonuna kadar hissediyorum, DICE yapınca yapıyor hakikaten, serinin sesiyle beraber en kötüsü açık ara hardline oradaki seslerin kalitesi birde bf1'ın kalitesi arada dağlar kadar fark var.
    |
    |
    X-FI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.