Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1360. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun oynarken sorun yokta arayüzde dolaşırken kasıyo 1 haftadır
  • Bilmiyorum oynamıyorum Pubg ben.
  • Operasyonlar çok uzun sürüyor. Ayrıca takım kötü olursa keyfim kaçıyor. O modun rush yapmadığın zaman bir anlamı kalmıyor. Ayrıca BF'nin en çok oynanan modu conquesttir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greqorian -- 8 Şubat 2018; 18:47:6 >
  • 9 gündür oynamıyorum, yeni pack gelmiş mi diye bakayım dedim ve gelmiş, legendary'lerde "The Sammie" var hatta istediğim skin! burada bir arkadaş pack almadan önce o skin'e birkaç kere tıklayıp bekle ve al demişti, öyle yaptım ve ilk denemede o çıktı! bunun için uzun süredir scraps biriktiriyordum 5100 kusur vardı, 900 harcamış oldum.

işin garip tarafı içime mi doğmuştu nedir bilmem, bugün daha önce "legendary item unlocked" diye başka bir şeyin resmini paylaşmıştım.

edit: amma skinmiş ha diyenler baksın aşağıdaki fotoya, emerald mücevherler göz kamaştırıcı yeşil yeşil.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

resim tek bir açıdan (internetten buldum acele), her yerinde emerald var silahın, ammo kutusunda da var bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 9 Şubat 2018; 1:57:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Medic'te hangi silahı kullanıyorsunuz arkadaşlar en iyi kullanabilecek silahı hangisi ?

Selbstlader M1916 nişancı en beğendiğim sıhhiye silahıdır. Yakında ve uzakta 3 mermide öldürüyor düşmanı. İsabet oranı oldukça yüksek ve 26 mermilik şarjörü var. Orta ve uzak mesafeler için çok etkili bir silahtır, rakip gözcü sınıflarını avlamada oldukça iyidir. Zayıf yönü ise yakın mesafe çarpışmada 225 atış hızına sahip olması nedeniyle biraz zayıf kalmasıdır. Bu yüzden Monte Grappa, Sina Çölü gibi geniş alanların bulunduğu ve siperlerin pek bulunmadığı haritalarda kullanım açısından oldukça iyidir. Yakınlaştırma oranını 2.5x yapman da silahı kullanmanı kolaylaştıracaktır, beğenmezsen başka oranlarda da deneyebilirsin.

Yakın mesafe çatışmada ise M1907SL tarayıcı kullanmanı öneririm. İsminden de anlaşıldığı gibi otomatik bir silahtır ve yakın mesafede 3 mermiyle düşmanı öldürebilirsin. Ancak selbstlader'a alışmış birisi olarak ben hep o silahı kullanıyorum sıhhiye sınıfında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cryomancer kullanıcısına yanıt
    Mondragon keskin nişancıyı da tavsiye ederim.Damage oranı iyi olnan bir silah
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

Mondragon keskin nişancıyı da tavsiye ederim.Damage oranı iyi olnan bir silah

Evet o da genel itibatiyle selbstlader nişancı ile benzer bir silah. Hasarı ve hasar düşüşü aynı, yakında uzakta 3 mermide öldürüyor. İsabet oranı da digeri gibi çok yüksek Atış hızı biraz daha yüksek ve bipodu olduğundan silahı bir yere sabitleyip ateş ettiğinde nerdeyse hiç sekmiyor. Ancak silah 10 mermi kapasiteli olduğu, üstten mermi doldurmalı olduğu ve mermi doldurmanın uzun sürmesi nedeniyle selbstlader M1916 nişancıyı tercih ediyorum. Tabi mermi kapasitesi ve doldurma olayı sorun değilse mondragon tercih edilebilir.

• Arkadaşlar bende dün gece oyunu alıp aranıza katıldım ve sabah oyuna girdim server inanılmaz boştu fetihte 10-10 kişi zor vardı ve server seç bölümünde 1 server var bu kadar boş muydu serverlar daha yenidi çıkmadan bu kadar oyuncu azalmaz bence sorun nedir ?

• Arkadaşlar bu gemilerde 1. Silah olarak dürbün gbi bir şey var ne işe yarıyor?

• efege kullanıcısına yanıt
    Sağ tuşa bas zoom yap ve düşmanın kalabalık olduğunu düşündüğün bir yere noktayı sabitleyip sol tuşa bas. Havan saldırısı gerçekleşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryomancer

quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Medic'te hangi silahı kullanıyorsunuz arkadaşlar en iyi kullanabilecek silahı hangisi ?

Selbstlader M1916 nişancı en beğendiğim sıhhiye silahıdır. Yakında ve uzakta 3 mermide öldürüyor düşmanı. İsabet oranı oldukça yüksek ve 26 mermilik şarjörü var. Orta ve uzak mesafeler için çok etkili bir silahtır, rakip gözcü sınıflarını avlamada oldukça iyidir. Zayıf yönü ise yakın mesafe çarpışmada 225 atış hızına sahip olması nedeniyle biraz zayıf kalmasıdır. Bu yüzden Monte Grappa, Sina Çölü gibi geniş alanların bulunduğu ve siperlerin pek bulunmadığı haritalarda kullanım açısından oldukça iyidir. Yakınlaştırma oranını 2.5x yapman da silahı kullanmanı kolaylaştıracaktır, beğenmezsen başka oranlarda da deneyebilirsin.

Yakın mesafe çatışmada ise M1907SL tarayıcı kullanmanı öneririm. İsminden de anlaşıldığı gibi otomatik bir silahtır ve yakın mesafede 3 mermiyle düşmanı öldürebilirsin. Ancak selbstlader'a alışmış birisi olarak ben hep o silahı kullanıyorum sıhhiye sınıfında

Şimdi bir tane silah görevi yapıyorum ama adını unuttum akşam yazacağım.

• Şu oyuna 48lik fetih ve operasyon modu eklemediler ya yazıklar olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gün yine uçuyorum temalı görsel
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş bende ne zaman bir oyun oynasam kıllı dead oranı eşit oluyor.Hayatta da öyle halı saha maçına gidiyorum hep berabere bitiyor anlamadım gitti.

• sv ler neden bomboş oyun bitmiş resmen
    şimdide sv ler full oldu anlamadım ben bu oyundan bişey :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyayhan -- 10 Şubat 2018; 17:39:22 >
  • guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    Hocam sende bir sıkıntı var sanırım yoksa serverlar dolu yani. :)
  • Evet evet dolu sv ler :)

• Arkadaşlar ben yeni başladım oyuna, bir sorum var, oyun sonlarında her taraf tozlu sisli gibi bembeyaz oluyor bunun sebebi nedir?
  • Beyler acil yardımınız lazım konuma bakar mısınız lütfen?

https://forum.donanimhaber.com/bf1-multi-fps-sorunu-lutfen-yardim--131333833#131333833

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.