Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1338. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de heavy tank ın diğer skini bekliyorum. 10000 hurda tastamam bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fan yapımı ışıklandırma bu. Gündüz sinematiğinin üstünde oynayıp görsel yapılmış ama yapan güzel yapmış koysalar tutulur baya.

• https://www.youtube.com/watch?v=x6MxUUUaVoY&t=111s

• Silah çok iyi kullanamıyorsundur.
  • Şuan oyunda sıkıntı mı var ? Giremiyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

Şuan oyunda sıkıntı mı var ? Giremiyorum da

Yok.

• + bende sorun olduğunu düşünüyorum. Bazen işlemiyor.
  • An itibariyle Ryzen 3 1200 öldü bu oyun için. 1050ti + 1200 de premium maplerde dahil acayip bottleneck oluyor. 1050TI ın GPU kullanımının %50 lere kadar düştüğünü gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagesa

Origin indirimleri başlamış BF1 Revolution almayı düşünüyorum, fps türü oyunlara bayağı ilgim var, değer mi?

Revolution, premium pass'ı da içeriyor değil mi?

sizce premium pass mı revolution mu?

biri 14,99 euro, diğeri 23,99 euro
  • Yeni açılan Sniper tüfeklerini açamıyorum acaba karakteri hangi sniper silahına benziyor ve tavsiye eder misiniz ? Multikill ile uğraşmaktan yoruldum ve soğudum kısa bir yolu olsa bile açmayacağım, Russian Sniper 1985 den iyi değillerse. ( Recon olduğum vakit uzun mesafe oynuyorum )

Yeni silahlardan Medic ve Support silahı mehh idare eder, Assault silahı ise facia bana göre İnsanın senin ben pıt pıt sıkışına.. diyesi geliyor kullanırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 22 Aralık 2017; 19:53:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Origin indirimleri başlamış BF1 Revolution almayı düşünüyorum, fps türü oyunlara bayağı ilgim var, değer mi?

Ana oyun varmı sende eğer var ise premium pass al yoksa revolution al.

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Yeni açılan Sniper tüfeklerini açamıyorum acaba karakteri hangi sniper silahına benziyor ve tavsiye eder misiniz ? Multikill ile uğraşmaktan yoruldum ve soğudum kısa bir yolu olsa bile açmayacağım, Russian Sniper 1985 den iyi değillerse. ( Recon olduğum vakit uzun mesafe oynuyorum )

Yeni silahlardan Medic ve Support silahı mehh idare eder, Assault silahı ise facia bana göre İnsanın senin ben pıt pıt sıkışına.. diyesi geliyor kullanırken.

Uzun mesafe seviyorsan uzak dur yeni sniper lardan. Martini henry nin hızlı hali düşün arisaka yı mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Ana oyun varmı sende eğer var ise premium pass al yoksa revolution al.

Ana oyun var dostum, teşekkürler yorum için
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaslar ben 44.90'a premium pass aldim canakkale cephesi icin ama adamlar beni desiyor. Cunku hep yeni silahlari var. Bana neden duzgun silahlar cikmadi. Premium pass aldim. Sadece kaplama falan cikti duzgun silahim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Arkadaslar ben 44.90'a premium pass aldim canakkale cephesi icin ama adamlar beni desiyor. Cunku hep yeni silahlari var. Bana neden duzgun silahlar cikmadi. Premium pass aldim. Sadece kaplama falan cikti duzgun silahim yok.

silahları premium sahibi olunca direk gelmiyor.Görevlerini yapa yapa kendin açıyorsun
  • İnşallah bir sonraki oyun WW2 olur.
    Şuanki grafiklerin gelişmiş hali ile,özelleştirilebilir silahllar ve araçlar ile efsane olabilir.Sherman tankı felan özelleştirip sürmek dehşet keyif verir,umarım harita tasarımları BF1 tarzı güzel olur.

• Origin üzerinden al VPN veya DNS kullanma olmuyorsa bir süre sonra al bendede oldu hatta herdenememde 1 tl kestiler sonra verdiler 4x1 TL mi :)) ininal çalışıyo originde sıkıntılı olsada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    41. leveldeyim. Nasıl acacaz arkadad 100de falan mi :)

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Söylediler bir sonraki oyun ww2 olmayacak diye

• 
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.