Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke ilk DLC In The Name of The Tsar olsaydı, karlı haritalar farklılık yaratıcak ama eylüle daha çok var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

ARkadaşlar oyunu satın aldım isteyen arkadaşlar ekleyebilirler
    Origin İD: ownerplus25
    Bu arada yaşım 28 yaşıt arkadaşlar varsa oynayan katılabilirim

Oyunu nereden satın aldınız hocam bende almayı düşünüyorum.
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    yeni silahlar gelsin biraz degisiklik olsun smle yerini tutmuyor hicbiri ama can sikintisi degistiririz
  • Yardım edin arkadaşlar oyunu 4 gün önce aldım single ı bitirdim çok multiplayer oynuyorum 29 level oldum bile ancak kazanamıyorum son 20 maçı abartmıyorum kaybetmişizdir kazanma oranım %20 ye kadar düştü halbuki ortalama bir oyuncuyum 250 saat bf4 oynamam var onda kazanma oranım %55 ancak burada neden böyle bilmiyorum.Yardımcı olabilecek var mı ?
  • Berkan1011 B kullanıcısına yanıt
    o biraz sans acikcasi ben takim degistirmem, nerde girersem orada oynuyorum benimde %52 lerde. Dusun genel olarak her el liderim bide sans bence biraz takima iyi oyuncular dusmesi lazim
  • Valla hocam 20 el üst üste kaybetmek şanstan biraz daha ötesi sanki :( Şimdi el attım ama bu sefer karşı takıma geçtim allaha şükür kazanabildik.Cidden insanın aşırı derecede sinirini bozuyor.
  • eaplay gelmiş rus haritaları cteye de bu akşam gelebilir rus haritası silahlar tanklar
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 12 Haziran 2017; 19:6:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkan1011

Yardım edin arkadaşlar oyunu 4 gün önce aldım single ı bitirdim çok multiplayer oynuyorum 29 level oldum bile ancak kazanamıyorum son 20 maçı abartmıyorum kaybetmişizdir kazanma oranım %20 ye kadar düştü halbuki ortalama bir oyuncuyum 250 saat bf4 oynamam var onda kazanma oranım %55 ancak burada neden böyle bilmiyorum.Yardımcı olabilecek var mı ?

Verdun haritası operasyon müdafaya gir tamamdır,20 oyunda. 18 i ni kazanaksınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

eaplay gelmiş rus haritaları cteye de bu akşam gelebilir rus haritası silahlar tanklar
    https://pbs.twimg.com/media/DCIIpYwXsAAFyAK.jpg:large

9 gb yapıştırır. Yine ea bize cte de.

• Arkadaşlar deluxe alacağım ama ilerideki dlcleri bende alabilir miyim.
    şimdi bakıyorum da standart ile deluze çok bi fark yok
  • standart aldım dostlar 94 tl ile aranızdayım
  • patren kullanıcısına yanıt
    Gelsinde oynayalım şuan için ara vermiştim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

Arkadaşlar deluxe alacağım ama ilerideki dlcleri bende alabilir miyim.

deluxe çok gerekli değil standart alabilirsiniz.Sonra üzerine bir de premium alırsınız olur.Dlcleri tek tek almak pahalıya kaçar,ayrıca premium'un başka ayrıcalıkları da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

Arkadaşlar deluxe alacağım ama ilerideki dlcleri bende alabilir miyim.

deluxe çok gerekli değil standart alabilirsiniz.Sonra üzerine bir de premium alırsınız olur.Dlcleri tek tek almak pahalıya kaçar,ayrıca premium'un başka ayrıcalıkları da var

sağolun.standart aldım şuan initor
  • üst üste 5 maç daha kaybederek kazanma oranım %20 ye düşmüş durumda.Son oyunu bütün bayrakları verip 373'e 1000 kaybettik.Hadi sorun bende desem 32 kişilik takımlar var nasıl oluyor anlamadım gitti oyunda mı sorun var ?
  • Arkadaslar bu kodomanlar serverinin hali nedir?
    Damage %50 fln heralde
    kafadan vurmayinca ölmuyor
    Eskiden hardcore server vardi ne guzel vurunca ilk mermide gidiodu
    Cod a cevirmisler oyunu beynim yandi kos kos öl kos kos öl
    Takim 1.Cisinin 17 kill yaptigina sahit oldum
    30 dkda 17 kill ha?
    Kodomanlar serveri gercekdisi sacma olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

Arkadaslar bu kodomanlar serverinin hali nedir?
    Damage %50 fln heralde
    kafadan vurmayinca ölmuyor
    Eskiden hardcore server vardi ne guzel vurunca ilk mermide gidiodu
    Cod a cevirmisler oyunu beynim yandi kos kos öl kos kos öl
    Takim 1.Cisinin 17 kill yaptigina sahit oldum
    30 dkda 17 kill ha?
    Kodomanlar serveri gercekdisi sacma olmus

Şuan normal serverlarda aynı ,sniper ile kafadan tek atıyor,swet spot denilen silaha göre değişen tek atma mesafesini tutturman lazım.Yoksa gövdeye tek atmaz silahına göre değişir.

• Aekadaişar Hardcore server var mı şu anda?

+

1 sorum daha olacak. Ben şimdi arkadaşımın origin hesabından oynuyorum. Kendim ayrıca key alacağım. Fakat tekrar 50gb download yapmam gerekıyor mu ? direk oyun dosyaları uzerınden key tanımlayabiliyor muyum. Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim
  • Ne yaptıysam olmuyor kimsede bu hatanın çözümü internette bir formülü yok yardım lütfenBattlefield 1 (2016) [ANA KONU]
    ok tıklanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunsubutay

Ne yaptıysam olmuyor kimsede bu hatanın çözümü internette bir formülü yok yardım lütfenBattlefield 1 (2016) [ANA KONU]
    ok tıklanmıyor

Aynısı oyunu ilk açtığımda çıkmıştı tamam dedim oldu ,bir sorun değil o seni bilgilendiriyor.

• 
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.