Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bir kaç şey sormak istiyorum. Eski bir bf oyuncusu değilim yıllarca cod oynayım codun hali de ortada. Bf1 çok hoşuma gitti aldım. Fakat oyunun bence bir devamlılık sorunu var. 60 lvl oldum çok güzel bir oyun fakat sürekli oynamak için bir neden yok. Arada girip 2 3 oyun oynayıp çıkıyorum. Bu kadar eğlenceli bir oyun 5 kişilik bir competitive modu olsa. Bf nin orjinal savaş dinamiklerini bozmadan bir mod yapılamaz mı?

Farklı bir rank sistemi gelse online canlanmaz mı acaba? Yoksa bf oyun mekanikleri bunu karşılamaz mı?
    Oyunda chatengine ile bile hack yapılabiliyor. Oyuna hack bulmanız 10 dakikanızı alır. Bu sizin canınızı sıkmıyor mu. Emek verip oynuyoruz o kadar para veriyoruz adamlar kaşıda hile açıp oyuyor. Koskoca DİCE bunu engelleyemiyor mu ben anlayamıyorum. Yada kimse umursamıyor mu?

Yıllardır bekliyorum ubisoft, Activision, Ea tarafından her hangi bir fps serisine cs go tarzında bir konseptle bir oyun yapmalarını. Cod 2 cs go tarzı bir konspeptle gelse iyi eklemeler güncellemeler kasalar silahlar derken alır da yürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FexeLL -- 11 Haziran 2017; 3:44:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FexeLL

Merhabalar bir kaç şey sormak istiyorum. Eski bir bf oyuncusu değilim yıllarca cod oynayım codun hali de ortada. Bf1 çok hoşuma gitti aldım. Fakat oyunun bence bir devamlılık sorunu var. 60 lvl oldum çok güzel bir oyun fakat sürekli oynamak için bir neden yok. Arada girip 2 3 oyun oynayıp çıkıyorum. Bu kadar eğlenceli bir oyun 5 kişilik bir competitive modu olsa. Bf nin orjinal savaş dinamiklerini bozmadan bir mod yapılamaz mı?

Farklı bir rank sistemi gelse online canlanmaz mı acaba? Yoksa bf oyun mekanikleri bunu karşılamaz mı?
    Oyunda chatengine ile bile hack yapılabiliyor. Oyuna hack bulmanız 10 dakikanızı alır. Bu sizin canınızı sıkmıyor mu. Emek verip oynuyoruz o kadar para veriyoruz adamlar kaşıda hile açıp oyuyor. Koskoca DİCE bunu engelleyemiyor mu ben anlayamıyorum. Yada kimse umursamıyor mu?

Yıllardır bekliyorum ubisoft, Activision, Ea tarafından her hangi bir fps serisine cs go tarzında bir konseptle bir oyun yapmalarını. Cod 2 cs go tarzı bir konspeptle gelse iyi eklemeler güncellemeler kasalar silahlar derken alır da yürür.

Birebir katiliyorum su atmosfere yazik oluyor resmen. Oyun ne kadar guzel olsa da rekabetci bir mod olmayinca insanin girip oynayasi gelmiyor kazansanda kaybetsende bir sey fark etmiyor o yuzden oyundan alinan zevk cok buyuk olcude dusuyor.

Yalniz ea play de onumuzdeki sene competitive gelecek dedi yanlis anlamadiysam adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FexeLL kullanıcısına yanıt
    rekabetçi yapı eylül gibi gelcek büyük ihtimal herkesin bir ligi olcak yeteneğe göre
    ayrıca hile konusundaki görüşlerine katılmıyorum oyun zaten 60 dolar bana hile ayda 1 kez geliyor
  • Ya bu attığının düşmana işlemesi çok sık olmaya başladı,neredeyse her oyun oluyor. Oyundan gir çık yapmaınca da düzelmiyor. Exp i çöp ediyorum. Var mı düzeltebilen?
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sistemde windows 7 kullanmak olur mu hiç. Windows 10 kullan daha performans alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Propranolol

Ya bu attığının düşmana işlemesi çok sık olmaya başladı,neredeyse her oyun oluyor. Oyundan gir çık yapmaınca da düzelmiyor. Exp i çöp ediyorum. Var mı düzeltebilen?

ben de denk gelmeye başladım bu aralar. 2 tane hs attığım adam ölmedi. sinirlendim çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

quote:

Orijinalden alıntı: Propranolol

Ya bu attığının düşmana işlemesi çok sık olmaya başladı,neredeyse her oyun oluyor. Oyundan gir çık yapmaınca da düzelmiyor. Exp i çöp ediyorum. Var mı düzeltebilen?

ben de denk gelmeye başladım bu aralar. 2 tane hs attığım adam ölmedi. sinirlendim çıktım.

Bu sorun bende de var. Neredeyse 2 haritada 1 oluyor. Serverdan çıkıp girince düzeliyor. Umarım en kısa sürede düzeltirler şu saçma sorunu
  • Selam bf1 almak istiyorum şuan kendi sitesinde indirimde 100 tl civarı. Alınır mı yoksa çok daha fazla indirime girer mi yakın zamanda?
  • Beyler selam, normal BF1 e premium pass alınca Lawrance of Arabia eklentisi de gelir mi? Yoksa Deluxe versiyon mu almak lazımdı başta?
  • Birde Türkçe olarak izleyelim şu tanıtım videosunu
    Battlefield 1 In the Name of the Tsar Resmi Tanıtım Videosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Beyler selam, normal BF1 e premium pass alınca Lawrance of Arabia eklentisi de gelir mi? Yoksa Deluxe versiyon mu almak lazımdı başta?

deluxe şart

• Arkadaşlar kore originden alırken kredi kartıyla sorun yaşayan var mı ben satın alamıyorum şuan
  • Trial versiyonu indiriyorum. Biraz öncede dayanamayıp denemeden satın aldım. Tekrar indirmeme gerek yok değil mi?
  • ARkadaşlar oyunu satın aldım isteyen arkadaşlar ekleyebilirler
    Origin İD: ownerplus25
    Bu arada yaşım 28 yaşıt arkadaşlar varsa oynayan katılabilirim
  • Bu adamların trailer yapmakta üstüne yok. Cidden çok iyi pazarlıyorlar oyunu ve ek paketleri.
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam trial da zaten full oyun dosyalarından oluşuyor. Sadece gerektiğinde oyunu update edecektir. Direkt oynamaya başlarsınız.
  • Temmuz diyorlardı karlı haritalar için eylül olmuş yuh bune ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Temmuz diyorlardı karlı haritalar için eylül olmuş yuh bune ya

eylül nedir çok uzun bir süre artık oyun içinde değişik challengelar deniyorum farklı ekipmanlarla oyun süresini uztmak için
  • Trailer'da gösterilen rifle Mosin Nagant'mış. Rus yapımı silahlar başarılı oluyor. Umarım oyuna da iyi şekilde aktarılır.
  • 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.