Şimdi Ara

Battle.net Türk Lirası Desteği Geldi (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.121
Cevap
11
Favori
100.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyuncuların isteklerini yapacaklarını söylediler.

fakat

O istekler hiç bir zaman bitmeyecek yapılanlar olsa bile.

Yani bu saatten sonra Ne Blizzard'ın ne de Microsoft'un yapabileceği olay yok.

Mevcut oynamak isteyenlerin ne istediklerine eninde ya da sonunda geri dönecekler.

"Oyuncuların" değil "oynamak isteyenlerin".İkisi arasında dağlar kadar fark var Türkiye 'de ise hayat tamamen şimdiki şu anda içinde olduğumuz itibari ile bitmiştir ne oyunculuğundan ne de WoW oyunculuğundan bahsedebiliriz

Türkiye de WoW 20-30 TL ya da çok uygun fiyatlı başka hiç bir ücret ödemeden Game Pass gibi bir sistem gelmediği sürece asla gözle görülür bir artış ben beklemiyorum ki böyle bile olsa bu kitlenin yarısı farm amaçlı gelecektir.

Türkiye de yaşayan bizleri çok kötü günler bekliyor (vaziyet alın ortalık karışacak) bu kötü günlerin ben 10 sene felan sürebileceğini düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun.

WoW ile bir bakıma bunları görmezden gelmemize yarıyor iyi mi kötü mü oluyor bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 24 Mayıs 2022; 12:50:5 >

• Zaris kullanıcısına yanıt

Bu gün denedim de bölmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guneyayhan G kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler, bazen öder ödemez taksitlendirme seçeneği çıkmıyor, günler sonra çıkabiliyor sanırım provizyon vs. bekliyor. Sonraki günlerde de kontrol etme şansınız olur mu acaba?

• mczaga kullanıcısına yanıt
    İşin ticari boyutunu ve Türkiye konusunu bir kenara koyarsak (eh bir koyalım)
    Aslında blizzard hep fanservis içerikler sundu bize. Oyunda ki çoğu şey fanservis di bana göre.
    Blizzard fanları oyunu aslında bu hale getirdi de bir bakıma.
    Uzuun zamandır forumlarını ve oyun içeriğini takip edip sonrasında bunu diyorum.
    Yani demek istediğim; oyuncu topluluğu belirledi oyunu. Patch bazında, diğer oyunlarında da bu geçerli.
    ---------------
    Gelelim store bazina. Yanlışım yoksa şuan yeni paket preorder yapılamıyor. Yani koymadı blizz.
    Benim tahminim. Oyunun base sürümü ücretsiz olabilir. Diğer sürümler yine aynı devam eder.
    Ayrıca satın alım öncesi, Xbox insider notlarında oyunun tüm sürümünü ( bütün paket satılan koleksiyon sürümünün) code kısmında görüldü. Ayrıca geliştirici ekip yine satın alım haberi öncesinde oyunun gamepad desteği konusunda çalışma yaptığı yönünde blue post var.
    Benim tüm bunlardan çıkarımim. Oyun Xbox series x , s , one nesline gelecek.
    Base sürümler game pass e gelecek ( MS çatısı altındaki tüm oyunlar kalıcı olarak game pass servisindedir her zaman)
    Abonelik konusunda ise game pass sahibi olan herkes oyuna erişebilecek ayrıca token ve oyunun abonelik hizmeti de duracak. İsteyen istediği gibi devam edecek.
    Bunlar benim kişisel tahminim. İleride çıkarsa hatırlatırım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Zaris kullanıcısına yanıt

Provizyonda değil şuan ama tabi tekrar bakar haber veririm

• aschil kullanıcısına yanıt

12 Haziranda XBox Showcase varmış belki orada duyurusu yapılır.

Hiçbir şey de çıkmayabilir. Beklenti içinde olmayın. En fazla cod serisi game pass olur.

• Firemaw sunucusunda oynuyorum TBC. 40 lvl ally puanlık. Birlikte oynamak isteyen olursa tag ı bırakayım buraya Loradona#2478

• Mobilde ve PC de Heartstone oynayan arkadaşlara bir sorum olacaktı;

Heartstone sanırım google playde daha düşük kurdan alıyordu bu olaydan önce, şimdi bir paket almak istediğiniz zaman eskiden aldığı kurdan mı veriyor yoksa b.net kuru üzerinden mi veriyor? Yoksa şu an bile mobilde almak istediğinizde daha ucuza gelirken, PC de bu kur ile daha mı pahalıya geliyor?

Bunu sorma sebebim diablo immortal. Bayağı bir saracağım DI'a ve her battle passi satın almayı düşünüyorum, wow tokenlarımı balance a atsam mı diye düşünüyorum, belki google playden kur daha ucuz alırsa diye de atmak istemiyorum, bir gün wow'a dönerken kullanırım game time olarak.

Arada bir fark yoksa artık atacağım çünkü, teşekkürler!

• Bethsd. öncesinde anlaşma tamamlanmadan doom serisi falan eklemişlerdi.
    Anlaşma sonrasında Xbox etkinliğinde tüm oyunları eklediler.

• altında bir resim daha atılmış daha da zamlanmış görünüyor playstoreda galiba artık.

üzücü :(

• ya bu ne arkadaş herşey pahalı

• WIPERRANTAN kullanıcısına yanıt

Türkiye şu anda çöktü

Hepimizin şu saatten sonra hayırlısı

Venezüela Arjantin ve bilimum bu tip çöken batan sistemlerin yaşadıklarını yaşıyoruz.

Demiştim. 1 aya kalmaz dünyada en ucuz bizde olacak. YTD

• 149 TL'ye çok pahalı diyenler, bizi blizzard köpeği olmakla itham eden dostlar, neredesiniz acaba? Ulan bir bira 31-32 birim olmuş, vereceği keyif maksimum 30-40 dakika.

• Wessaur. kullanıcısına yanıt

Onlar sadece kendilerinin haklı olduğu yerdeler başka türlü asla ortaya çıkıp "evet bendim" demezler.

• Wotlk geldiğinde sadece gametime almak yeterli olacak mı? Uzun zamandır. oynamıyorum ama wotlk ya yükseldim tekrar oynamayı düşünüyorum..ama maliyeti ne olur kestiremedim.

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

Sadece time yeterli

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.