Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.574
Cevap
78
Favori
351.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • film guzeldi credit sahnesi bekledik gelmedi gorevli gelip baska sahne yok dedi gulduk ciktik soyle olmasaydi boyle olsaydı dedigim yerler oldu ama genel olarak ne vasat ne de cok cok guzel bir filmdi bence ortalamanin biraz ustuydu affleck guzel batman olmus gal gadot yerine baskasi olabilirdi bence
    bi de filmi izleyenler bi bakabilir mi

batman ww dan aldigi aletin sifresini çözerken uyuya kaliyo sonra gelecegi mi görüyor rüyasında yoksa geleceği mi gosteriyorlae anlamadim gosterdilerse flash in gelmesi mi ruyaydi yoksa gercekten mi geldi orda tam o havayi vermediler galiba cunku tam anladim hangisi oldugunu gelecegi gosterdikten sonra flash geçmişe geldi herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film hakkında yorumum.

Beğenmedim hüsran. Görsel açıdan yapılan eleştiriler hariç bütün eleştirilere sonuna kadar katılıyorum. Anne muhabbeti, Sahneler arası aşırı kopukluk, Reklam Reklam Reklam ve Reklam, Doomsday'in gösterilip heyecanın kaçırılması ve dövüş sahnelerinin aslında %80'nin fragmanlarda bize gösterilmiş olması Batman ve Kabusları ayrıca filmin sonu Superman'in ölmesi ama dur sonra dirilmesi bırak diriltme sonu süprizli bitsin.

DC Sinematik evreni'nin temelleri atılmaya çalışılmış hatta justice league'nin uzun fragmanı gibi bi nevi geçiş filmi.

adettendir 5/10
  • 15:00 daki altyazılı olana giricem büyük umutlarla gidiyorum

• film gayet iyiydi bu kadar eleştiren ne bekliyordu acaba.
  • Filmden geldim. Film pazarlama harikası.

Sanatsal bir gram bir şey yok. Marvelin ekmeğini yiyor.

Yani bence çöp, çerezlik bir film.

Popüler kültürün geldiği son nokta
  • -Bu filmle beraber tarihteki en iyi batman ve en iyi bruce wayne'i göreceksiniz.
    -Hikayede ufak tefek kopukluklar olmuş olabilir zira bu başlangıç filmi değil başlangıcında başlangıcı.
    -Ağustosta ki SS filmi ile beraber bu filmde akıllarda kalan bazı soru işaretlerine cevap bulacaksınız.
    -JL ile beraber tüm karakterler için ayrı filmler çekilecek.

Not:JL ve Dc tarihini bilmeyenler muhtemelen filmi beğenmeyeceklerdir.
  • Arkadaşlar imax 3d izleyen varsa film çok karanlık oluyor mu? Gitmeye değer mi?
  • normalde yarın 21.00 imax gidiyorduk aksilik cıktı önümüzdeki hafta gidicem pek dolanmayalım buralarda spolier yemiyelim
  • Normal sinemada çok karanlık oluyor 3 boyutlu filmler bi de altyazı çekilmez oluyor . Türkçe giden var mı çok sırıtıyor mu konuşmalar yoksa iyi mi?

• bu aksam 21:30da gidiyorum tam salonun ortasında 1 kisilik bosluk vardı o bileti aldım
    yorumları paylasacagım
  • imdb 7.7 olmuş.. git gide düşüyor..
  • Imax karanlık falan değildi, gayet düzgündü görüntü

• Pandorya 18.00 seansindayim.

• İlk yarı berbat ikinci yarı idare eder 6/10

• Devian kullanıcısına yanıt
    ya kardeşim cocukmusun imdb puanını takmassın kafayı rahatsızmısınız yaa puanla mı hareket edilir puan puan hayret birşey yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 25 Mart 2016; 14:42:03 >
  • "Büyük beklentiler büyük hayal kırıklığına yol açar"

Sanırım filmi begenmeyenlerin sorunu bu..

Ben beğendim ama film çok hızlı aktarılıyor seyirciye..

• İnsanlar bir garip gerçekten hayır tamam eksikler var sahne geçişleri falan hızlı ona lafım yok ama film kesinlikle kötü değil hatta o kadar olumsuz eleştirilerden sonra beklediğimden çok daha iyiydi

• Kanka beraber gideriz o kadar kötü mü ya

• quote:

Orijinalden alıntı: gassal89

ya kardeşim cocukmusun imdb puanını takmassın kafayı rahatsızmısınız yaa puanla mı hareket edilir puan puan hayret birşey yaa

al o zaman rotten t. daki eleştirmen yorumlarına bak...

http://www.rottentomatoes.com/m/batman_v_superman_dawn_of_justice/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Kanka beraber gideriz o kadar kötü mü ya

Beklentinin çok altında aksiyon sadece son 20 dakika

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.