Şimdi Ara

BATMAN: ARKHAM ORIGINS (PS3, XBOX360, WiiU) ARKHAM ORIGINS: BLACKGATE (PSVITA, 3DS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
2.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cılkı çıkmış diyenlere neye göre diyor! Sanki adamlar her sene Batman oyunu çıkartıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Cılkı çıkmış diyenlere neye göre diyor! Sanki adamlar her sene Batman oyunu çıkartıyor.

Ben de anlamadım açıkçası, her sene tamamen aynı piyasaya sürülen Call of Duty oyunlarından bıkmıyor arkadaşlar, şimdiye dek yapılan en iyi süper kahraman oyunu serisi için cılkı çıkmış diyorlar =)
  • yeni nesilde rs yapacak nasıl olsa bu oyunda kapanıs için güzel oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada oyun dünyası Arkham City'nin 2 katı olacak ve üzücü bir şekilde Batwing bizim kontrolümüzde olmayacakmış, hızlı ulaşım için kullanabileceğimiz bir araç; şöyle ki haritanın belli bir bölgesine gitmesi komutunu verebiliyoruz ve oraya fast-travel yapabiliyoruz. Büyük ihtimalle Batmobile de olmayacaktır.
  • SS'ler şahane. Gelsin oynarız.
  • Black Mask çok iyi duruyor, çizgi romandaki havasını harika aktarmışlar.
  • col sürüm arayısına girerim eger blackmask figürü olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

col sürüm arayısına girerim eger blackmask figürü olursa

Umarım yine Batman figürü koymazlar, Kotabukiya'nın figürü gayet yeterli, Arkham Asylum'da da kocaman Batarang vardı.. Gerçi Black Mask / Deathstroke ve Batman'in karşı karşıya geldiği bir diorama da fevakaladenin fevkiinde olur =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

col sürüm arayısına girerim eger blackmask figürü olursa

Umarım yine Batman figürü koymazlar, Kotabukiya'nın figürü gayet yeterli, Arkham Asylum'da da kocaman Batarang vardı.. Gerçi Black Mask / Deathstroke ve Batman'in karşı karşıya geldiği bir diorama da fevakaladenin fevkiinde olur =)

blackmask isteruk

• Harika ya Çizgi film -roman- karakterlerinden oyunlarıyla da efsaneleşmiş tek karaktersin BAT
  • Yavaş gelsin yav Beyond Two Souls, Gta V filan var. Para yetmiyor lan

• Bir şeyi de beğenseniz artık. Cıvkı çıkmışmış. Sanki yeni IP yaratmak kolaymış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozluk1903

Bunun da cıvkı çıktı.

Şaka mısın sen?
  • Rocksteady yapmıyor. Buna göre bi smile vardı ama neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Bunun da cıvkı çıktı.

Şaka mısın sen?

Hayır haklı bir sebeple söylüyorum.Ilk Batman oyunlarını deli gibi oynardım.Film ile atmosfer çok iyi birbirine ayak uydurmuştu.Fakat arkhamdan sonra kararım değişti.Birçok kişinin aksine oyunu beğenemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun gelmeden blackmask olan bir kaç comic okumak lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Bunun da cıvkı çıktı.

Şaka mısın sen?

Hayır haklı bir sebeple söylüyorum.Ilk Batman oyunlarını deli gibi oynardım.Film ile atmosfer çok iyi birbirine ayak uydurmuştu.Fakat arkhamdan sonra kararım değişti.Birçok kişinin aksine oyunu beğenemedim.

Hangi Batman oyunları acaba bunlar?

Çizgi romana en çok yaklaşan ve detaya bu kadar önem veren bir süper kahraman oyunu daha yok.

• Şu oyunun ilki çıktığında hatırlıyorum da forumda dövüş dinamiklerine aşık olmayan adam yoktu. Efsane olmuştu resmen ve bende ilk oynadığımda nasıl bu kadar iyi ve gerçekçi dövüş sistemi olabilir diye düşündüm bu zamana kadar niye yapılmadı diye söylenmiştim.

Düşmanların ölüm tarzları ne kadar komik gözüksede Spider-Man, Captain America, Thor, Green Lantern gibi oyunları edinip bitirmiş birisi olarak Batman bu ve bunun gibi oyunlar arasında çok çok iyi kalıyor. Konusu bile saçma sapan olsun sırf oynanabirliğinin güzelliği için bile oynanır.
  • Rocksteady PS2'deki Urban Chaos oyununun yapımcısıydı. Ortalama üzeri iyi bir oyundu.
    Ama kimse Batman kadar iyi bir oyun çıkaracaklarını düşünmedi. Çoğu siteden 95 minimum not alıp en büyük goty adaylarından biri olurken, ki daha 2. oyunu.
    Cıvkı çıktı demek ne kadar doğru tartışılır. Benim oyundan tek şikayetim tüm düşmanlarla ufakta olsa karşılaşmak oldu.
    Bir Two-Face, bir Mr. Freeze, bir Mad Hatter bu kadar kolay alt edilip, tek bir oyunda konu edilebilecek Villain'larken, oyunda çok da fazla ağırlıkları yoktu maalesef.
  • Gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor, GameInformer yine Warner Montreal'in geliştirdiği Batman Arkham Origins: Blackgate'i duyurdu. Oyun 2.5D platform şeklinde olacak, Metroid tarzı bir oynanış sunuyor ve PlayStation VITA'ya özel olarak geliyor.

BATMAN: ARKHAM ORIGINS (PS3, XBOX360, WiiU) ARKHAM ORIGINS: BLACKGATE (PSVITA, 3DS)
     BATMAN: ARKHAM ORIGINS (PS3, XBOX360, WiiU) ARKHAM ORIGINS: BLACKGATE (PSVITA, 3DS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 12 Nisan 2013; 15:11:16 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.