Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins, Appstore'daki yerini aldı

47
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Batman: Arkham Origins, Appstore'daki yerini aldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3930 Mesaj

Geçtiğimiz hafta duyurusu yapılan Batman: Arkham Origins'in mobil oyunu Appstore'daki yerini aldı. 

Nether Realm ve Warner Bros. işbirliğiyle geliştirilen yapım, Batman Arkham City Lockdown'da da olduğu gibi "Infinity Blade" benzeri bir oynanış sunuyor. Black Mask tarafından başına yüklü miktarda ödül konulan Batman'in Bane, Copperhead ve Deadshot gibi azılı suçlulara karşı verdiği mücadeleyi konu alan yapım, 25 Ekim'de yayınlanacak PC ve konsol sürümüyle aynı hikayeyi işliyor. 

Kaliteli grafikleriyle dikkatleri üzerine çeken yapımda yeni kombolar, kostümler ve yükseltmeler mobil oyuncuları bekliyor. Yakın bir zaman içerisinde Android versiyonunun da yayınlanmasını beklediğimiz Batman: Arkham Origins'in iOS versiyonuna aşağıdaki Appstore bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

|
    |

• Yarbay
    2630 Mesaj
    ne çabuk
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    Ücretsiz olmasi enteresan.
    Apple Airpods
    2016 BMW 116D Joy Plus
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj
    Buda iOS farkı olsa gerek
    |
    |
  • Yarbay
    2861 Mesaj
    Gene mi ilk ios bu nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İnfinity Blade tarzı bi oyun demişsiniz ama dandroidciler onu bile oynayamadılar virüs store'larında yok çünkü yazık bu oyunda ilk ios a geldi :D :D :D sonuç olarak İOS farkı ;)
  • Binbaşı
    1341 Mesaj
    Ücretsiz de fifa 14 gibi değildir umarım ?
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj
    Az evvel indirme tamamlandi.Biraz takildim,fena degil gibi.Yaninda sarjini tasiyan,korkmadan indirsin

ne la bu batman iosta, badland iosta limbo iosta

Orijinalden alıntı: kvothe6

harbiden ios farkı bi android kullanıcısı olarak söylüyorum. üstelik de bedava.

ne la bu batman iosta, badland iosta limbo iosta

s3 umden sogudum yemin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonLt -- 17 Ekim 2013; 21:36:45 >
    kesinlikle indirmeyin arkadaşlar sürekli bi sonraki adamı döv diye gidiyor çok sıkılırsınız hareketlerde sınırlı zaten şehirde dolaşma olayı yok tavsiye etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 17 Ekim 2013; 22:18:08 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    677 Mesaj
    yine mi önce ios diyorlar ne bekliyordun?.s
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    Ios market olarak cok iyi bu kabullenilmis bir gercek ama ios 7 anasını ağlattı sistemin. İ5 i4s i4 kasiyor. Hele i4 ler şu an ben tugla olarak görüyorum o yüzden android forever. Arayuz mükemmel. Hız mükemmel. Ekran mükemmel. Eh uygulamalar bir ay geç gelmiş nolucak. İoscular kasim kasım kasilan telefonlarında ne ara oynayacak oyunları (Allahın işine bak ios stabil android kasar derlerdi nasıl da işler tersine döndü. )
  • Yarbay
    7912 Mesaj
    Ücretli olmadan önce indirdim...Hesapta kalsın.Belki oynarım bi ara
    Donanım Tercihlerim ile Alakalı Tüm Deneyimlerim için PM Atabilirsiniz.
    Apple: iPhone XS Max | iPhone 7 | MacBook Pro 2017 | Mac Mini Time Capsule | Apple TV
    Sony : PlayStation 4 500 Million Edition
    DJI : Mavic ProDJI Osmo Mobile |
  • Yarbay
    7379 Mesaj
    Gerçekten iOS... iOS işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Komi -- 18 Ekim 2013; 0:10:24 >

Dostum yok oyle birsey. iPhone 4'de kasma olabilir fakat iPhone 5'de oyle bir sorun yok. Henuz yuklemedim ama yukleyen arkadaslarimin telefonlarina bakiyorum 4S'de gayet iyi calisiyor mesela.

yunusfurkanayse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700 | MSI B450 Tomahawk | Asus Rog Strix RTX 2060 | Ballistix 16GB 3200MHz | Cooler Master LC240E RGB | Sabrent Rocket Nvme 500 GB | Phanteks P350X | Thermaltake Smart 700W 80+ | MSI CF396 Curved
    Apple MacBook Air 13.3" | Apple iPhone X 64GB Space Gray
  • Binbaşı
    1198 Mesaj

1,5 yıl sonra...
    |
    |
    yasinadin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Do you think I am a hypocrite? Well, you should. I wouldn't disagree with you. The road to power is paved by hypocrisy, and casuelties. Never regret.
  • Binbaşı
    1580 Mesaj
    Bir oyunun bir sistemde önce çıkması o sistemin iyi olduğunu değil, şirketinin oyun yapımcısına daha fazla para verdiğini gösterir. Apple kullanan biri olarak söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 18 Ekim 2013; 0:48:11 >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.