Şimdi Ara

BATMAN:ARKHAM INSURGENCY|PS4 ANA KONU|İLK BİLGİLER GELDİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hay arkham'ına da batman'ine de. Yemin ederim en sevdiğim kahramandan soğudum lan. Tutan bir formülün suyunun suyunu çıkarmaya amma meraklılar. Oh valla. Aynı animasyonlarla oyna, grafikleri geliştir bir iki eklenti yap, olsun sana yeni oyun. Millet de ne meraklı aynı b.kun laciverdini görünce seviniyor. Bunların hepsi aynı oyun. Dlc gibi şeyler hacı. Ubi gibi bunlar da her sene bir arkham çıkaracaklar galiba.
  • Bu bilgileri güya sızdıran kişi oyunun 8 Mart'ta duyurulacağını söylemişti ama 8 martta Middle Earth : Shadow of War'ın gameplay videosu gösterilecek. Zaten çoğu kişi bu bilgilere inanmıyordu yalan olduğuda Shadow of War ile kanıtlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız Batman oyunları iyice sıkmaya başladı 4 oyun çıktı bu 5 olacak bir de yan oyun vardı onla birlikti 6 oyun olacak bence artık bitirsinler çünkü bir yerde sonra AC misali kabak tadı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Bu bilgileri güya sızdıran kişi oyunun 8 Mart'ta duyurulacağını söylemişti ama 8 martta Middle Earth : Shadow of War'ın gameplay videosu gösterilecek. Zaten çoğu kişi bu bilgilere inanmıyordu yalan olduğuda Shadow of War ile kanıtlandı.

Aynen bu söylenenler büyük ihtimalle yalan bilgiler.Zaten Batman serisinin 2 yapımcısı da yanlış hatırlamıyorsam seriyi bitirdiklerini,en azından uzun bir süre bir Batman oyunu çıkmayacağını açıklamıştı.8 Mart'ta duyurulacak oyun da Shadow of War olduğuna göre haber uydurma gibi.Ki olur da bilgiler doğruysa artık oyunda ciddi değişiklikler şart,yazılanlar da tatmin etmedi pek beni
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Hocam Arkham serisi bitmedi mi? Herkes Batman Beyond falan bekliyordu.

E3'e kadar bekleyelim bakalım Batman fanıyım ağa çok seviyorum ya. Elde değil sevmemek aslında.
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Yeni bir Batman oyununun yapım aşamasında olduğu hemen hemen kesin ama ne zaman duyurulacağı belli değil. 8 kasım için halen umut var diyorlar, duyuru resmindeki Wb logosu ile Shadow of War'ın Wb logosunun farklı olması gibi. Duyurudaki Wb logosu Arkham oyunlarındakiyle aynıymış ve 'Save the Date' cümlesi Arkham Origins duyurulmadan önce de kullanılmıştı.

Gerçi madem 8 kasım Middle Earth ile ilgili olacak, neden erkenden duyuruldu ki ? Hiç ilgi çekiciliği kalmadı o Save The Date 8 March yazısının. Sen git haftalar önceden duyuru tarihi ver, sonra duyuruyu erken yap, sonra da herkesin büyük beklenti içine girdiği o tarihtede gameplay videosu göstereceğim de.. Saçma geldi bana. O yüzden Batman duyurusu halen 8 Mart'a saklanıyor olabilir, öyle umuyorum. Ama büyük ihtimal uzun bir süre Yeni Arkham oyunu duyurusu göremeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 27 Şubat 2017; 21:47:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Yeni bir Batman oyununun yapım aşamasında olduğu hemen hemen kesin ama ne zaman duyurulacağı belli değil. 8 kasım için halen umut var diyorlar, duyuru resmindeki Wb logosu ile Shadow of War'ın Wb logosunun farklı olması gibi. Duyurudaki Wb logosu Arkham oyunlarındakiyle aynıymış ve 'Save the Date' cümlesi Arkham Origins duyurulmadan önce de kullanılmıştı.

Gerçi madem 8 kasım Middle Earth ile ilgili olacak, neden erkenden duyuruldu ki ? Hiç ilgi çekiciliği kalmadı o Save The Date 8 March yazısının. Sen git haftalar önceden duyuru tarihi ver, sonra duyuruyu erken yap, sonra da herkesin büyük beklenti içine girdiği o tarihtede gameplay videosu göstereceğim de.. Saçma geldi bana. O yüzden Batman duyurusu halen 8 Mart'a saklanıyor olabilir, öyle umuyorum. Ama büyük ihtimal uzun bir süre Yeni Arkham oyunu duyurusu göremeyeceğiz.

Batman duyurusu olursa büyük ihtimalle Arkham Origins Remastered çıkacak bence

• Arkham Knight spoileri icerir

Arkham Knight oyununun son bölümünde Joker olarak oynamistik. O anlar oyun hayatimda yasadigim en zevkli anlardi.

Cok zor biliyorum ama gunun birinde 'The Joker' oyununun çıkmasını dört gozle bekliyorum...

• Oyunu bekliyorum ama benim bilgisayar calistirmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkham dan başka bir şey bilmiyormu bu adamlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.