Şimdi Ara

BATMAN:ARKHAM INSURGENCY|PS4 ANA KONU|İLK BİLGİLER GELDİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BATMAN:ARKHAM INSURGENCY|PS4 ANA KONU|İLK BİLGİLER GELDİ!

İLK BİLGİLER
    1)WB Games Montréal'de yakın zamanda işten çıakrılması beklenen çalışanı tarafından yeni Batman oyunu sızdırıldı.

2)Çalışana göre;Oyun 8 Mart'ta duyurulacak.

3)Oyun,Arkham Origins'den 3 yıl sonrasını konu alıyor.

4)Batman: Arkham Knight oyunu ile aynı oyun motoruna sahip olan bu yeni Batman oyunu, 2014 senesinden beri geliştiriliyor.

5)Sızıntıların devamına göre bu yeni oyunun tam adı Batman: Arkham Insurgency olacak.

6)Sızıntıların devamına göre, oyun içerisinde sadece 1 adet oynanabilir bir karakter olmayacak.

7)Yeni oyun içerisinde hem Batman karakterini, hem de Robin olarak Dick Grayson karakterinin kontrolünü ele alabileceğiz.

8)Batman: Arkham Knight ileaynı harita boyutuna sahip olacak olan bu yeni oyun, harita üzerindeki birçok binaya da girmemize olanak sağlayacak.

9)Hikayesi ise;Blackgate ve Arkham Asylum bölgelerindeki hapishanelerde firarlar yaşanıyor ve Gotham şehrinin genelinde terörist saldırıları başlıyor. GCPD ise kontrolün tamamen kaybedildiği bölgeleri, erişime kapatıyor. Bu bölgeler, suç oranının en yüksek olduğu yerler ve tabii ki bizlerin adım atacağı yerler oluyor. The Batmobile ise senaryoya destek olmak için geri geliyor fakat biraz değişmiş bir şekilde. Mesela artık aracımızın savaş modu yok. Arabalı sahneler, genelde kovalama temelli görünüyor ve aracımızın bir cephaneliği de bulunuyor.

10) Duel oynanış modu da oyunda hala bulunuyor ve bu mod da değişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Mesela Dual Takedown özelliği tamamen oyundan kaldırıldı fakat bu kaldırılmanın yerine, yepyeni kombolar eklendi. Ayrıca dövüş mekaniği de yenilendi. Özellikle 1’e 1 dövüşlerde değiştirilen dövüş sisteminde, artık bir ritmde dövüşmemiz gerekecek. Tuşlara doğru zamanlarda basmamız, dövüşten galip ayrılmamıza olanak sağlayacak. Sırf bu mekaniğe ait bir yetenek ağacı da oyuna eklenmiş durumda tabii.

11)Owlman ve Court of Owls ise, bu dövüş sistemini üzerinde kullanacağımız düşmanlarımız olacak. Çünkü oyunun ana kötü karakterleri, onlar olacak. Oyundaki diğer kötüler ise, Maxie Zeus, Dollmaker, Killer Moth, Anarky, Two-Face, Blockbuster, Ventriloquist, Cornelius Stirk, Tweedledee & Tweedledum, Dusan al Ghul, Mad Monk, Dala ve Riddler ve tabiki JOKER.

12)BOSS kavgaları oyuna geri dönecek.

13)Çıkış tarihi için Kasım 2017 öngörülmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 27 Şubat 2017; 2:20:24 >

• Arkadaşlar haberi haberi uzun olduğundan mümkün olduğunca kısa notlar haline getireceğim birazdan
  • Bilgileri güncelledim arkadaşlar böyle daha güzel oldu,merakla bekliyoruz yeni Batman'ı
  • emretor23 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlar çok üst üste geliyor gibi biraz daha geç çıkarmayı düşünseler daha iyi olurdu.

• Arkham Knight'daki Batmobile olayını çok beğenmiştim fakat oyunun büyük kısmını kapladığı için eleştirilere sebep olmuştu genel olarak. Bence serinin en keyifli oyunuydu Arkham Knight, o kalibrede olursa her türlü oynanır.
  • Rocksteady yapmıyorsa beklentiyi çok yükseltmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarim gercektir. Joker istiyoruz Joker Joker ! Joker'i kesinlikle Mark Hamill seslendirmeli. Aksi taktirde kendi adima çok büyük hayal kırıklığına uğrarım.

• Batmobile ile gereksiz görevler olmasında başka şey istemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön koltuklardan kapalım buralar şenlenir
  • Beklemiyordum yeni bi Batman başlığı görünce heyecanla girdim konuya ve günün en güzel heberi oldu şuan benim için hayırlısı bakalım..

• İlginç haberler geliyor , ne kadar oyun o kadar iyi

• Boss savaşları olsun artık adam gibi, çöp arkham knight gibi olmaz umarım yazılanlara bakılırsa olmayacak.
  • Neogaf'a baktım fake diyorlar. Hadi bakalim...

• Geliyor gonlumun efendisi

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Kardes pek olmamas yazdıgın

• Nie

• Elim ayağım titredi.
  • Batmobile olayını dengelesinler bu sefer. Geçen sefer başlarda güzel gelmişti ama sonradan baymıştı. Onun dışında çok iyi oyundu Arkham Knight.

• Batman Oyunlarını Naughty Dog yapsa keşke...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.