Şimdi Ara

Batı sunucusu hakkında sorularım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu hakkında sormak istediğim bazı sorular var ve aynı zamanda görüş almak istiyorum.

Şimdi ben TR sunucusunda oynuyorum.İyi bir oyuncuyum fakat kendimi daha çok geliştirmem gerektiğini düşünüyorum. Dolayısıyla arkadaşlarıma oyunu benden iyi oynayanlara sorduğumda onlar bana "Batı sunucusuna" geç dediler.Yani Türkiye sunucusunda kendimi istediğim gibi geliştiremez istediğim seviyeye gelemezmişim.Zaten bundan bir süre önce TR sunucusunda yaşadığım kötü hadiseler beni iyice sinir hastası etmeye başlamıştı.https://www.facebook.com/photo.php?v=629170453843566 Şu video fikrimi değiştirdi desem yeridir. Yinede ben de Batı sunucusunun beni daha çok geliştireceğini düşünüyorum.Şimdi geleyim merak ettiğim ve sormak istediklerime.

-Tr sunucusundan oraya hesabımı aktarırsam şu Lig düşme olayı nasıl işliyor bunu açıklar mısınız ?
    -Orada kredi kartı ile rp çekiliyor mu?
    -Beni TR ye göre daha mı çok geliştirir ?
    -Oyuncu seviyesi Tr ye göre nasıldır ? ( Saygı ve oyunculuk açısından )

Şimdiden teşekkürler ha bu arada tereddütlerimden 1 i de Mayıs ayı TR sunucusuna özel indirimler baya hoş (Kostüm açısından ayrıca bazı şampiyonlar )

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertsky3 -- 27 Nisan 2014; 16:13:45 >

• Ben westteyim paran varsa dusunme gec.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 aydır oynamıyorum westte hesabım var ama hatırladığım kadarıyla oyuncu seviyesi iyi, rage yapan var ama ingilizce olduğu için fazla tartışmıyorsun.

kendini trde geliştiremezsen westte hiç geliştiremezsin. ben westte oynadığım silverdım trye geçtim diamond yaptım (trde diamond olana kadar hiç oyun atmadım westte) sonra westte döndüm 30-40 oyunda plat olduk.

trde yükselmek kolay çünkü oyuncu seviyesi az. ayrıca adımlara yavaş yavaş çıkman lazım tr kolay olduğu için orada yükseldikten sonra kendini weste bırakabilirsin.
  • -Tr sunucusundan oraya hesabımı aktarırsam şu Lig düşme olayı nasıl işliyor bunu açıklar mısınız ?
    -Oyuncu seviyesi Tr ye göre nasıldır ? ( Saygı ve oyunculuk açısından

*Buradaki elon orada hangi eloya denk geliyorsa o lige atar tr sunucusuna geri döndüğünde kaldığın ligden başlarsın
    *Kredi kartı ile rp çekiliyor ama fiyatlar yüksek epin sitelerinden temin edebilirsin
    *TR sunucusuna göre daha çok geliştirir takım oyunu daha ön planda
    *Oyuncu seviyesi olarak kıyaslanmayacak bir fark fark kötü oynayan oyuncu çıkar ama emin ol ben daha 1 kere küfür yediğimi hatırlamıyorum duyacağın en ağır laf f**k you olur o oyuncuda hemen banlanır onun dışında omg noob falan diyenler çıkar(anenne,babana,dedene,ninene,doğmamış çocuğuna dinine küfür yemezsin garantisi veriyorum tabi bir türkle karşılaşmazsan)

• mertsky3 kullanıcısına yanıt
    tr ile bi farkı yok büyütmeyin bu kadar sadece küfür vs az tribünal orda işlemese tr den farkı kalmazdı eminim geçersin yerinde sayarsın orda geri gelirsin facebook onaylı kendimden biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

3-4 aydır oynamıyorum westte hesabım var ama hatırladığım kadarıyla oyuncu seviyesi iyi, rage yapan var ama ingilizce olduğu için fazla tartışmıyorsun.

kendini trde geliştiremezsen westte hiç geliştiremezsin. ben westte oynadığım silverdım trye geçtim diamond yaptım (trde diamond olana kadar hiç oyun atmadım westte) sonra westte döndüm 30-40 oyunda plat olduk.

trde yükselmek kolay çünkü oyuncu seviyesi az. ayrıca adımlara yavaş yavaş çıkman lazım tr kolay olduğu için orada yükseldikten sonra kendini weste bırakabilirsin.

Dusuncen için saol. Daha once oynadım westte yani kısa bir süre.Sadece fazla inceleyemedim.Zorlanacagimi düşünmüyorum.Ama dediğim gibi ben takım oyunu oynayanlarla birlikte olmak isterim tr de buna neredeyse rastlamadım. Fakat bende senin gibi yapmayı denerim en olmadı geçeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertsky3 -- 27 Nisan 2014; 17:14:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• son soruna cevap

http://forum.donanimhaber.com/m_87327409/f_//tm.htm#87327409

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • west tr ye 1000 basar düşünmeden geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

-Tr sunucusundan oraya hesabımı aktarırsam şu Lig düşme olayı nasıl işliyor bunu açıklar mısınız ?

*Buradaki elon orada hangi eloya denk geliyorsa o lige atar tr sunucusuna geri döndüğünde kaldığın ligden başlarsın
    *Kredi kartı ile rp çekiliyor ama fiyatlar yüksek epin sitelerinden temin edebilirsin
    *Oyuncu seviyesi olarak kıyaslanmayacak bir fark fark kötü oynayan oyuncu çıkar ama emin ol ben daha 1 kere küfür yediğimi hatırlamıyorum duyacağın en ağır laf f**k you olur o oyuncuda hemen banlanır onun dışında omg noob falan diyenler çıkar(anenne,babana,dedene,ninene,doğmamış çocuğuna dinine küfür yemezsin garantisi veriyorum tabi bir türkle karşılaşmazsan)

Peki ben tr de gümüş 2 yim mmr de 1340 civarı bir şeydi sanırım west geçsem hangi lige atar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertsky3

quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Peki ben tr de gümüş 2 yim mmr de 1340 civarı bir şeydi sanırım west geçsem hangi lige atar ?

o konuda pek bilgim yok dostum ama bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır

• west oyuncu kalitesi bakımından trden çok daha iyi ama son zamanlarda west serverında bir sürü problem olmaya başladı , kalabalıklaştıkça kötüye gidiyor sanki , oyundan düşmeler , ping sorunları bir sürü sorun var

sonuç olarak tavsiye ederim geçilmesini ama şartta değil yani
  • Serverde çok fazla sorun oluyor haftada 2 gün falan akşam saat 8-9 arası serverde aşırı lag olabiliyor
  • kendini geliştirmek istiyosan weste geçiceksin internetin iyiyse bile çok nadiren küçük sorun yaşayabilirsin ama çok etkilemez
  • O ping olayının bana çok sorun olacağını düşünmüyorum dediğim gibi biraz oynamışlığım var.Yukarıda da sorduğum gibi gümüş 2 yim geçsem kaça düşürür mmr 1340 civarlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertsky3 -- 27 Nisan 2014; 19:25:14 >
  • bende bu aralar geçmeyi düşünüyorum. adcyken laneden 8 0 3 gibi skorlarla çıktığım oluyor ama tf de bizim takım koruyucu melek çıkmış mundoya focuslanınca kaybediyoruz işte. böyle böyle lig düşünce kafam atıyor . mayıs ayında ki indirimlerden ruh söken draven alıp geçicem weste direk. orada da hesabım var 10 lvl felan bizim bronzdan daha iyi oyunlar dönüyor
  • İyi bir oyuncuyum diyen görünce nedense hep "Solo bırakın oyunu taşıyım" diyenler aklıma geliyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • westin tek sorunu arada çökmesi
  • Sadece o lig düşme tedirgin etti beni platin den bronz a düşen var ama mmr ile ilgili olabilr.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.