Şimdi Ara

batarya sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung galaxy s3 mini kullanıyorum şarj kafayı yedi şarjim %100 doldu mesela hem hızlı bitiyor hem de bi uygulama açtığımda bi oyun açtığımda telefon kapanıyor otomatik açılıyor ve şarj %3 oluyor nasıl düzeltebilirim

• yeni batarya alcaksın tek çözüm bu. şişmiş
  • ne kadardır
  • Hocam kalibrasyon hatası da olabilir. Büyük ihtimal bana da bataryadan gibi geldi ancak kalibrasyonu denedikten sonra alın bataryayı. Orjinal fiyatlar 60-80 arası falandır herhalde. (Vatan'da 70 lira.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xhead

Hocam kalibrasyon hatası da olabilir. Büyük ihtimal bana da bataryadan gibi geldi ancak kalibrasyonu denedikten sonra alın bataryayı. Orjinal fiyatlar 60-80 arası falandır herhalde. (Vatan'da 70 lira.)

sanırım kalibrasyon değil çünkü denedim epey bi yapmayı bide ben tabletin sarjıyla telefonu sarj ettim ondan da kaynaklanabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordpusat52

quote:

Hocam kalibrasyon hatası da olabilir. Büyük ihtimal bana da bataryadan gibi geldi ancak kalibrasyonu denedikten sonra alın bataryayı. Orjinal fiyatlar 60-80 arası falandır herhalde. (Vatan'da 70 lira.)

sanırım kalibrasyon değil çünkü denedim epey bi yapmayı bide ben tabletin sarjıyla telefonu sarj ettim ondan da kaynaklanabilir mi

Olabilir kalibre et duzelmesse yeni al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

quote:

quote:

Olabilir kalibre et duzelmesse yeni al.

hocam hani kalibre etmek için sarja takıyoz full dolduruyoruz telefonu kapatıyoruz öyle dolduruyoz falan o demi

• quote:

quote:

Farklı şarj cihazları pek etki etmez normalde ama hangi tablet olduğu da önemli. Samsung'un tableti veya iPad falansa onun sıkıntı çıkarcağını sanmam. Evet doldur-boşalt işlemi. Ufak tefek ğüf noktaları da vardı tabi %100 olduktan sonra çıkarıp 30 dk daha şarj etme vs. gibi. Rootlu iseniz de direkt uygulamayla yapabilirsiniz kalibrasyon işlemini. Baktınız hiçbir türlü adam olmuyor batarya yeni batarya şart gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.